• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

"Відеодрайвер перестав відповідати і був відновлений"

 1. Рішення проблеми №1: Скачайте і встановіть останні драйвери для вашої відеокарти
 2. Рішення проблеми №2: заміна системного файлу nvlddmkm.sys
 3. Рішення проблеми №3: відеодрайвер amd перестав відповідати. Заміна файлу atikmdag.sys
 4. Рішення проблеми №4: виправлення помилки Реєстру
 5. Рішення проблеми №5: відключаємо Аеро і UAC
 6. коментар відвідувача

Це керівництво допоможе виправити помилку: "відеодрайвер перестав відповідати і був успішно відновлений". Комп'ютер зависає на деякий час - і це не дуже приємно. Протягом багатьох років люди шукали комплексне рішення, але воно досі не знайдено. Прийшов, однак, час розвіяти всі міфи.

Багато користувачів, включно зі мною, відчули проблеми з відеодрайвером в комп'ютерних іграх. У певний момент гра зависає, екран стає чорним (на нетривалий час), потім з'являється повідомлення з попередженням в нижньому правому куті екрану:

відеодрайвер перестав відповідати і був успішно відновлений

Вважається, що цей глюк викликаний некоректною роботою файлів ядра:

 • nvlddmkm.sys - для відеодрайверів NVIDIA
 • atikmdag.sys - для ATI

Як це виглядає в реальності (Проблема - попередження):

 • На відкритих ATI: відеодрайвер Atikmdag перестав відповідати і був відновлений
 • На відкритих NVIDIA: драйвер Nvlddmkm перестав відповідати і був відновлений

У найбільш серйозних випадках, комп'ютер почне давати збої і зависати, показувати користувачам синій екран смерті (BSOD). Ця проблема - просто чума для користувачів Windows Vista і нижче, в 32-і 64-розрядних редакціях. Не знаю достовірно про Windows 8/7, але я тут загугли і прийшов до висновку, що, очевидно для Windows 8/7 такі проблеми не так актуальні.

Рішення проблеми №1: Скачайте і встановіть останні драйвери для вашої відеокарти

Це завжди перший варіант вирішення проблеми. До речі кажучи, таким чином можна вирішити майже будь-яку проблему щодо графічних драйверів. Після покупки і установки нового відеоадаптера, не рекомендується встановлювати драйвер, який поставляється з обладнанням на диску або флешці. Замість цього, ви повинні перейти на офіційний сайт NVIDIA або AMD (ATI) відповідно для пошуку свіжої версії драйверів. Найчастіше, розробники виправляють безліч помилок і оптимізують останні драйвери під актуальні ігри та програми. Отже, скачайте і встановіть останню версію графічного драйвера, перезавантажте комп'ютер і переконайтеся, що ваша проблема була вирішена.

Рішення проблеми №2: заміна системного файлу nvlddmkm.sys

Це відоме рішення, що усуває проблему з відеодрайвером. Під час установки більшості графічних драйверів в Windows Vista, застаріла версія nvlddmkm.sys копіюється в C: \ Windows \ System32 \ Drivers. В результаті, нові драйвери намагаються відкрити файл 2006 року випуску, а не 2010 - як потрібно насправді. Щоб виправити зависання, виконайте наступні кроки.

Крок 1: Скачайте і встановіть останню версію драйвера від постачальника NVIDIA.

Крок 2: Потім перейдіть за адресою C: \ Windows \ System32 \ Drivers і перейменуйте nvlddmkm.sys в nvlddmkm.sys.old або т. П.

Крок 3: Перейдіть в каталог NVIDIA (зазвичай він розташований тут - C: \ Nvidia або C: \ drvvganVidia) і знайдіть файл nvlddmkm.sy_.

Крок 4: Скопіюйте файл в каталог Desktop на робочому столі.

Крок 5: Відкрийте cmd.exe за допомогою Пуска -> введіть cmd в полі пошуку та натисніть Enter.

Крок 6: перейдіть в каталог робочого столу, ввівши команду chdir Desktop.

Крок 7: Потім введіть EXPAND.EXE nvlddmkm.sy_ nvlddmkm.sys. Або, як варіант - expand -r nvlddmkm.sy_ nvlddmkm.sys

Крок 8: Коли операція завершиться, скопіюйте новий nvlddmkm.sys з робочого столу сюди: C: \ Windows \ System32 \ Drivers

Крок 9: Перезавантажте комп'ютер, після чого проблема з драйвером і його зависанням повинна бути вирішена.

Ви напевно розумієте, що будь-яке видалення та перевстановлення драйверів NVIDIA не вилучено старий файл nvlddmkm.sys і не перезапише його останньою версією. Ви повинні зробити це вручну. Дивний баг - сподіваємося, що в новітніх версіях Windows його усунуть.

Рішення проблеми №3: відеодрайвер amd перестав відповідати. Заміна файлу atikmdag.sys

Ось ще одне відоме і досить ефективне рішення проблеми, на цей раз для власників відеокарти ATI. Під час установки більшості графічних драйверів в Windows Vista, стара версія atikmdag.sys копіюється в C: \ Windows \ System32 \ Drivers. Внаслідок, відеодрайвер amd перестає відповідати. Тому принцип виправлення бага той же, що і в разі, описаному з NVIDIA.

Крок 1: Завантажте та встановіть останню версію драйвера для вашої картки ATI.

Крок 2: Перейдіть до C: \ Windows \ System32 \ Drivers і перейменуйте atikmdag.sys в atikmdag.sys.old.

old

Розташування файлу відеодрайвера ATI

Крок 3: перейдіть в каталог ATI (зазвичай він розташований в папці C: \ ATI) і відшукайте в ньому файл atikmdag.sy_.

Крок 4: скопіюйте файл в каталог Desktop.

Крок 5: Відкрийте командний консоль cmd.exe і введіть cmd в полі пошуку, після чого натисніть Enter.

Крок 6: Перейдіть в каталог Desktop (нагадую: chdir Desktop).

Крок 7: Введіть EXPAND.EXE atikmdag.sy_atikmdag.sys. Або, як варіант, expand -r atikmdag.sy_ atikmdag.sys

Перейменування файлів з системної консолі cmd.exe

Крок 8: Скопіюйте новий atikmdag.sys з каталогу Desktop в папку з драйверами C: \ Windows \ System32 \ Drivers

Крок 9: Перезавантажитеся.

Рішення проблеми №4: виправлення помилки Реєстру

Реєстр - це основа вашої системи. Це єдине місце для зберігання інформації про призначення обладнання, взаємозв'язках з системою, які параметри системи вибираються і ін. Для редагування розділів, ключів і значень реєстру досить зручно використовувати системну утиліту Regedit (див. Скріншот).

Скріншот)

Редактор реєстру Regedit

Очевидно, коли щось піде з Реєстром не так, це може викликати серйозні проблеми, такі як "відеодрайвер перестав відповідати", в результаті чого ПК завис на деякий момент. На жаль, в Windows немає вбудованого механізму для виправлення пошкодженого реєстру. Вам, в першу чергу, необхідно скористатися інструментом очищення реєстру .

Рішення проблеми №5: відключаємо Аеро і UAC

Це рішення не засвітилося на форумах, але деякі люди повідомляють, що це може якось вирішити проблему з перестали відповідати драйвером.

Щоб відключити Аеро, перейдіть в Пуск -> Панель управління -> розділ Оформлення та Персоналізація, змініть глибину кольору та вкажіть тему "Класична". Натисніть Кнопку "Застосувати". Так, виглядає не так ефектно, як Аеро, але, можливо, тим самим у вас буде більш стабільний відеодрайвера.

Щоб відключити контроль облікових записів, натисніть "Пуск", введіть msconfig у полі пошуку та натисніть Enter. Перейдіть у вкладку Сервіс, перейдіть вниз, поки не побачите опцію "Налаштування контролю облікових записів". Виберіть "Ніколи не повідомляти" у вікні і застосуйте зміни.

Виберіть Ніколи не повідомляти у вікні і застосуйте зміни

Вікно конфігурації msconfig, вибір потрібного пункту, пов'язаного з обліковими записами Вікно конфігурації msconfig, вибір потрібного пункту, пов'язаного з обліковими записами  Відключення контролю за обліковими записами UAC Відключення контролю за обліковими записами UAC

Якщо у вас виникли питання щодо даної проблеми або раптово завис комп'ютер, будь ласка, залиште нам повідомлення в співтоваристві професіоналів Softdroid. Також, будь ласка, поділіться вашим досвідом вирішення проблеми, коли відеодрайвер перестав відповідати і був успішно відновлений. Нові результати можуть допомогти іншим користувачам і читачам сайту.

коментар відвідувача

Таки відеодрайвер перестав відповідати і був зупинений, вилітають старі ігри, нові орють на ультра, хоча іноді перегрів трапляється, але вкрай рідко. Відеокарта 980-я від енвідія, розігнана на заводі, система десятка 64 біт. Причому, скажімо, на вісімці Two worlds перша вилітала, спрацьовував TDR і гра запускалася, правда, без звуку. Якщо підняти напругу на 35, відновлювалася зі звуком, але у другій частині смикався курсор. На десятці зависає без відновлення. Із заміною файлів не запускається взагалі, з помилкою. Я маю на увазі ваші способи вирішення цієї проблеми номер 2 або 3. Реально працює тільки 3 способу:

 • підвищення потужності БП, тобто покупка нового, скільки відеокарта споживає в піку, треба дивитися в тісто, а не в рекомендаціях
 • заміна МП на іншу з більш новою версією ACPI, хоча тут не впевнений, не пробував
 • зниження частот до зазначених в специфікації, стандартних для таких відеокарт

Хоча я не виключаю, що може допомогти якій-небудь з рад в мережі, дерзайте! Але у мене все ще ця помилка вилазить, не знаю, що й робити. Відвалив за видюху 46 косарів, а вона таке викидає !!! Коли-небудь поміняю, мабуть, це єдине, що може допомогти, так? Або якось можна замінити файли, щоб запускалася? Без зниження частот?

Відповідь Softdroid. Спасибі за коментар!

З'являється повідомлення: "Відеодрайвер перестав відповідати і був відновлений".
Відеокарта - nVidia GeForce GTX 460. Відновив драйвера до нової версії і з'явилася ця проблема, вона виникає тільки в іграх. Я пробував навіть ставити старі драйвера, а толку немає.

Облазив всі форуми, переглянув всі відео на YouTube і не один спосіб не допоміг. Сподіваюся, тут мені допоможуть.

Відповідь. Можливо, конфлікт пов'язаний з версією операційної системи. Радимо оновити її, встановивши останні "латки". Спробуйте перевстановити ОС, щоб була можливість перевірити поведінку відеокарти і драйверів на "чистій" системі.

Можливо, з моменту написання цього питання з'явилися нові версії драйвера відеокарти, перевірте на офіційному сайті.

Коли-небудь поміняю, мабуть, це єдине, що може допомогти, так?
Або якось можна замінити файли, щоб запускалася?
Без зниження частот?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью