• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Путін 29 серпня виступить із заявою про пенсійний вік

Москва, 28 серпня - "Весті.Економіка". Президент Володимир Путін може в середу, 29 серпня, виступити із заявою з приводу зміни пенсійного віку, заявив президент на нараді з соціально-економічних питань в Омську.
Москва, 28 серпня - Весті

Президент проводить нараду з соціально-економічних питань за участю членів уряду. Володимир Путін зазначив, що уважно стежив за ходом дискусій з приводу змін до пенсійного законодавства.

"Я найближчим часом - може бути, прямо завтра - своє ставлення детально сформулюю і виступлю з відповідною заявою", - зазначив Путін і додав, що уважно стежить за обговоренням питання про зміну пенсійного віку.
"Зі свого боку, зрозуміло, постійно уважно стежу за ходом дискусії. У мене склалася своя думка з цього кола питань", - підкреслив президент.
"Найголовніше, щоб ці зміни забезпечували гідне якість життя, захищали інтереси нинішніх і майбутніх поколінь наших громадян. І тому всі наші кроки повинні бути системними і всебічно прорахованими. Якщо перетворення і необхідні, то саме для того, щоб пенсійна система Росії відповідала реаліям сьогоднішнього дня, була фінансово стійкою, але, найголовніше, забезпечувала гідне якість життя.
Ми домовилися, що колеги в уряді в ході підготовки федерального закону і в ході роботи над законопроектом до другого читання проведуть консультації з політичними партіями, профспілками з громадськими організаціями, з регіонами, з експертним співтовариством додатково ", - заявив Путін.
Держдума 19 липня прийняла в першому читанні урядовий законопроект про зміни до пенсійного законодавства, в тому числі щодо підвищення пенсійного віку. Законопроект готують до прийняття у другому читанні.
У свою чергу прем'єр-міністр Дмитро Медведєв заявив 10 серпня: "Це, дійсно, зараз найскладніше питання, який викликає великі дискусії в суспільстві. Такого роду зміни в пенсійному законодавстві, навіть якщо людина хоче працювати, більшість людей не радують зміни. Як справедливо зауважив Володимир Володимирович Путін, це нікого не радує і серед членів уряду. але є рішення, які з різних причин необхідні. це як гіркі ліки. Людина не хоче його пити, але розуміє, що якщо він ці ліки не в п'є, все може закінчитися набагато гірше. Також і ці зміни ".
Законопроект про пенсійну реформу передбачає, що вік виходу на пенсію для чоловіків підвищать з 60 до 65 років до 2028 р для жінок - з 55 до 63 років до 2034 р Відповідно до законопроекту підвищення пройде поетапно і почнеться в 2019 р

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью