• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

"Розумна" колонка "Яндекс Станція" - дата виходу, технічні характеристики, огляд, ціна, фото, відгуки, де купити

 1. Дизайн і будова «Яндекс.Станціі»
 2. Голосовий помічник «Аліса» - мізки «Яндекс.Станціі»
 3. Унікальна можливість для всіх смарт-колонок
 4. Дата виходу «Яндекс.Станціі»
 5. Ціна «Яндекс Станції»
 6. «Яндекс Станція» - де купити
 7. «Яндекс Станція» - відгуки
 8. Фотографії "Яндекс Станції"

Шикарне пристрій з "Алісою" всередині!

"Яндекс.Станція" - це розумна домашня мультимедіа-платформа в основі якої лежить голосовий помічник "Аліса". Старт роздрібних продажів "Яндекс.Станціі" - 10 липень 2018 року. Можливість оформити попереднє замовлення на "Яндекс.Станцію" була відкрита 11 липня на новому маркетплейсе компанії " беру ". Ціна "Яндекс.Станціі" - 9 990 рублів. У цьому огляді розповіли про новинку докладніше.

Компанія "Яндекс" представила власну "розумну" колонку "Яндекс.Станція" в ході конференції Yet Another Conference 29 травня 2018 року.

Дизайн і будова «Яндекс.Станціі»

«Яндекс.Станція» складається з трьох активних і трьох пасивних елементів. Два фронтально-орієнтованих твіттера дають кришталевий звук на високих частотах і підтримують стереорежим. Один величезний довгохідний спрямований вниз вуфер і два пасивних випромінювача з боків дають глибокий і потужний бас. А дифузор, який розташовується внизу пристрою, рівномірно розподіляє звук по приміщенню. Потужність «Станції» становить 50 Ватт.

«Яндекс.Станція» оснащена спеціальною технологією Yandex iO, побудованої на мікрофонної матриці з семи мікрофонів, яка працює, як акустичний радар. Матриця сканує простір на джерело звуку і фокусується на ньому, видаляючи всі сторонні звуки. Завдяки цьому з "Яндекс.Станціей" можна розмовляти навіть під час гучного відтворення музики.

Голосовий помічник «Аліса» - мізки «Яндекс.Станціі»

Станція підтримує різні команди голосового помічника «Аліса». Користувачі «розумної» колонки можуть попросити «Алісу» включити певний жанр музики, поставити відтворення на паузу, перемотати і т.д. Музика відтворюється з музичного стрімінгового сервісу «Яндекс.Музика», в якому більше 35 мільйонів пісень.

Для того, щоб звернутися до "Станції" необхідно сказати кодове слово "Аліса" або "Яндекс". Після цього станція запалюється фіолетовим світлом, тим самим сигналізуючи про те, що вона почала слухати і подальша команда буде оброблена.

Голосовий помічник «Аліса» дозволяє не тільки включати музику і керувати її відтворенням. «Аліса» може виконувати різні дрібні доручення і відповідати на питання. Асистентові під силу розповісти прогноз погоди на цікавий для день в будь-якому місті, поставити будильник на певний час, створити нагадування і багато іншого. «Алісі» можна задавати конкретні питання, наприклад, «В якому році народився Пушкін?» - вона знаходить відповідь в інтернеті і тут же озвучує його.

Приклади можливих запитів в «Яндекс.Станціі»:

 • «Аліса, як завтра погода в Москві?».
 • «Аліса, на дорогах є пробки?».
 • «Аліса, нагадай мені винести сміття за дві години».
 • «Аліса, постав будильник на завтра на 6 ранку».
 • «Аліса, розкажи новини за сьогодні».

У «Аліси» широкі можливості по розвазі дітей, що робить «Яндекс.Станцію» відмінним придбанням для батьків. Помічник може запускати відтворення казок або дитячих пісень по дуже простим запитам, наприклад, «Аліса, включи казку про Колобка». Секундна обробка запиту та казка відтворюється цілком реалістичним голосом, здатним захопити дитину.

Унікальна можливість для всіх смарт-колонок

"Яндекс.Станцію" можна підключити і до телевізора за допомогою кабелю HDMI. "Розумна" колонка "Яндекса" стала першою в світі з можливістю підключення до телевізора і не вимагає пультів для управління. Якщо "Станція" підключена до телевізора, то у користувача з'являється можливість включати відтворення фільмів (з ivi, "Кинопоиск" і Amediateka) простими голосовими командами. Пристрій шукає не тільки фільми, але і відео. Наприклад, "Станція" легко обробить команду "Знайди відео про котиків".

Дата виходу «Яндекс.Станціі»

Старт продажів «Яндекс.Станціі» в роздробі відбувся 10 липня 2018 року. "Яндекс" почав продавати новинку тільки в своєму фірмовому магазині в Москві за адресою: вулиця Тимура Фрунзе, будинок 11, будова 13. Через великий ажіотаж щодо "Яндекс.Станціі" в одні руки продають не більше двох пристроїв.

11 липня відкрилася можливість попереднього замовлення «Яндекс.Станціі» в інтернеті на маркетплейсе " беру ".

Ціна «Яндекс Станції»

"Яндекс Станція" вийшла в трьох кольорах: чорному, білому і фіолетовому. Вартість "Яндекс Станції" в будь-якому кольорі - 9 990 рублів. Покупці пристрої отримують безкоштовну передплату на сервіси ivi (2 місяці), Amediateka (3 місяці), "Яндекс.Музика" (12 місяців) і "Кинопоиск" (12 місяців).

«Яндекс Станція» - де купити

Купити "Яндекс.Станцію" можна у фірмовому магазині "Яндекса" в Москві за адресою: вулиця Тимура Фрунзе, будинок 11, будова 13.

"Яндекс.Станцію" можна придбати і в інтернеті, на майданчику beru.ru . Правда, на поточний момент на пристрій можна тільки оформити попереднє замовлення з доставкою в жовтні.

«Яндекс Станція» - відгуки

«Яндекс Станція» ще не надійшла в продаж, але пристроєм змогли скористатися популярні російські техноблогери відразу після презентації пристрою. Ось, що вони думають про «Яндекс Станції».

Борис Віденський, Droider:

В цілому, «Яндекс Станція», особливо з технічної точки зору, зроблена реально круто. Є деякі шорсткості, наприклад, сценарії взаємодії треба буде поправити, щоб не говорити занадто часто «Аліса додому» для повернення в основне меню. Але я впевнений, що це виправлять.

Микита Лихачов, TJ:

«Аліса» дуже добре розмовляє (її приємно слухати) і розуміє команди, навіть якщо їх не надто розбірливо вимовляють діти - вона вже розуміє людський голос краще, ніж це робить людина. «Станція» - це хороший інструмент для демонстрації можливостей голосових технологій «Яндекса».

Rozetked

Колонка перевершує за своїми можливостями Amazon Echo, HomePod і Google Home.

Звичайні користувачі теж сильно зацікавилися новинкою «Яндекса». Ось кілька коментарів про «Яндекс Станції» від споживачів:

«Круто! Оч хочу собі таку "Алісу" =). Коли передзамовлення? »

Яндекс дуже порадували, нарешті є хороший російський товар. Яндекс станція дуже сподобалася. Навіть якщо на старті не буде якихось функцій то все одно дуже круто. І якщо при виході буде коштувати десятки (звичайно за такий софт і кількість програм ціна могла б бути набагато вище) то це дуже добре, і вона стане сильним конкурентом іншим подібним системам.

Виглядає дуже круто за таку вартість, особливо з урахуванням всіх фішок.

Фотографії "Яндекс Станції"

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті "Розумна" колонка "Яндекс Станція" - дата виходу, технічні характеристики, огляд, ціна, фото, відгуки, де купити

«Алісі» можна задавати конкретні питання, наприклад, «В якому році народився Пушкін?
«Аліса, на дорогах є пробки?
Коли передзамовлення?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью