• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Реєстрація з WM Keeper Light. Покрокова інструкція з скріншот

Keeper Classic підходить не всім - він не мобільний і для своєї роботи вимагає наявність деяких відкритих портів. У таких випадках найбільш логічний крок - використання Keeper Light. Робота з ним проста, не потрібно ніякої інсталяції і багато часу не забере.

Робота з Keeper Light відбувається через веб-інтерфейс. Цей спосіб управління грошима зручний, добре захищений і заходити в свій аккаунт ви зможете з будь-якого комп'ютера.

 1. Що ж, почнемо. Йдемо за посиланням на start.webmoney.ru і на сторінці вибираємо «Light». Нам належить заповнити поля реєстраційної форми. Всю особисту інформацію слід вводити правдиво, інакше при втраті контролю над аккаунтом у вас не буде можливості його відновити. Ім'я користувача вводимо латинськими символами.

  У списку вибираємо контрольне запитання і вводимо відповідь на нього. Обов'язково збережіть питання і відповідь!

 2. Наступний крок - перевірка правильності раніше введених даних. Натискаємо «Продовжити».

 3. Переходимо в поштову програму, перевіряємо пошту - на вказаний у формі e-mail має прийти лист з реєстраційним кодом. Копіюємо код з листа, вставляємо його в поле. Зберігати код не потрібно, більше він використовуватися не буде. Знову натискаємо «Продовжити».

 4. Поштова адреса ми підтвердили, тепер черга за номером мобільного телефону. Поки ми отримували пошту і вводили код, повинно було прийти SMS з кодом.

  Вводимо код в поле і натискаємо «Продовжити». Якщо ж SMS не прийшло - на сторінці є інструкція, що робити в таких випадках.

 5. Йдемо далі і вибираємо «Реєстрація WM Keeper Light за допомогою цифрового сертифікату».

 6. На наступному сторінці відзначаємо все, вводимо ще раз свою поштову адресу, вводимо пароль. Обов'язково збережіть пароль! Тиснемо кнопку «Зареєструватися».

 7. Потім на всіх з'являються попереджувальних віконцях натискаємо «Так». Через деякий час з'явиться сторінка з кнопкою "Пуск" і вашим WM id (WM-ідентифікатором). Запишіть його, щоб не забути. Це не таємна інформація, але запам'ятати її важко.

Реєстрацію в WebMoney завершена. Ми отримали згенерований персональний сертифікат з цифровим підписом, який був встановлений в ваш браузер. Цей сертифікат є ключем доступу, і коли ви захочете зайти в свій аккаунт для оперування грошима, він обов'язково буде запитано.

Чи можна побачити сертифікат? Не тільки можна, а й треба:

 • в Internet Explorer: Сервіс -> Властивості оглядача -> Зміст -> Сертифікати -> вкладка Особисті.
 • в Opera: Інструменти -> Налаштування -> Додатково -> Безпека -> Управління сертифікатами.
 • в Mozilla (FireFox): Інструменти -> Налаштування -> Додатково -> Шифрування -> Перегляд сертифікатів.

Ви можете зайти в аккаунт і почати роботу. Але перед цим ОБОВ'ЯЗКОВО потрібно експортувати сертифікат з браузера в файл. Якщо не зробити цей крок, то існує велика ймовірність втратити контроль над своїм членством. Крім того, раз на кілька років вам доведеться оновлювати сертифікат, так як термін його дії обмежений. А для того щоб мати можливість зайти в аккаунт з іншого комп'ютера вам обов'язково потрібно навчитися робити імпорт сертифіката. Звучить це страшно, але процес нескладний і забере не більше хвилини. Крім того, для вас готова стаття «Імпорт і експорт сертифікатів WM Keeper Light» , Яка допоможе вам.

Допомогла стаття? Помогітіе і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!

Чи можна побачити сертифікат?
Допомогла стаття?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью