• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

"Мати всіх витоків": в Мережі знайшли гігантську базу даних

У відкритому доступі виявлена база даних з 560 мільйонами паролів; дослідники з MacKeeper назвали її "матір'ю всіх витоків". Після перевірки були встановлено, що база даних містить 243 мільйони унікальних електронних адрес. У відкритому доступі виявлена база даних з 560 мільйонами паролів; дослідники з MacKeeper назвали її матір'ю всіх витоків

Фото: Fotodom.ru/DP

На думку дослідників з MacKeeper, база даних являє собою черговий гігантський масив облікових даних, зібраних з різних джерел. Немає нічого дивного в тому, що скомпрометовані паролі вже деякий час циркулюють по Мережі, однак існування готової бази даних, що дозволяє будь-якому охочому заволодіти ними, викликає побоювання, повідомляє SecurityLab. ru.

В цілому виявлено 313 великих баз даних розмірів більш одного гігабайта, які знаходяться в хмарних сховищах в США, Канаді та Австралії При цьому визначити їх справжніх власників досить складно. "Ми повідомили хостинг-провайдерів, однак, як правило, це не найшвидший спосіб заблокувати їх (бази даних)", - повідомили в MacKeeper.

Розмір бази даних, про які йде мова, складає 75 гігабайт. У ній містяться дані, які були викрадені в результаті як мінімум десяти зломів. Йдеться, зокрема, про LinkedIn, Dropbox, MySpace, Neopets, RiverCityMedia, Tumblr, MySPace і Lastfm.

Нагадаємо, 12 травня стало відомо про глобальну кібератаці по всьому світу. Вірусом WannaCry виявилися заражені мільйони комп'ютерів . Він шифрує всі файли на комп'ютері і вимагає перевести грошові кошти в біткойнов (від 300 до 600 доларів) в обмін на розблокування.

Він шифрує всі файли на комп'ютері і вимагає перевести грошові кошти в біткойнов (від 300 до 600 доларів) в обмін на розблокування

Фото: Fotodom.ru/DP

Найбільше дісталося Росії, але постраждали ще 150 держав. WannaCry є модифікованою шкідливу програму АНБ Eternal Blue: вона поширює вірус через файлообмінні протоколи, використовувані для обміну даними в корпоративних мережах по всьому світу.

Колишній співробітник спецслужб Америки Едвард Сноуден вже заявив, що це справа рук Агентства національної безпеки (АНБ) США. Президент Microsoft Бред Сміт також заявив, що відповідальність за поширення вірусу несуть американські спецслужби.

Президент Microsoft Бред Сміт також заявив, що відповідальність за поширення вірусу несуть американські спецслужби

Фото: REX

Президент Росії Володимир Путін також назвав спецслужби США джерелом вірусу-здирника WannaCry, який паралізував комп'ютери відомств в багатьох країнах.

"Що стосується джерела цих загроз, то, по-моєму, керівництво Microsoft про це прямо заявило. Сказали про те, що первинним джерелом цього вірусу є спецслужби Сполучених Штатів, Росія тут абсолютно ні при чому. Мені дивно чути в цих умовах щось інше ", - сказав президент на прес-конференції за підсумками свого візиту в Китай.

У російському МЗС масштабну вірусну атаку назвали актом кібертероризму і закликали до співпраці між Росією і США з цієї проблеми.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью