• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

"Ведмеді валять", "Бики тиснуть", "Хом'яки плачуть"

Поки "Кити" обвалюють курс криптовалюта, молоді інвестори в паніці біжать з корабля. Що ж робити кріптотрейдеру? Поки Кити обвалюють курс криптовалюта, молоді інвестори в паніці біжать з корабля

Біткоіни по праву можна назвати революцією в світі біржової торгівлі . Досвідчені трейдери, які зробили стан на торгівлі акціями, захоплюються ключовою особливістю криптовалюта - можливістю за добу збільшити капітали нема на 5-10%, а на 40-200%. І це не межа: при грамотному "пампе" можна за добу розбагатіти в 10, 20 і навіть 30 разів (правда, доведеться потрудитися).

Інше питання, наскільки дані схеми законні? Відповідь, здавалося б, очевидний, і читач, що викрикує "Неймовірна правда про зірок", на жаль, не зовсім правий: що не заборонено, то дозволено. Інтернет - це світ, де по суті не встановлені державні кордони, і не дивлячись на всі старання його обмежити, криптовалюта, як і кріптотрейдінг, надають незліченні можливості, недоступні класичного біржового трейдеру. Людина, яка має мізки і вміє відфільтрувати інформацію, що надходить, залишивши тільки ключову, здатний створити стан з мінімальним початковим бюджетом. Власне, ринок криптовалюта - це те саме золоте руно, яке шукав Ясон. Але якщо рухатися, не вибравши вірний напрям, а просто борсатися на хвилях загального попиту, закупившись на верхах, і, піддавшись паніці, спішно скидати криптовалюта в момент падіння, ризикуєш залишитися біля розбитого корита.

Так давайте допоможемо один одному і розберемося, що ж зараз відбувається на ринку, "руно" або "лихоманка"?

Курс біткоіни, що подолав в кінці минулого року позначку в 20000 $, сьогодні торгується на рівні 6000 $. Хто почав інвестувати на піку, на даний момент втратив. Звідси перша рекомендація: припиніть думати сьогоднішнім днем, зберіть нерви в кулак і не продавайте.

Біткоіни показав всьому світу, чого вона варта. Той факт, що криптовалюта привернули до себе увагу світової спільноти; були випущені ф'ючерси на біржу, всі країни світу сперечаються, забороняти або дозволяти, - якраз і говорить про те, що його помітили. А коли про тебе говорить весь світ, значить, ти цікавий людям з грошима. І я говорю не про маленьких бідних "хом'яків", а про великих гравців з великими і навіть величезними грошима. Коли йде дисонанс світового рівня - це завжди говорить про те, що "бики" і "ведмеді" воюють по-справжньому. Задайте собі питання: в чому вигода з битка по 6000 $, коли ми бачили, що він може коштувати 20000 $? Правильно, вигода в класиці трейдингу: купити подешевше, продати подорожче.

Отже, рекомендація №2, для тих, хто ще не встиг купити або у кого є кошти для інвестицій : Купуйте! І не тільки біткоіни. Трейдеру цікавіше альткоіни, тому як вони показали можливості зростання в процентному співвідношенні набагато більше, ніж біткоіни. І якщо ви змогли прийняти першу рекомендацію, а саме контролювати свою нервову систему, то ласкаво просимо в дивовижний світ "альтів".

Осідання - прекрасний варіант для покупки. NEO впали за добу на 20%, Ethereum на 16% (до речі, саме ETH - майбутня світова криптовалюта), Litecoin на 13%, TRX на 19%, Monero на 15% і т.д. Причому на деяких біржах просадки за вказаними валют сильніше на 10-20%. Капіталізація їх далеко не вичерпана, тому очікується дуже багато бонусів за 2018 рік.

Безпечна рекомендація №3: чим більше про криптовалюта кажуть, тим більше шансів на ній заробити. Уже всі світові трейдери поділилися "секретом" прямій залежності курсу криптовалюта від частоти пошукових запитів. В інтернеті свої закони. Тому не дивно, що курс інтернет-валюти "підв'язати" під частоту запитів і трафік. ТОП-10 криптовалюта - це приклад максимально безпечних інвестицій (якщо кріптотрейдінг можна назвати безпечним).

Рекомендація №4 (для досвідчених) або для тих, хто хоче заробити не + 30%, а зробити "ікси" (прибуток в рази вище вкладень). Дружно вивчаємо нові ICO. Процес буває стомлюючим, і найчастіше вимагає знання як мінімум однієї іноземної мови (хоча перекладу від дядечка Google ніхто не відміняв). Тут потрібно стежити за новинами і важливими кріптособитіямі на іноземних сайтах. Вивчати команди розробників і їх колишні подвиги і заслуги, щоб не нарватися на банальний "скам". Хоча ніхто не говорить, що на "Лавочка" не можна заробити. На "МММ" в свій час теж дехто заробити встиг. Але, як ми пам'ятаємо, розоритися шансів більше.

І рекомендація №5 (для всіх). Для спрощення процесу трейдингу вкрай рекомендую підписуватися на телеграм-канали. Ось тут потрібно якраз вміння відокремити "розумні" канали від звичайних "сміттєвих". Так як людей стільки, скільки й думок, вибирайте на свій смак. Слідкуйте за якістю контенту та успішністю прогнозів, які вам обіцяють. Чи не вкладайтеся відразу, спостерігайте. Для спрощення нашої з вами комунікації у нас теж є два канали:

1. для моніторингу новин і статей по криптовалюта, які ми публікуємо: t.me/CryptoCurPravda

2. для тих, у кого все-таки " золота лихоманка ": t.me/crypto_pravda

Що ж робити кріптотрейдеру?
Інше питання, наскільки дані схеми законні?
Так давайте допоможемо один одному і розберемося, що ж зараз відбувається на ринку, "руно" або "лихоманка"?
Задайте собі питання: в чому вигода з битка по 6000 $, коли ми бачили, що він може коштувати 20000 $?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью