• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

regedit.exe - Що це таке?

 1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з regedit.exe
 2. Інформація про фото regedit.exe
 3. коментар користувача
 4. Кращі практики для виправлення проблем з regedit
 5. regedit сканер

Справжній файл regedit.exe є одним з компонентів програмного забезпечення Microsoft Windows, розробленого Microsoft.

RegEdit - це абревіатура від Reg istry Edit or

Regedit.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є regedit.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з regedit.exe

 1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
 2. Оновлення програму Registry Editor. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
 3. У наступних пунктах надано опис роботи regedit.exe.

Інформація про фото regedit.exe

процес Registry Editor або редактор реєстру належить програмі Microsoft Windows Operating System або Операційна система Microsoft Windows від Microsoft (Www.microsoft.com).

Опис: regedit.exe важливий для Windows. Файл regedit.exe знаходиться в папці C: \ Windows. Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 427,008 байт (46% всіх випадків), 146,432 байт і ще 4 варіанти . Опис: regedit
Це системний процес Windows. Це заслуговує на довіру файл від Microsoft. Тому технічний рейтинг надійності 2% небезпеки.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з regedit.exe

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як regedit.exe, особливо, якщо вони розташовані не в каталозі C: \ Windows. Таким чином, ви повинні перевірити файл regedit.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

\ HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Services \ Tcpip \ Parameters
у мене вилазило вікно з банером і не 1 раз а цілих вже 2! в перший раз було написано що я лазила по сайтах инета і дивилася порно за що і треба було відправити смс ну я здуру налякалася і відправила. у другому ж випадку мені вилізла програма і написано було що виндовс заблокований і для розблокування його треба відправити смс і це вікно було саме чинне на всій моїй компі, більше мишка нікуди не діяла крім цього вікна, я зробила розумнішого як мені здалося-я (у мене ноут) закрила комп, у мене перейшов в режим очікування, потім його знову включила у мня не прибиралося цей банер, я його знову в режим очікування і витягла з нього батарейку, він зовсім вимкнувся, я його включила і тадам нічого немає! потім коли він зовсім вже завантажився він мені видав що я про ткриваю якусь фігнюі що вона приносить шкоду комп'ютера, ну я і не стала її відкривати ось тепер і мучусь кожен раз як тільки включаю комп (і не знаю що мені ще чекати ... раптом як там було написано він зовсім все видалить або не знаю що ще навіть ... потім знайшла на компі файл regedit.exe ну і подумала що це він все робить а як його видалити не знаю ...
Олена закриватися не закривай все одно вилазіет, комп гальмує страшно. не можу нічого вдіяти з ним
не знаю, правильно чи ні, але я, просто, взяв і видалив з реєстру цей regebit.exe, і тільки. Тепер у мене ніяких троянів. Все працює нормально.
В'ячеслав

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото regedit.exe: - на основі 2 голосів з 4 відгуками.

40 користувачів запитували про цей файл. 6 користувачів не поставили рейтинг ( "я не знаю"). Один користувач оцінив, як важливий для Windows або встановленої програми. Один користувач оцінив, як вважається за необхідне.

Кращі практики для виправлення проблем з regedit

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з regedit. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу regedit.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

regedit сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью