• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

"Російська рулетка" як результат конверсії вітчизняних комп'ютерних технологій

Компанія "Бука" вирішила стати видавцем цифрових компакт-дисків

Сто тисяч доларів, зароблених на продажі зарубіжних відеоігор, вклала компанія "Бука" в "розкрутку" вітчизняної комп'ютерної гри "Російська рулетка", створеної розробниками тренажера, що імітує поведінку бойової машини піхоти БМП-2 і удостоєного премії Уряду РФ в галузі науки і техніки. Презентація нової гри, на яку були запрошені журналісти з понад 60 видань, відбулася 15 серпня в готелі "Слов'янська Редіссон". Крім видавця, на ній були присутні і творці - програмісти з "Логосу" і музиканти групи "Кроссроудз".

Сама гра, яка, якщо вірити рекламному проспекту "відрізняється необмеженою свободою переміщення героя в тривимірному просторі і чудовою музикою", не демонструвався. Журналістам було роздано лише "золотий" презентаційний диск, який досить сильно відрізняється від остаточного варіанта. Цей же демо-ролик "крутили" на великому екрані.

За словами директора-координатора компанії "Бука" Ігоря Устинова, офіційний вихід тиражу гри (10 тис. Копій буде "надруковано" на австрійському заводі компанії Sony) відбудеться 18 вересня. У роздрібній ж продажу "Російська рулетка" з'явиться з 28 вересня, причому її роздрібна ціна до кінця року не перевищить 140 тис. Рублів.

До кінця грудня "Бука" розраховує продати практично все 10 тис. Копій компакт-дисків "російську рулетку", розвіявши міф про те, що 2 тис. Копій "ігрового софта" - межа для російського ринку. Досить смілива заява, якщо врахувати, що, за деякими оцінками, число щомісяця продаються в Москві цифрових ліцензійних компакт-дисків всіх найменувань становить лише близько 8 тис. (PC Week / RE, № 26/96, с. 5).

інопланетяни

В цьому ж році "Бука" має намір випустити ще одну ігрову комп'ютерну програму під умовною назвою "Дорожні війни". Гра розробляється компанією TS Group і являє собою гонки на виживання по трасі довільної форми з розвилками, мостами, тунелями і т. Д., Під час яких треба вбити якомога більше ворогів. У майбутньому році компанія планує вже близько десятка нових "смертоносні" проектів, в тому числі нові версії "російську рулетку". Термін "активного життя" кожної гри "Бука" визначає в два місяці, так як, на думку її керівників, "покупець готовий платити гроші лише за новий програмний продукт".

Розробник

Компанія "Логос" - розробник гри "Російська рулетка" - була створена в листопаді 1991 року декількома співробітниками кафедри кібернетики МІФІ, які до перебудови займалися логічним програмуванням на мові "Пролог" і транспьютерами. В умовах зародження ринкової економіки для того, щоб вижити, фірма зайнялася автоматизацією бірж. Першим серйозним замовником стала РТСБ. Незабаром справи пішли успішно, і близько 80 бірж вступили з "Логос" в серйозні партнерські відносини. Однак біржова мода канула в лету, і число замовників різко скоротилося. "Логосу" довелося підшукувати інше поле діяльності, переключившись, зокрема, на автоматизацію торгово-складської діяльності. Були й інші сфери застосування наявних "розумових ресурсів".

Відвідавши якось завод військового і навчального полігонного обладнання, співробітники "Логосу" були настільки вражені архаїчністю випускається там техніки, що самі запропонували надати заводу посильну допомогу. Заводчани погодилися. В результаті кропіткої роботи на початку минулого року на світ з'явився унікальний інструментальний комплекс для створення інтерактивних імітаторів, що дозволяє розробляти різні сучасні тренажери. З використанням цього інструментарію і був побудований імітатор БМП-2. Програмно-апаратний комплекс був узятий на озброєння сухопутних і повітряно-десантними військами, а колектив розробників (в тому числі і фахівці заводу) - удостоєний високої урядової нагороди.

Команда "Логосу" приборкує бойову машину

У 1994 році "Логос" встановив компанії "Бука" потужний торгово-бухгалтерський комплекс ExPromt, і з тих пір між партнерами зав'язалася міцна дружба. Коли в "Буке" дізналися про унікальний тренажері, то народилася спільна ідея: на базі наявного інструментарію для створення бойових тренажерів зробити захоплюючу комп'ютерну гру для дітей і дорослих.

Сказано зроблено. Ідея негайно почала втілюватися в життя, і вже на виставці "Аніграф'96" незавершена на той момент гра отримала "Приз надії". На жаль, гравцеві в "Російську рулетку" доведеться управляти не вітчизняним БМП-2, а фантастичним літальним апаратом, функціонально змахує на звичайний штурмовик часів другої світової війни. Швидше за все, це данина моді і сюжету. "Реалізувати імітатор літака навіть простіше", - стверджують розробники "російську рулетку".

Робоче місце гравця в "Російську рулетку"

Слід підкреслити, що у "Логосу" немає особливого бажання залишати терені розробок для вітчизняної військової промисловості. Адже існує ще чимало структур, де потрібні серйозні інформаційні системи і нестандартне програмне забезпечення. До речі, і результати квітневої військової виставки "Модуль-96" показали, що оснащеність російської армії новими інформаційними технологіями, м'яко кажучи, залишає бажати кращого (PC Week / RE, № 17/96, с. 24).

Видавець, пірати і реклама

Компанія "Бука" - видавець гри "Російська рулетка" - була організована в грудні 1993 року і розпочала свою діяльність з розповсюдження в Росії ігрових комп'ютерних відеоприставок, ігрових картриджів, джойстиків і різних аксесуарів фірм Sega, Nintendo, Sony і Panasonic. У компанії, назва якої є абревіатурою, складену з прізвищ її засновників, і зараз можна придбати новітні розробки провідних комп'ютерних фірм: Electronic Arts, Virgin, Domark, Accolade, Tecmagik, Akklaim, Time Warner Interactive, Sony Electronic Publishing, US Gold і т . д.

Успішна робота на ринку ігрових приставок дозволила "Буке", приступивши до таких дорогих проектів, як створення комп'ютерних ігор, почати завоювання нового ринкового сектора. Однак, незважаючи на те що кількість мультимедійних комп'ютерів, що знаходяться в особистому користуванні росіян, безперервно збільшується, а значить зростає і число потенційних покупців ігор, ситуація на вітчизняному ринку програмного забезпечення (в тому числі і на ринку комп'ютерних ігор) складається непроста.

Виступаючи на прес-конференції, директор-координатор компанії "Бука" Ігор Устинов зазначив, що засилля піратства з випливають з нього демпінгом цін призводить до психологічної неготовності покупця платити суми, достатні для того, щоб видавець або розробник могли окупити свої витрати. За його словами, проблему боротьби з піратством його компанія частково буде вирішувати за рахунок цін, доступних більшості користувачів.

На думку "Буки", формула успіху полягає в наступному: "Треба робити відмінні гри російською мовою, встановлювати на них прийнятні ціни, а потім розповідати про це якомога більшій кількості людей!"

Г-н Устинов вважає, що тільки через спеціалізовану пресу про появу "російську рулетку" дізнаються 765 тис. Читачів (інтенсивність рекламно-інформаційного освітлення проекту досягне максимуму в перший день продажів - 28 вересня). Якщо лише кожен сотий з них придбає законним шляхом "конверсійну гру", то це вже буде добре. Видавець розраховує, що "Російська рулетка" увійде до першої десятки найпопулярніших ігор свого стилю. Для підтримки користувачів передбачена гаряча телефонна лінія. Залишається додати, що "Руську рулетку" можна буде придбати у фірмах "Лампорт", "Електротехнічне суспільство", Торговий дім "Компанія Амбер", а також у всіх магазинах компаній CompuLink, Game Land, "Денді" і "Битман".

"Ми впевнені в тому, що у російського ринку програмних засобів є майбутнє. Росія завжди славилася талановитими людьми, і тому нам особливо прикро, коли вітчизняні розробники не можуть реалізувати тут свої проекти", - йдеться в розданому журналістам демо-ролику.

замість епілогу

Найближчі місяці покажуть, припала чи "Російська рулетка" до душі вітчизняним гравцям і чи зможе небачена досі реклама комп'ютерних ігор забезпечити їй касовий успіх. Якщо так, то компанія "Бука" зарекомендує себе не тільки як відомий в Росії дистриб'ютор ігрових комп'ютерних програм, але і як їх найбільший видавець. А якщо немає (кільки там в барабані бойових патронів?) ... Адже справжня "Російська рулетка", як відомо, гра зі смертю ... Це вам не по клавішах стукати ...

З компанією "Бука" можна зв'язатися за телефоном: (095) 111-5156. Адреса Web-сервера: http://www.buka.ru.

З компанією "Логос" можна зв'язатися за телефоном: (095) 324-8016.

Володимир Мітін

Треба робити відмінні гри російською мовою, встановлювати на них прийнятні ціни, а потім розповідати про це якомога більшій кількості людей!

Версія для друку

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.

?кільки там в барабані бойових патронів?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью