• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Публікація записів через Windows Live Writer

 1. Вступ
 2. можливості
 3. Установка і настройка WLW
 4. Робочий простір Windows Live Writer
 5. Створимо новий пост
 6. вставка зображення
 7. вставка відео
 8. публікуємо пост
 9. установка плагінів
 10. Вирішення проблем
 11. висновок
 12. Схожі записи

Ви коли-небудь думали про можливість писати пости в свій WordPress блог не заходячи в панель адміністрування, та ще з відмінним форматуванням? Так, це можливо завдяки одній безкоштовній програмі від Microsoft, яка називається Windows Live Writer. Давайте подивимося на цю чудову програму ближче.

Вступ

Windows Live Writer це безкоштовна програма з набору "Основи Windows" і є зручним інструментом для постінгу в блоги на різних платформах. Ця програма надає автору все необхідне для написання, форматування і оптимізації з записів у блозі. Windows Live Writer або коротко WLW це кращий WYSIWYG редактор з приголомшливими можливостями форматування, вставки відео і зображень.

WLW при використанні з WordPress дозволить Вам писати записи прямо зі свого комп'ютера, не заходячи в панель управління блогу.

можливості

 • Підтримка багатьох блог-платформ
 • Застосування теми вашого блогу при створенні постів
 • WYSIWYG редактор
 • Чернетки ваших записів
 • Вбудований редактор зображень зі спецефектами
 • Перевірка правопису
 • планування публікацій
 • Додавання категорій і тегів прямо з комп'ютера
 • перелінковка постів
 • модерація коментарів
 • Безліч плагінів для більшої зручності
 • Редагування як нових, так і старих постів

І купа іншого

Створюйте всі ваші пости в офлайн режимі, а потім синхронізуються з блогом коли треба.

Установка і настройка WLW

Якщо у вас WordPress версії нижче 3.5, то перед установкою WLW зайдіть в панель управління WordPress, в розділі Настройки -> Написання і включіть публікацію через XML-RPC, зазначивши галочкою відповідний пункт і збережіть налаштування. Активація цього налаштування потрібна для того, щоб дозволити віддалену публікацію записів в блог.

Ви завжди можете завантажити останню версію програми з її офіційної сторінки завантаження Windows Live Writer 2011 , А потім встановити її. При установці "Основ Windows" вам буде запропоновано поставити інші програми з комплекту Live !. Але Ви можете вибрати тільки WLW. Системні вимоги програми наведено на сторінці завантаження.

Таким чином ця програма тільки для користувачів Windows, а користувачам Mac і Linux для роботи з програмою доведеться використовувати віртуальну машину.

Залежно від швидкості вашого з'єднання установка може зайняти кілька хвилин. Почнемо з того, що запустимо WLW, і побачимо екран вітання, який можна відразу пропустити натиснувши кнопку "Далі". На наступному кроці Вас попросять вибрати платформу блогу. Виберіть "WordPress" і натисніть "Далі".

Тепер потрібно ввести URL (посилання) на ваш блог, ім'я користувача і пароль адміністратора. Після натискання на кнопку "Далі" реквізити облікового запису будуть перевірені і програма з'єднається з блогом. Натисніть "Так" якщо WLW запропонує оновити поточну тему блогу.

На останньому кроці Вам буде запропоновано змінити ім'я блогу, або залишити як є.

Тепер ви готові до віддаленої публікації.

Робочий простір Windows Live Writer

У WLW існує три типи перегляду, перемикатися між якими можна за допомогою кнопок внизу.

 • Редагування - в цьому режимі ви редагуєте свій пост
 • Перегляд - показує як буде виглядати пост з урахуванням теми вашого блогу
 • Вихідний код - показує вихідний код вашого поста

Використовуючи панель інструментів Властивості поста Ви можете управляти категоріями, мітками, розкладом публікації, режимом коментування, перевіркою зв'язку, вибирати учасника зі списку користувачів WordPress. Щоб побачити додаткові можливості натисніть "Подивитися всі".

Ви також можете захистити запис паролем, обмеживши коло відвідувачів яким вона буде доступна.

На вкладці Основне Ви можете знайти основні властивості форматування, схожі на MS Word. Тут ви можете змінити розмір, колір, стиль шрифту, визначити заголовки.

Підміню Блог на вкладці Основне має три опції.

 • Мій блог - якщо ви підключили кілька блогів до WLW то тут буде видно який з них зараз обраний. Ви можете вільно перемикатися між різними блогами.
 • Додати обліковий запис блогу - ця опція дозволяє вам підключити новий блог до WLW.
 • Служба захисту блогів - ця опція дозволяє переглядати, редагувати і видаляти існуючі облікові записи блогів. Тут ви можете налаштовувати різні параметри блогів підключених до WLW.

Кнопка Перевірка правопису на вкладці Основне потрібна для пошуку граматичних помилок у вашому пості.

Вкладка Вставка призначена для вставки посилань, зображень, відео, карт, таблиць, смайликів і т.п. Ми розберемося в усьому цьому трохи нижче.

На вкладці облікового запису блогу ми бачимо дві важливих опції Параметри блогу і Оновити тему.

Параметри блогу дозволяє визначити різні властивості блогу для поточного обраного блогу, наприклад Ви можете змінити параметри облікового запису для публікації або змінити параметри завантаження зображень, налаштувавши обліковий запис FTP-сервера.

Опція Оновити тему служить для того, щоб WLW оновив поточну тему вашого WordPress блогу для перегляду.

Створимо новий пост

Давайте створимо повідомлення використовуючи всі необхідні інструменти.

Тут ми створили невеликий пост, написавши свій заголовок поста, кілька параграфів, застосували синій колір і вставили горизонтальну лінію.

вставка зображення

Ви можете вставляти зображення кількома різними способами. Через Вставка -> Зображення -> З комп'ютера \ З Інтернету Ви можете вставити зображення зі свого комп'ютера або з Інтернету відповідно. Також ви можете просто перетягнути зображення в робочу область програми.

Після вставки зображення в пост, панель форматування зображення відкриється автоматично. На цій панелі є наступні функції:

 • обрізка зображення
 • Зміна розміру зображення
 • поворот зображення
 • Різні над ділянкою
 • Різні ефекти, такі як перефарбування, різкість і розмиття.
 • Контрастність зображення і водяні знаки.
 • поля зображення
 • вирівнювання зображення

Після вставки зображення і застосування деяких ефектів наш пост став виглядати так.

вставка відео

Як і зображення, відео може бути вставлено в пост різними методами. Використовуючи Вставка -> Відео ви можете вставити відео З інтернету / З файлу / З відео-служби (YouTube). Перші дві опції дозволяють вставити відео з Мережі або комп'ютера відповідне. У той час як третя дозволяє зайти безпосередньо в відео-сервіс, наприклад YouTube і вставити відео.

Ви також можете вставляти відео просто скопіювавши посилання в ваш пост.

Додамо відео в наш пост.

Тут ми просто вставили посилання на наше відео в спеціальне поле і вставили відео використовуючи попередній перегляд. Ви можете змінити розмір відео якщо це необхідно.

Таким же чином ви можете вставляти картки і посилання на свої минулі пости.

Для вставки карти виберіть, Вставка -> Карта і введіть адресу в спеціальне поле.

публікуємо пост

Нарешті все зроблено і ми можемо зробити наступне: Зберегти пост на своєму комп'ютері, зберегти чернетку в WordPress або опублікувати запис. Перед публікацією не забудьте подивитися як вона буде виглядати у вашій темі.

Результат після публікації поста.

установка плагінів

Ви можете поліпшити WLW за допомогою плагінів. Зайдіть у вкладку Вставка і виберіть пункт Додати модуль - відкриється сайт, де ви можете встановити плагіни. Кнопка Параметри модулів допоможе вам дізнатися вже встановлені плагіни, налаштувати і видалити їх.

Є один чудовий плагін, створені командою Windows Live Writer. Ви можете скачати DLL плагіна і зберегти її в папці Plugins в папці Windows Live Writer. Цей плагін називається "WordPress Comments" і дозволяє модерувати коментарі прямо в WLW. Ви можете переглядати, затверджувати і видаляти коментарі користувачів прямо з WLW.

Вирішення проблем

Кілька проблем які можуть Вам зустрітися і способи їх вирішення.

 1. Відмова публікувати повідомлення в зв'язку з кодуванням

  Іноді Ви можете отримувати повідомлення про помилку: "Помилка сервера блога. Помилка розбору. Погане форматування". Це відбувається через те, що в PHP парсер XML не підтримує кодування відмінні від UTF-8, ISO-8859-1, і US-ASCII. У WordPress ви можете встановити кодування в меню "Налаштування -> Читання", а в WLW Рахунок блогу -> Параметри блогу -> Додатково.

 2. Invalid PHP response

  WLW при налаштуванні на блог запущений під PHP 5.2.2 видає помилку "Invalid Server Response" - The response to the blogger.getUsersBlog method received from the weblog server was invalid "АБО" Invalid response document returned from XmlRpc server ". Це відбувається з- за бага в цій версії PHP. Додайте наступний рядок в ваш файл xmlrpc.php.

  $ HTTP_RAW_POST_DATA = file_get_contents ( "php: // input");

 3. Проблеми із завантаженням зображень

  При публікації зображень ви можете зустріти помилку "Наступні зображення не можуть бути опубліковані, тому що блог не підтримує публікацію зображень". Це відбувається через те, що у Вас не налаштований FTP сервер для публікації зовнішніх зображень. To solve this upload images with a reduced file size or upload the images in your WordPress media first and then link them to WLW.

 4. Підвисання Windows Live Writer

  В основному це відбувається при спробі WLW перевірити оновлення. Ви можете відключити це через служби Windows (services.msc), зупинивши службу Windows Live Setup.

 5. Помилка при додаванні нового блогу

  Ви можете зустріти помилки в процесі додавання WordPress блогу в WLW. Для вирішення цієї проблеми вставте наступний код в файл .htaccess

  <Files xmlrpc.php> SecFilterInheritance Off </ Files>

 6. Проблема з визначенням теми оформлення

  Іноді WLW не може завантажити тему вашого блогу для перегляду. Для вирішення цієї проблеми переконайтеся що в тезі <head> вашого блогу присутній наступний код:

  <Link rel = "EditURI" type = "application / rsd + xml" title = "RSD" href = "http://www.YourBlogName.com/xmlrpc.php?rsd" />

висновок

У цьому керівництві ми спробували розглянути основні можливості WLW і WordPress. Останнє ви навчитеся робити в процесі використання цієї програми. Спасибі за читання, і не соромтеся задавати в коментарях свої питання.

Схожі записи

Ви коли-небудь думали про можливість писати пости в свій WordPress блог не заходячи в панель адміністрування, та ще з відмінним форматуванням

Трохи про автора: Сергій Белянин

Основний автор цього блогу. Ще зовсім недавно студент, а сьогодні вже Microsoft Certifed Professional, з нестримним бажанням зробити життя людей простіше, автоматизувавши нудну рутинну роботу :)

Php?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью