• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Путівник по годинах. Частина 3.


СодержаніеChronice clock 2.6

Офіційний сайт: www.sicyon.com
Розмір: 4203 КБ
Ціна: безкоштовний

Робоче вікно Chronice clock

Налаштування Chronice clock

Chronice clock призначений для створення нового годинника на робочому столі Windows. Ви можете спостерігати час, як на циферблаті, так і за допомогою цифр, на яких відображаються годинник, хвилини і секунди.

Основний акцент робиться на розширені можливості управління зовнішнім виглядом годин. Ви можете змінювати теми оформлення, які розділені на три групи. У першій групі зібрані стилі, що імітують природні матеріали. Друга група призначена для додання годинах абстрактного зовнішнього вигляду. У третю групу входять теми, створені самим користувачем.

Програма дозволяє створювати будильники. Їх періодичність може бути щоденно, щотижнево і щомісяця. Крім того, ви можете створювати будильники, які будуть дзвеніти один раз. В якості звукового сигналу може використовуватися WAV або MP3-файл. Крім озвучування подій, ви можете показувати на екрані картинку. Підтримуються формати JPG, GIM, BMP, EMF і WMF.

Ви можете самостійно створювати унікальні теми для годин Chronice clock. Для цього в програмі реалізований своєрідний конструктор. Всі параметри розфарбовування і стилізації можна налаштовувати вручну. Набір налаштувань зберігається в файл, який є темою.

Chronice clock - прості, симпатичний годинник з потужними можливостями настройки зовнішнього вигляду.

До змісту Clock.NET 1.5.5.5

Офіційний сайт: www.hot.ee/microtools4u
Розмір: 1178 КБ
Ціна: безкоштовний

Робоче вікно Clock.NET

налаштування Clock.NET

Clock.NET додає новий годинник на робочий стіл, а також може заміщати стандартний модуль Windows в системному лотку. Для роботи програма вимагає в системі наявності Microsoft .NET Framework будь-якої версії.

Відразу після установки Clock.NET, на робочому столі з'являються нові аналоговий годинник, які показують години, хвилини і секунди. Їх дизайн може змінюватися за допомогою стилів.

Крім того, ви можете помістити годинник в системний лоток. При цьому створюється зменшена копія годин робочого столу. Ви можете в реальному часі бачити, наприклад, як рухається секундна стрілка.

C допомогою тем оформлення можна створювати аналоговий і цифровий годинник. Втім, не змінюючи стилю, програма дозволяє дуже гнучко управляти зовнішнім виглядом годин. Допускається зміна кольору і розміру всіх елементів оформлення годин. Ви можете розфарбовувати на власний розсуд циферблат, стрілки, підкладку. При цьому допускається не формальна зміна кольору. Програма дозволяє застосовувати градієнтні заливки, створювати керовані ефекти опуклості.

Clock.NET містить сім груп нагадувань. Всі вони викликаються з контекстного меню годин. Ви можете бути сповіщені про настання вихідних днів, робочих днів, про конкретні дні тижня і про багато іншого. Програма не дозволяє самостійно створювати складні умови настання подій. Функції планувальника відсутні.

За допомогою механізму нагадувань реалізований щогодинний бій годинника. Аналогічний сигнал може видаватися і кожні півгодини.

Для кожної групи нагадувань в налаштуваннях програми може бути визначено до дванадцяти повідомлень. Текст зберігається при закритті діалогу установок повідомлень. За замовчуванням нагадування зберігаються до тих пір, поки не будуть примусово вилучено, але ви можете автоматично видаляти їх через певний час. Даний термін встановлюється в перевагах програми.

Як звукових подій допускається підключення WAV і MP3-файлів. Дистрибутив Clock.NET не має вбудованої бібліотеки звуків.

Ви можете включити режим примусового показу нагадування в разі пропуску призначеного події. Наприклад, час нагадування підійшло, а комп'ютер вимкнений. У деяких випадках подія втрачає актуальність, але часом, краще слідувати приказці «краще пізно, ніж ніколи».

Більшість операцій з програмою зручно виконувати за допомогою клавіатурних сполучень. Їх докладний опис можна отримати в Довідці, яка поставляється російською мовою.

Регулювання часу вкрай незвичайні. Діалогове вікно містить величезну кількість дрібних, одноманітних опцій, вивченням яких можна займатися досить тривалий час. Втім, назви всіх пунктів дуже красномовні, і будь-яких серйозних труднощів з конфігурацією годин виникати не повинно.

Програма містить простий календар. Російська версія Clock.NET повинна завантажуватися окремо.

До змісту Clock Plus 1.5

Офіційний сайт: www.v-yuriy.nm.ru
Розмір: 717 КБ
Ціна: безкоштовний

Робоче вікно Clock Plus

Налаштування Clock Plus

Clock Plus додає на робочий стіл нову панель годин, а також велика кількість дрібних сервісних функцій. Годинники Clock Plus можуть відображатися поверх інших вікон. Їх дизайн змінюється за допомогою тем оформлення. Крім того, настройки програми дозволяють змінювати колір тексту, фону і рамки. Градієнтна заливка фону забезпечує ефект обсягу.

Виклик сервісних функцій може здійснюватися або клацанням лівої кнопки миші на панелі Clock Plus, або з значка в системному лотку Windows. Ви можете здійснювати пошук будь-яких файлів, а також музики, відео та зображень. До складу годин включений модуль перегляду зображень.

Clock Plus дозволяє висувати і засувати лоток оптичного приводу. Ця функція може викликатися за допомогою клавіатурних сполучень.

Програма може здійснювати очищення списку недавно використалися. До складу Clock Plus включений будильник, а також таймер виключення і перезавантаження комп'ютера. Ви можете виводити нагадування, вести підрахунки за допомогою калькулятора, редагувати ID3v1-теги в MP3 файлах.

Годинники прибираються з екрану при наведенні на них покажчика миші. Ви можете регулювати їх прозорість, а також включати режим прилипання до кордонів екрану.

На офіційній сторінці проекту, крім програмного модуля годин, можна завантажити пакет з набором тем оформлення.

До змісту Clocks 2.1

Офіційний сайт: http://dimonius.da.ru
Розмір: 294 КБ
Ціна: безкоштовний

Робоче вікно Clocks

налаштування Clocks

Clocks призначений для відображення часу в різних часових поясах. Після установки програми, на робочому столі з'являються аналоговий годинник, що показують системний час. Ви можете створювати додаткові години, які будуть відображатися поруч з системним часом. Час може вибиратися зі списку доступних часових поясів, а також створюватися вручну. У другому випадку ви можете вказати довільне зрушення годин і хвилин.

Кожен годинник можуть мати унікальне текстовий опис. При цьому не можна використовувати кирилицю. Вона не відображається на робочому вікні.

Ви можете приховувати стрілки годинника, дату, опису. Робоче вікно може змінювати свою прозорість. При цьому допускається роздільне управління прозорістю для активного і неактивного вікна.

Ви можете вказувати максимальну кількість циферблатів в одному ряду. Оформлення годин можна міняти за допомогою стилів. Дистрибутив програми містить лише одну тему Default.

До змісту Cuckoo Clock 5.0

Офіційний сайт: www.pxcompany.com
Розмір: 2068 КБ
Ціна: 24.95 $

Робоче вікно Cuckoo Clock

Налаштування Cuckoo Clock

Cuckoo Clock імітує різні варіанти реальних годин. З нудних цифр системного лотка, годинник перетворюються в справжній витвір мистецтва, що переносить нас у світ минулого, в світ казок.

Початкове налаштування програми може здійснюватися за допомогою Майстра. На першому етапі вам задаються два питання. Ви повинні вирішити, якою мірою необхідно використовувати тему оформлення. Крім стилізації самих годин, ви можете поміняти шпалери робочого столу. Друге питання полягає в правилах видимості годин. Ви можете показувати їх як стандартне робоче вікно, або завжди мати у своєму розпорядженні годинник під іншими вікнами, тобто використовувати як підкладку.

Другий етап полягає у виборі роботи звуку. Ви можете включити озвучення подій. За замовчуванням годинник видають, що цокають звуки, а також імітують бій настінних годинників. Ви можете вибрати інтервал бою. За замовчуванням він дорівнює 15 хвилинам, тобто чверті години. При необхідності можна відразу завантажити модуль декодування формату MP3.

На третьому етапі ви повинні вирішити, показувати заставку при завантаженні годин чи ні, а також завантажувати чи програму під час старту Windows.

Тема, яка включена в дистрибутив Cuckoo Clock, створює на робочому столі старовинні годинники з зозулею. У нижній частині вікна бовтається маятник, а всередині циферблата обертається секундна стрілка. Годинники висвітлені двома електричними лампами, що є частиною шпалер робочого столу. На офіційній сторінці проекту можна завантажити додаткові теми оформлення. Ви можете занурюватися в світ казок про Гаррі Поттера, милуватися голою жінкою в рамках теми про Дивному світі. Розробники наголошують на те, що, встановлюючи нові стилі, ви повністю міняєте годинник. Назва меню красномовно говорить про це - Download New Clocks. Однак ви можете також змінювати теми оформлення в рамках поточних годин.

Cuckoo Clock дозволяє створювати будильники. Можливості створення розкладів захоплюють розмахом. Ви можете вказувати не тільки конкретний час сигналу, а також його розклад по днях, але також вибирати окремі місяці і роки. Навіщо потрібні подібні функції? Якщо ви - чоловік, то можете відразу після звістки про вагітність коханої жінки поставити будильник на 9 місяців. Раптовий дзвінок сповістить вас про початок батьківства. Дівчата, проводжаючи молодих людей в армію, можуть ставити будильник на два роки вперед, щоб не пропустити зустріч судженого. Втім, для повсякденних завдань можна скористатися більш простим інструментом Quick Alarm. З контекстного меню викликається список часових відрізків. Ви вказуєте той, що вас влаштовує в даний момент, і будильник налаштований. Програма виводить нагадування за п'ять хвилин до настання події. Cuckoo Clock має також простий календар.

Годинники можуть синхронізуватися з серверами точного часу. Пропонується невеликий список серверів, але ви можете додавати власні. Під час перевірки серверів, програма запам'ятовує швидкість з'єднання. Після закінчення всіх процедур відбувається аналіз швидкостей. Якщо ваші поточні сервера виявляються не найшвидшими, то Cuckoo Clock виводить діалогове вікно з пропозицією змінити ваші уподобання в області синхронізації. Робота через проксі не підтримується.

Cuckoo Clock підтримує підключення зовнішніх модулів. У дистрибутив годин включений один плагін, який дозволяє обчислювати різницю в часі між двома датами. Ви вводите їх значення, після чого вам показується різниця в роках, місяцях і днях.

Cuckoo Clock - дуже гарна програма, і основна її цінність полягає в розкішному дизайні. Робочий стіл виглядає незвично, не як у всіх, у нього з'являється індивідуальність, вишуканий стиль. Тихе, спокійне цокання старовинного годинника умиротворяє, заспокоює, дозволяючи трохи забути про цифровий природі високотехнологічного обладнання, що оточує нас вдома і в офісі.

До змісту DS Clock 1.6

Офіційний сайт: www.dualitysoft.com
Розмір: 826 КБ
Ціна: безкоштовний

Робоче вікно DS Clock

Налаштування DS Clock

DS Clock додає на робочий стіл компактну панель, на якій можна відображати дату і час. Програма дозволяє гнучко налаштовувати формат інформації, що відображається. Ви використовуєте набір змінних, які є керуючими командами, що визначають набір даних панелі.

Керуючи форматом дати, ви можете використовувати чотири варіанти показу дня і місяця, два варіанти відображення року. Крім того, ви можете показувати номер дня в році, номер тижня.

Системний час може відображатися в 12-ти і 24-хчасового форматах з використанням різних типів префіксів, що визначають період доби щодо полудня. Ви можете бачити також секунди. Програма дозволяє спостерігати поточне зміщення щодо часу за Гринвічем, а також ім'я часового поясу. При необхідності, можна відображати час в декількох часових поясах одночасно. Для цього необхідно вказати додаткові елементи списку Time Zone.

Для зручності перегляду часу в DS Clock реалізований механізм поділу змінних різними керуючими символами. Ви можете ставити між змінними прогалини, двокрапки, лапки і багато інших знаки. Допускається перенесення даних на новий рядок.

З метою полегшення налаштування годин, програма містить велику кількість готових прикладів рядків, шаблонів. Їх список можна відкрити за допомогою кнопки Samples.

Інформаційний рядок годин може змінювати зовнішній вигляд за допомогою окремої групи опцій. Допускається зміна кольору фону і тексту, а також вибір довільного шрифту. За замовчуванням використовується шрифт Arial, текст відображається курсивом. Панель годин може міняти прозорість.

DS Clock підтримує озвучування подій. Програма може видавати звуковий сигнал кожні 15 хвилин. При настанні нового години кількість сигналів дорівнює порядковому номеру години в рамках доби.

Годинники можуть синхронізувати системний час зі спеціальними серверами. DS Clock пропонує великий список серверів, з яких вам необхідно вибрати якийсь один елемент. Допускається завдання частоти синхронізації. Мінімальний проміжок часу дорівнює одній годині.

DS Clock містить найпростіший секундомір. При його виклику відкривається вікно з обнуленим лічильником часу. Панель інструментів містить три кнопки. Пуск - включає таймер, Пауза - призупиняє його, а Стоп - знову обнуляє його значення.

DS Clock не блищить високими дизайнерськими вишукуваннями, проте дозволяє розташовувати на панелі досить багато корисної інформації. Наявність сповіщень про початок нового години не дасть пропустити яке-небудь не настільки важлива подія, наприклад, новинну програму по телебаченню. DS Clock може інтегруватися з планувальником Calendarscope .

До змісту Flash-kнопка 2.1.0.4

Офіційний сайт: http://sn00021.narod.ru
Розмір: 824 КБ
Ціна: безкоштовний

Робоче вікно Flash-kнопка

Налаштування Flash-kнопка

Flash-kнопка дозволяє додати годинник на місце кнопки «Пуск». З технічної точки зору, новий годинник представляють собою flash-анімацію. Ви можете змінювати теми оформлення, повністю змінюючи їх зовнішній вигляд. За допомогою стилів можна створювати як цифрові, так і аналоговий годинник. Крім відображення годин, хвилин і секунд, допускається показ поточної дати.

Програма дозволяє створювати до чотирьох будильників. Кожен будильник може містити текстове нагадування, запускати зовнішню програму, а також видавати звуковий сигнал.

Для роботи програма вимагає встановлений в системі програвач flash, сумісний з Internet Explorer 6 і вище.

До змісту Free Desktop Clock 2.2

Офіційний сайт: www.drive-software.com
Розмір: 694 КБ
Ціна: безкоштовний

Робоче вікно Free Desktop Clock

Налаштування Free Desktop Clock

Free Desktop Clock замінює стандартний годинник в системному лотку Windows. Програма дозволяє відображати секунди, поточну дату, день тижня.

Дизайн годин змінюється за допомогою тем оформлення. У дистрибутив Free Desktop Clock включений 61 стиль. До їх складу входить управління шрифтом, квітами текст і фону, а також текстура підкладки. Останній елемент можна відключити в налаштуваннях, надавши годинах більш традиційний зовнішній вигляд.

Free Desktop Clock дозволяє синхронізувати час зі спеціальними серверами. Набір інструментів, по суті, повністю повторює штатні функції Windows. Ніяких нововведень Free Desktop Clock не приносить.

Free Desktop Clock - дуже прості годинник, які не мають будь-яких складних сервісних функцій. Гарний показ часу в системному лотку Windows - їх єдине призначення.

До змісту Зведена таблиця


До змісту

Навіщо потрібні подібні функції?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью