• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

"Виправдовуватися не буду": Павло Воля відповів жителям Єкатеринбурга, які зібралися "бити йому морду"

Павло Воля заявив, що він не політик і не проповідник.

Гуморист Павло Воля, який на виступі в Нью-Йорку пожартував про Єкатеринбург , Порівнявши його жителів з гопниками, відповів на хвилю критики. Деякі жителі міста навіть зібралися "бити йому морду". Наводимо відповідь Павла цілком:

"Погані люди пишуть, хороші люди вірять. В такий час живемо. Преса знову приділила мені увагу. Мовляв, образилися жителі Єкатеринбурга на одну з моїх жартів. Виправдовуватися не буду, тому що немає за що, але ситуацію прояснити варто. Я - гуморист.

Все, що я кажу зі сцени - це гумор, жарти, веселощі. Я не політик і не проповідник, а гуморист. Тому, панове жовті журналісти, розбирати жарти - мінімум нерозумно. Нерозумно! Та й якщо уважно переглянути цей мій стендап, навіть дитині зрозуміло, що жарт про те, що в Єкатеринбурзі є гопники. Вони є у всіх містах! Чому тут дивуватися? Мабуть, московський журналіст жодного разу не був на Уралі. Так я йому раджу прогулятися по Уралмаш, зайти в Пензі в пару районів, в будь-якому місті він може знайти цих хлопців. Я знаю, про що я говорю. А ось журналіст, що склав цю статтю, не знає.

Він каже, що всі жителі Єкатеринбурга прийняли це на свій рахунок. На що натяк? Що екатерінбуржци близькі люди, які взагалі нічого не розуміють? А чи не охренел ти приходити до таких висновків? А чи не забагато ти на себе береш, несучи нісенітницю від імені всіх екатеринбуржцев? У мене багато друзів з Єкатеринбурга, а ось вигадник з газетки не знає уральців, тому і складає марення. Та ну і Бог йому суддя! Як суддя і всім виданням, які, не замислюючись, як зазвичай, передрукували нісенітниця! Соромно, панове "журналісти".

Ось що я думаю. Уральці - прямі, чесні, гідні люди, які, якщо щось хочуть сказати, говорять це в обличчя. Як сказав мер Єкатеринбурга, серйозні і думаючі люди живуть в цьому місті. І я з ним повністю згоден! Всім осудним, солідним людям спасибі за підтримку. Таких багато.

Коротше, дорогий Єкатеринбург, якщо у кого в душі щось йокнуло, то ви пам'ятаєте, що ті, хто пише подібне - Желтушник, які зіштовхують людей лобами, а самі спокійно сплять вдома, отримавши гроші за ваші нерви.

Невже ми їм це дозволимо? Ні звичайно. Тому, користуючись таким гучним нагодою, запрошую всіх жителів Єкатеринбурга на свій концерт 25 грудня. Всіх, навіть гопників) Я ніколи не пропускаю це місто в своїх турах, а в цьому році це буде заключний концерт перед Новим роком. Повірте, на солодке залишають тільки улюблене! А також пропоную подивитися всі мої стендап на моєму офіційному каналі в YouTube, щоб мати свою думку, а не вірити собачому гавкоту.

Всім добра і Адеквата! Маразм не пройде! Але, вже якщо хтось встиг образитись, не розібравшись в ситуації, вибачте. Не будемо збирати негатив. Єкатеринбург, обіймаю міцно! До зустрічі, друзі ", - написав Воля.

Текст: Ілля КОЗАКІВ
Фото: Воля Павлик / instagram.com

Чому тут дивуватися?
На що натяк?
Що екатерінбуржци близькі люди, які взагалі нічого не розуміють?
А чи не охренел ти приходити до таких висновків?
А чи не забагато ти на себе береш, несучи нісенітницю від імені всіх екатеринбуржцев?
Невже ми їм це дозволимо?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью