• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

"Моя Зірка" - Заважає реклама на сайті?

Людська ментальність підштовхує до того, щоб намагатися отримувати якомога більше речей безкоштовно. Багатьох, наприклад, обурює наявність банера на сайтах uCoz на безкоштовних акаунтів (а у нас саме такий). Розробники движка трудяться, вкладають кошти в розвиток програмної та технічної частини системи, їм потрібно їсти та інше. Бажання заробляти в їхньому випадку не тільки зрозуміло, але і цілком обгрунтовано.

А безкоштовне, як відомо, ідеальним не буває ... доводиться терпіти деякі незручності. Скрізь є обмеження, що зводять можливість Free-використання нанівець. Просто в Юкоз таких обмежень практично немає ... крім горезвісного рекламного банера, на який всі лаються.

Як відключити рекламу uCOz на сайті

Є кілька варіантів позбутися від реклами на цьому сайті, а також на всіх сайтах, що функціонують на платформі uCoz:

- заблокувати рекламні блоки в настройках браузера

- включити «Антібаннер» в антивірусі (наприклад в Касперськом є ​​така функція)

- використовувати спеціальний браузер, який відключає (прибирає) рекламу від uCoz

- зняти рекламний банер на конкретному сайті Юкоз, сплативши системі uCoz 6 доларів в місяць (можна відключити на будь-який термін)

Далі ми розглянемо докладніше кожний варіант.

Чому на uCoz висить рекламний блок?

Тому що система uCoz надає користувачам безкоштовний конструктор сайтів, безкоштовний хостинг і безкоштовний домен, плюс службу підтримки з великим форумом. За це вони вішають рекламу, завдяки якій з лишком окупаються їх витрати, домени, хостинги, розробка та підтримка продуктів, функціонування служби підтримки. Таким чином, користувач не витрачає свої гроші, отримуючи надійний якісний продукт, але змушений терпіти рекламний блок від uCoz, який не завжди несе корисну і потрібну інформацію, а часто і відлякує відвідувачів сайту. Тому адміністрація Юкоз пропонує за гроші відключати свою рекламу, що для кожного сайту варто (на момент написання даної замітки) 6 доларів в місяць, зі знижками при замовленні послуги на тривалий термін.

Детальніше про те, як прибрати (приховати) рекламний банер uCoz:

Відключити в браузері. Багато сучасні браузери мають можливість блокувати спливаючі вікна (рекламні банери), цю функцію можна знайти в налаштуваннях браузера і включити, що і рекомендується зробити. Деякі браузери дозволяють встановлювати доповнення, що дозволяють теж відключати рекламу, в тому числі спливаюче вікно на сайтах системи uCoz.

Використовувати Антібаннер. Ця функція є в антивірусних програмах Касперського, наприклад, в «Kaspersky Internet Security» в загальних налаштуваннях можна знайти вкладку «Антибаннер» і активувати цю функцію. В інших антивирусах теж зустрічається можливість відключення спливаючій реклами.

Використовувати браузер Uran (від uCoz, на платформі гугл хром) дозволяє прибрати стандартний блок реклами від Юкоз, і, крім того, авторизуватися на сайтах uCoz в один клік. Звичайно ж, цей браузер має свої переваги і недоліки, як і всі інші браузери.

І останній спосіб відключити рекламу (зняти на певний час) - купити цю послугу: заплатити Юкоз приблизно 6 доларів в місяць. Тоді ніхто протягом оплаченого часу не побачить спливаючі рекламні блоки.

Як ви можете допомогти прибрати рекламу з сайту

Зазвичай платним зняттям реклами займається Адміністратор сайту, але так як у нього грошей на оплату відключення реклами зовсім немає, вирішено надати можливість взяти участь у добрій справі всіх читачів сайту. Відвідувачі сайту будуть вам вдячні, так як отримувати можливість бути в курсі важливих справ Товариства, дізнатися про необхідні платежі та актуальних заборгованості, а також завантажити бланки для оплати внесків і електроенергії та деяких документів Товариства.

Якщо Ви бажаєте здійснити оплату (на будь-який термін) відключення реклами на цьому сайті, будь ласка, напишіть мені про це через форму зворотного зв'язку . Пожертвування можуть бути прийняті банківським переказом на рахунок Товариства або ж Ви можете безпосередньо сплатити uCoz по виставленому ними рахунку.

На 23.03.2016г:

2016г:

Деякі користувачі радять встановити невелике безкоштовне доповнення до браузера, що блокує спливаючі рекламні оголошення, наприклад, Adblock Plus для Firefox.

Є більш досконалі платні програми. Хто шукає той знаходить. Можна звернутися і до фахівців.

Наскільки ця рада допомагає, судити поки не можемо.

Чому на uCoz висить рекламний блок?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью