• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

"ВКонтакте" зламали! змініть пароль

 1. Чим небезпечна крадіжка аккаунта?
 2. Що робити?
 3. Ще поради будуть?

На чорному ринку продають базу з 100 мільйонів облікових записів «ВКонтакте». Кожному аккаунту в цій базі відповідає пароль, номер телефону, адреса електронної пошти, ім'я та прізвище.

Хакер-продавець пише, що у нього є ще 71 мільйон акаунтів, які він вирішив поки приберегти. Всього у «ВКонтакте» приблизно 350 мільйонів учеток - тобто вкрали приблизно кожну другу (якщо хакер не бреше).

Всього у «ВКонтакте» приблизно 350 мільйонів учеток - тобто вкрали приблизно кожну другу (якщо хакер не бреше)

Представники «ВКонтакте» кажуть , Що в витекла базі тільки старі паролі за 2012 рік та необхідних заходів безпеки вже прийняті. Звучить обнадійливо, але в подібних випадках майже всі компанії стверджують приблизно те ж саме.

У будь-якому випадку, розслаблятися не варто.

Чим небезпечна крадіжка аккаунта?

Досить великим комплексом неприємностей. Постити на вашій сторінці котиків злочинці точно не будуть. А от скажімо рекламу інтим-послуг повісити цілком можуть. Або будуть просити гроші у ваших знайомих - від вашого імені. Або розішлють по всім друзям віруси.

Крім репутації, цілком реально позбутися і грошей. Отримані через зламану учетку дані шахрай може використовувати для обману співробітників банку при підтвердженні операції з вашим рахунком. Такі випадки бували.

Що робити?

1. Терміново змінити пароль «ВКонтакте». Прямо зараз.

2. Якщо десь ви використовували такий же пароль, як «ВКонтакте», - то його теж потрібно терміново поміняти. Скажімо, якщо пароль від пошти і соцмережі у вас збігаються, то пошту теж можуть «відвести». А до неї, швидше за все, прив'язане багато цінної інформації на кшталт логіна і пароля від онлайн-банків. Та й взагалі всі ваші облікові записи буквально всюди.

Чи ви не пам'ятаєте, де ви використовували такий же пароль, а де - інший? Тоді краще поміняйте взагалі всі паролі. Так, це клопітно, зате ви убезпечите себе, свої дані і свої гроші. А також котиків у всіх своїх стрічках.

Ще поради будуть?

Паролі взагалі потрібно періодично міняти. При цьому вони повинні бути складними і всюди різними.

Серед утекших паролів «ВКонтакте» комбінація 123456 зустрічається більше 700 тисяч разів. А пароль 123456789 - ще 400 тисяч разів. Такі прості паролі використовувати не можна - будь-який самий тупий зловмисник зламає їх за кілька годин простим перебором.

Як придумати складний пароль, який легко запам'ятати? Про це можна прочитати на нашому блозі . А якщо не готові тримати в голові багато паролів від різних сайтів - поставте собі менеджер паролів .

Чим небезпечна крадіжка аккаунта?
Що робити?
Ще поради будуть?
Чим небезпечна крадіжка аккаунта?
Що робити?
Чи ви не пам'ятаєте, де ви використовували такий же пароль, а де - інший?
Ще поради будуть?
Як придумати складний пароль, який легко запам'ятати?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью