• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Путівник по offline-браузерам. Частина 1.


зміст

Під час перегляду web-сторінок ви повинні бути підключені до інтернету. Вміст документів знаходиться на віддалених серверах, і браузеру необхідно мати безперервний доступ до Мережі. Тим часом, деякі багато хто воліє спочатку зберігати сторінки на жорсткий диск, а потім дивитися їх вже в режимі offline.

Подібні пристрасті обумовлюються кількома причинами. По-перше, деякі користувачі досі використовують комутоване з'єднання для виходу в Мережу. Оплата при цьому, найчастіше, відбувається за час, проведений в інтернеті. Як наслідок, набагато дешевше максимально швидко завантажити сайт, а потім спокійно і не поспішаючи знайомитися з його вмістом. Друга причина, що змушує зберігати на жорсткий диск web-сторінки, полягає в низькій швидкості з'єднання з інтернетом. Довго і клопітно сидіти і чекати, поки завантажиться весь сайт. Зручніше зберегти його на жорсткий диск, а потім без особливих пауз перемикатися між документами. І третя причина перенесення сторінок на локальні машини полягає, скоріше, в психологічному факторі. А раптом завтра інтернету не буде? У провайдера порветься кабель, а вдома, до того ж, відключать телефон за несплату. І все, інтернету немає, знайти важливі документи неможливо. Даний варіант подій малоймовірний, але страховка нікому не шкодить, що є мотивом, що спонукає до збереження web-сторінок.

Використання традиційних браузерів збереження сайтів не зовсім раціонально. Ви можете, звичайно, записувати окремі сторінки на жорсткий диск, але вони будуть ніяк не пов'язані між собою. Натиснувши на посилання на якомусь локальному документі, ви все одно зверніться до Мережі. Для того щоб зберегти сайт, що складається з набору сторінок, застосовуються спеціальні програми - offline-браузери. Вони дозволяють змінювати посилання в документах таким чином, щоб завантаження сторінок всього сайту велася з локального диска, а не з Сеті.BackStreet Browser 3.1

Офіційний сайт: www.spadixbd.com
Розмір: 1517 КБ
Ціна: безкоштовний
Російська мова інтерфейсу: немає

Головне вікно BackStreet Browser

Багато популярних категорії програмних продуктів давно вже представлені або повністю безкоштовними програмами, або вони домінують. Платний браузер - нонсенс. Кілька місяців тому ви могли ознайомитися з путівником по текстових редакторах - там теж практично всі продукти безкоштовні. Цей список можна продовжувати довго, приходячи до логічного висновку. Популярне програмне забезпечення поступово стає безкоштовним, вузькоспеціалізовані продукти закономірно продовжують поширюватися на платній основі. Хочеш екзотику - плати. Зрозуміло, все це стосується світу Windows, так як альтернативний всесвіт Linux спочатку будувалася на принципах свободи поширення програмного забезпечення.

Offline-браузери, напевно, все ж варто відносити до екзотики. Далеко не кожному необхідно зберігати на жорсткому диску копії сайтів. Їх же можна переглянути і по-людськи, через інтернет, відкривши стандартний браузер. Але якщо вдома Мережа недоступна, а на роботі інтернет безкоштовний, то чому б не завантажувати сайти в офісі, в фоновому режимі, не відволікаючись від прямих службових обов'язків. А вдома, влаштувавшись зручніше, з дитиною на колінах, з дружиною за спиною, почати спокійний, неквапливий перегляд оновлень улюбленого web-ресурсу. Іншими словами, offline-браузер - це, нехай і не масово, але комусь дуже потрібно.

Наслідком всього написаного в попередньому абзаці є платний статус більшості програм, що розглядаються в путівнику. Є, звичайно, і кілька безкоштовних додатків, але далеко не всі з них, м'яко кажучи, повноцінні. Чи не такий сильний альтруїзм або гола жадоба слави, коли мова йде про offline-браузерах. Але є й приємні винятки. Одним з них і є наступний учасник путівника.

BackStreet Browser є повноцінним offline-браузером, що володіє масою корисних властивостей.

Локальна бібліотека сайтів представлена ​​у вигляді робочого простору, Workspace. Сайти всередині нього розташовуються у вигляді лінійного списку. Він розкривається, і можна побачити структуру сайту, що нагадує ліву панель Провідника. Робочих просторів можна створювати безліч, зберігаючи їх на жорсткий диск у вигляді файлів описів.

Головне вікно програми поділено на три частини. Зверху відображається список файлів всередині поточної папки на сервері. Якщо навпаки документа стоїть значок з годинником, це означає, що файл знаходиться на сервері, його ще належить отримати. Нижче слід панель Internet Explorer. Це її офіційна назва. Всередині неї показується вміст web-сторінок. Використовується системний компонент IE і дає назву панелі. У самому низу показується процес завантаження сайту. Ви можете бачити, які сторінки передаються в даний момент часу.

Програма підтримує переривання завантаження сайт в будь-якому місці. При цьому автоматично відбувається фіксація. Посилання стають локальними. За замовчуванням це відбувається тільки для тих документів, які вже прийняті. Решта посилання залишаються недоторканими, направляючи вас в Мережу.

Програма дозволяє змінювати налаштування завантаження сайтів за замовчуванням. Іншими словами, вам не обов'язково кожен раз натискати кнопку New і потім змінювати десяток опцій. Досить один раз вибрати найбільш прийнятний набір налаштувань, після чого стартувати завантаження парою клацань мишею.

Властивості проекту BackStreet Browser

Ви можете вибрати глибину оброблюваних посилань. Більшість подібних програм вважають, що нуль - це завантаження тільки поточної сторінки, одиниця - обробка всіх посилань на головному документі і так далі. У BackStreet Browser шкала глибини посилань діє інакше. Вона зрушена на одиницю вгору. Тобто, нуля взагалі не існує, а один - це завантаження тільки поточної сторінки. Ви також можете робити посилання локальними в разі наявності завантажених документів, всі без розбору і не міняти їх взагалі.

Фільтрація файлів може здійснюватися по їх змісту і по адресою. Крім того, є можливість вказівки діапазону розмірів по кожному випадку.

Програма дозволяє використовувати протоколи HTTP, HTTPS, FTP і File. Ви можете вибирати будь-які з них або використовувати в проекті всі варіанти відразу. Є можливість вказівки параметрів з'єднання, таких як правила авторизації і проксі-сервер, якщо це потрібно.

Панель інструментів містить графік швидкості з'єднання. Ви можете в реальному часі регулювати максимальне число з'єднань. Довідкова система BackStreet Browser містить не тільки повний опис додатка, але і невеликий FAQ.

До змісту Check & Get 3.2

Офіційний сайт: www.filestream.com
Розмір: 6747 КБ
Ціна: 560 руб.
Російська мова інтерфейсу: є

Головне вікно Check & Get

Check & Get є незалежним менеджером закладок, який, крім усього іншого, дозволяє переглядати сайти в локальному режимі. Програма також має засоби моніторингу сайтів.

Робоче вікно програми перевантажено кнопками різними меню, чому інтерфейс не можна назвати простим. І хоч, після деякого спілкування з продуктом розумієш, що практично немає нічого зайвого, але все одно запам'ятати призначення всіх кнопок і закладок непросто.

Розкладка вікон нагадує поштові клієнти. Зліва знаходиться список закладок. У нижній частині панелі відображається журнал створення знімків сайтів. Основна частина вікна розділена на дві панелі. Зверху показується вміст поточної папки, тобто, групи посилань. Знизу знаходиться браузер. У ньому проглядаються сайти.

Принцип роботи програми такий. Ви створюєте посиланнях розкладу їх поновлення. Завантаження сторінок відбувається у фоновому режимі. У будь-який момент часу ви можете відкрити програму і почати перегляд сайтів в локальному режимі, якщо, зрозуміло, вони були до цього, хоч раз завантажені.

Подібний принцип роботи зручний при використанні комутованого з'єднання. Програма підключилася автоматично до Мережі, завантажила всі необхідні дані, сама ж і відключалися. Від вас тільки потрібно сісти в будь-який вільний час за комп'ютер і в локальному режимі подивитися сайти. Як наслідок, програма за замовчуванням пропонує використовувати комутований модем, а не постійне підключення до Мережі. При зверненні до сайтів програма може ідентифікувати себе не тільки як Check & Get, але і як Internet Explorer, Mozilla Firefox або Opera.

При старті програми ви можете імпортувати закладки з декількох браузерів. Це ні до чого не зобов'язує, так як за замовчуванням розклад їх завантаження не налаштоване - програма не буде без вашої вказівки звертатися до Мережі. Крім груп посилань, представлених за замовчуванням, і імпортованих елементів, пропонується кілька віртуальних папок, які є результатами пошуку.

Перша з них - це змінені сторінки. Check & Get має можливість регулярної перевірки посилань. Якщо на сторінці зустрічаються зміни, то їх можна підрахувати, а при показі потім виділити. Друга група - помічені сайти. Навпаки будь закладки можна поставити позначку - зелену галочку. Список всіх подібних сайтів можна зібрати в одну групу. Аналогічний механізм присутній в поштовому сервісі Google, тільки там в ролі індикатора позначки виступає жовта зірочка.

Все закладки, які налаштовані на автоматичну перевірку, зібрані в окремій групі. І, навпаки, не перевіряється посиланнях виділена ще одна папка.

Check & Get може перевіряти посилання на актуальність. Якщо будь-якого сайту вже не існує, то цей факт буде відображений в програмі. Для подібних посилань відводиться спеціальна папка.

Посилання, які необхідно перевіряти, збираються в чергу. Ви можете бачити її в окремій папці. Крім того, є можливість перегляду списку завантажуються в даний момент сайтів. За замовчуванням ви можете одночасно отримувати сторінки з п'яти сайтів.

Основні властивості закладки Check & Get

При першому завантаженні сторінки ви отримуєте короткий опис сайту, а також список його ключових слів. Розклад автоматичного оновлення сторінок задається дуже просто - вказується інтервал часу і вводиться його кількісне значення. Підтримуються хвилини, години, дні, тижні і місяці. У нижній частині діалогового вікна знаходиться індикатор поточного стану закладки. Він може активований оновлення вручну.

При зміні сторінки відбувається оповіщення користувача. Однак можна обмежитися деякими ключовими словами. Якщо вони помінялися - оповіщення відбувається, а в іншому випадку - ні.

Оповіщення здійснюється шляхом показу невеликого вікна поруч з системним лотком Windows. Аналогічний прийом використовується і в деяких поштових програм. Крім того, ви можете відправити повідомлення електронної пошти з інформацією про оновлення сторінки. Додаткові властивості сповіщень дозволяють включити звуковий сигнал.

Програма дозволяє зберігати на жорсткому диску кілька копій однієї і тієї ж сторінки. Це дозволяє більш точно відслідковувати всі зміни, що відбуваються на ній. Максимальна кількість копій дорівнює чотирьом.

Додаткові властивості закладки Check & Get

Додаткові параметри сторінки включають в себе, в першу чергу, опис ознак виявлення відмінностей. Ви можете вказувати мінімальну кількість змінених рядків, слів, посилань і зображень. Крім того, допускається вказівка ​​деяких ознак ігнорування. У їх число входить текст зображень, посилань, прихований текст, слова з цифрами. Як би не мінялися ці дані, програма їх ігнорує.

Є можливість вказівки певних ключових слів, зміна яких призводить до відображення оповіщення. У словах можна використовувати маски. Крім того, допускається застосування фільтрів. Вони є текстовими підрядками. У них можна використовувати регулярні вирази. Зміна, згідно з правилами фільтрів, також є сигналом до показу сповіщень.

Check & Get володіє масою додаткових сервісних можливостей, таких як стиснення локальної бази, її шифрування. Програма постійно знаходиться в системному лотку і практично не нагадує про себе в повсякденній роботі. Лише оновлення сторінок призводить механізм сповіщень в дію.

Одним з недоліків Check & Get є неможливість завантаження цілих сайтів. Програма не вміє змінювати посилання на сторінках так, щоб вони вели на локальні документи. З іншого боку, Check & Get має відмінні інструменти моніторингу змін сайтів.

До змісту DownloadSite 1.01

Офіційний сайт: www.effenj.com
Розмір: 400 КБ
Ціна: $ 14.90
Російська мова інтерфейсу: немає

Завантаження сайту в DownloadSite

Головне, щоб програма працювала, а інше вторинне. Мабуть, так міркували розробники DownloadSite, який має непоказне зовнішнє оформлення. У нього немає панелі інструментів, інформативність головного вона мінімальна. Втім, це заважає offline-браузеру завантажувати сайти, а потім переглядати їх без необхідності підключення до інтернету. Незареєстрована версія програми відображає банер, який забирається після введення серійного коду.

Для створення нового проекту досить ввести адресу в рядку Site URL і натиснути кнопку Download. Однак перед цим можна налаштувати процес завантаження сайту. Конфігурації здійснюється з меню Settings. Область завантаження обмежується числом рівнів посилань, а також максимальною кількістю файлів в проекті. Обмеження за типами файлів примітивні. Ви лише можете вказати завантажувати текстові файли, графіку, а також інші типи. Ручного введення розширень немає. Окремою опцією дозволяється завантаження файлів з інших сайтів. Ви можете також ввести максимальний розмір файлу. І, нарешті, є можливість завантаження проекту тільки з поточної директорії сервера або з усього сайту.

По суті, на цьому можливості DownloadSite закінчуються. Довідкова система являє собою, фактично, один невеликий абзац. Втім, більшого такій програмі і не потрібно.

До змісту GetLeft 1.1.2

Офіційний сайт: http://personal1.iddeo.es/andresgarci/getleft/english
Розмір: 2042 КБ
Ціна: безкоштовний
Російська мова інтерфейсу: є

Головне вікно і журнал завантажень GetLeft

Будь-яка програма, в першу чергу, повинна виконувати свої основні функції. Наприклад, offline-браузері мають бути завантажувати сайти. Їх потім можна дивитися без підключення до інтернету. Все інше, пов'язане з оформленням, з сервісом - другорядне. Так, користувач вибирає найбільш зручний продукт і готовий іноді платити за це певну суму грошей. Але це вже не критично. GetLeft - безкоштовна програма, яка розповсюджується з відкритими вихідними текстами за ліцензією GPL. Розробник не намагається догодити всім користувачам світу, створюючи максимально функціональне додаток. Однак, будучи offline-браузером, сайти він все ж зберігає успішно.

При старті нового проекту вас просять всього лише вказати URL і папку на жорсткому диску, куди буде зберігатися сайт. Формально, можна вже починати роботу, використовуючи налаштування за замовчуванням. Однак ви можете скорегувати деякі параметри проекту, зайшовши в вікно опцій.

Налаштування проекту GetLeft

Ви можете вказувати кількість рівнів посилань, які необхідно обробити при завантаженні сайту. Нуль означає завантаження тільки поточної сторінки, одиниця змушує програму завантажити всі документи, на які є посилання з основного URL. Ви також можете дозволити GetLeft завантажувати зовнішні посилання, які ведуть на інші сайти.

Трохи дивно ведеться робота по блокуванню зображень. Ви можете завантажувати зображення, тільки дрібного формату або взагалі не отримувати нічого. Що означає «дрібний формат» - не зовсім ясно.

За допомогою вибору фільтра вказуються конкретні розширення файлів, які допускаються до завантаження. І тут знову деяка незавершеність. Вам пропонується список розширень з дванадцяти пунктів, але додати власні типи можна.

Програма підтримує оновлення сайтів. Крім того до складу GetLeft включений простий планувальник, який дозволяє виконувати операції завантаження проектів за розкладом. Ця функція добре поєднується з можливістю поновлення. Воно стає автоматичним, користувачеві не потрібно постійно стежити за актуальністю сайтів.

Перед завантаженням сайту можна отримати його карту. Якщо під час завантаження проекту стався обрив з'єднання, то роботу можна продовжити з перерваного місця. Багато властивостей проекту можна змінювати прямо з головного меню, не відкриваючи спеціальних вікон.

Довідкова система GetLeft містить HowTo, список рекомендацій, як виконувати найбільш популярні операції з програмою.

До змісту Grab-a-Site 5.0

Офіційний сайт: www.bluesquirrel.com
Розмір: тисяча чотиреста вісімдесят три КБ
Ціна: $ 69.95
Російська мова інтерфейсу: немає

Головне вікно Grab-a-Site

Grab-a-Site - компактний offline-браузер, що володіє, проте, всіма основними функціями, пов'язаними зі збереженням цілих сайтів. Першою особливістю програми є її перший старт. Вам наполегливо пропонується зареєструватися. Відмовитися цього втішного пропозиції неможливо. На щастя, грошей за реєстрацію не просять. Ви можете відразу купити продукт, а також скористатися пробним періодом використання.

Створення Нових проектів здійснюється за помощью Майстра. Спочатку вам Пропонується вказаті шлях на жорсткий диск, де будут зберігатіся его файли. Потім робота переходити в покроковий режим. Ви вказуєте URL, а також, при необхідності, можете скласти текстовий опис проекту. На другому кроці вводиться число рівнів оброблюваних посилань. За замовчуванням пропонується одиниця, тобто завантажується головна сторінка і всі документи, на які є на неї посилання. Третій крок - вибір типів файлів, допустимих до завантаження. Ви можете вибрати зі списку додатка, аудіо, відео та зображення, а також вказувати розширення вручну. Тільки введені вами типи файлів можна буде завантажувати з Мережі. На останньому етапі проводиться вибір - завантажувати сайт зараз або зробити це пізніше.

Програма не має локальної бібліотеки сайтів. Усередині головного вікна завжди показується тільки один, поточний проект. Ліва панель являє собою структуру сайту. Справа відображається список файлів. Вбудованого браузера немає. Перегляд сайтів здійснюється за допомогою сторонніх додатків.

Властивості проекту Grab-a-Site

У властивостях проекту можна вказати кілька додаткових параметрів. Наприклад, ви можете вибрати правило завантаження посилань. Є дві опції, що дозволяють отримувати дані тільки з поточного сайту або тільки з директорій, розташованих нижче. Якщо не вибрати жодну з них, то завантаження буде відбуватися з будь-якого місця.

Налаштування програми дозволяють вказувати максимальний розмір прийнятого файлу, а також обмежувати час завантаження. Ці опції діють на всі майбутні проекти.

Grab-a-Site володіє англомовної довідкової системою, написаної в класичному стилі. У ній описуються можливості продукту, його інтерфейс.

до змісту зведена таблиця

до змісту

А раптом завтра інтернету не буде?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью