• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Quora запускає блоги, щоб полегшити авторам пошук читачів

24 Января, 2013, 13:40

614

В інтернеті повно експертів в тому чи іншому напрямку, чиї інсайти ніхто не читає В інтернеті повно експертів в тому чи іншому напрямку, чиї інсайти ніхто не читає. Залучити читачів обіцяє нововведення від Quora - нова платформа блогів, яка автоматично доставляє пости користувачам, які підписані на дану тему. Завдяки специфічним можливостям Quora, а також новому мобільному редактору хто завгодно, навіть новачок, якому є чим поділитися, може знайти своїх читачів.

Блоги в Quora, за словами представників компанії, будуть в першу чергу цікаві двом типам авторів. Перший: автори, які не мають великої кількості фоловерів у Twitter - їм є що сказати, але немає часу на те, щоб поступово нарощувати релевантну аудиторію. Другий: офіційні блогери, які хочуть отримати додатковий майданчик для поширення інформації. Вони не зможуть розміщувати в Quora рекламні оголошення, як це можна робити на інших платформах, але зможуть достукатися до утвореної аудиторії там, де вона проводить свій час.

Марк Боднік, який займається в Quora маркетингом, спільнотами і бізнес-операціями, вважає одним з переваг нової платформи в порівнянні з соціальними мережами те, що будь-який старий пост, отримавши нові голоси, може повернутися назад в стрічку, між тим як в соцмережах, через кілька днів після публікації, запис зникає назавжди.

Також Quora точно знає, кому цікаво читати ту чи іншу посаду завдяки розподілу по темам. Якщо автор пише на різні теми, кожна його запис буде спрямована саме тим читачам, яких вона цікавить. Тобто, програміст може написати про коммікси, і цей пост буде спрямований точно в стрічку до любителям супергероїв.

В компанії повідомляють , Що активні автори на Quora в місяць отримують більше 30 000 переглядів і 350 000 переглядів в рік. Найстаранніші учасники можуть набрати 1 мільйон переглядів в рік, а самі класні відповіді стають вірусними і отримують десятки тисяч переглядів. Схоже, Quora намірилася зробити революцію, передавши таку аудиторію блогерам - як новачкам, так і ветеранам.

Відтепер користувачі Quora можуть створювати стільки блогів і постів всередині середовища, скільки їм заманеться. Постити можна з мережі або з мобільних пристроїв. Як стверджує Боднік, 25% трафіку на сайті і велика частка контенту приходить з мобільних пристроїв, тому компанія також оновила текстовий редактор для мобільних пристроїв, який надає повний набір можливостей форматування тексту і фотографій. Автори можуть додавати теги на свої пости, вибираючи будь-яку з 300 тисяч тих, які відповідають їх контенту.

Автори можуть додавати теги на свої пости, вибираючи будь-яку з 300 тисяч тих, які відповідають їх контенту

У стрічці Quora будуть показані тільки кращі записи поза форматом «питання-відповідь», щоб не захаращувати її і не відвадити постійних читачів. Чим більше коментар і голосів отримає запис, чим більше користувачів нею поділяться - тим більшій кількості людей ця запис потрапить на очі.

Блоги Quora можуть стати заміною Quora Boards - платформі, яка дозволяє людям постити контент формату, відмінного від «питання-відповідь», і часто використовується як додатковий майданчик для блогів. Можливо новинка стане більш «великовагової» її версією.

Можливо блоги в Quora стануть першим кроком до її монетизації і допоможуть оживити компанію, зростання якої поки не из ряда вон. Якщо в стрічці крім питань-відповідей з'являться записи іншого формату, Quora могла б розмістити в потоці рекламу у вигляді спонсорських постів. Нарпімер, пост про спецефекти у фільмі про Бетмена може бути спонсорував компанією Warner Bros, щоб стимулювати інтерес до фільму.

Нагадаємо, згідно з дослідженням Wave 6, українські інтернет-користувачі заходять в соціальні мережі з двома основними цілями : Підтримувати контакт з оточуючими і розважатися. При цьому найменш властиво розважатися в соціальних мережах користувачам старшої вікової категорії 45-54 років.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити нам.

Помітили помилку?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью