• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Просування сайту на Wordpress: Топ-5 важливих моментів

 1. Оптимізація сайту на WordPress

Дана CMS характеризується гнучкістю і зручністю в управлінні контентом, а також відмінним взаємодією з пошуковими роботами. Крім того WordPress є безкоштовною платформою і має в своєму асортименті відмінні SEO-плагіни.

Оптимізація сайту на WordPress

Розкрутка сайту на WordPress має такі ж особливості і характеристики, як і при використанні інших платформ або методів. Тому варто звернути увагу на основні моменти в просуванні сайту, а таких ми вибрали 5.

1. Відкритий доступ для пошукових систем

Ваш сайт з'явиться в пошуковий видачі, якщо ви зробите його доступним. В налаштуваннях приватності адмінпанелі знаходимо Site Visibility і вибираємо відповідний пункт.

2. Зрозумілі адреси сторінок

Наявність ЧПУ виду адреси сторінки і успішне просування сайту WordPress - взаємопов'язані поняття. Тому варто подбати про ЧПУ-вигляді і відкинути складні набори символів. Для цього в настройках адмінпанелі є розділ налаштувань постійних посилань. Ви зможете вибрати будь-який із запропонованих адрес.

Ви зможете вибрати будь-який із запропонованих адрес

3. Робота з Sitemap.xml і robots.txt

Файл Sitemap.xml покаже пошуковику ті сторінки, які варто індексувати. Так ви отримаєте грамотну індексацію вашого сайту. WordPress SEO оптимізація має ряд переваг, серед яких лідирують всілякі плагіни. Спеціально для карти сайту був розроблений Google XML Sitemaps. Цей плагін забезпечить її автоматичну генерацію після різних дій з контентом.

Щоб при ранжуванні сайту в пошуковій видачі в другорядному індексі не опинилися службові папки або сторінки CMS, слід точно позначити директиви в robots.txt. Тим самим ви вбережете від індексації папки і сторінки.

Тим самим ви вбережете від індексації папки і сторінки

4. Оптимізація мета-тегів

SEO оптимізація сайту WordPress стане набагато зручніше і простіше з використанням плагіна All-In-One-SEO-Pack. Серед його функцій є налаштування і управління мета-тегами, необхідними для підняття сайту в пошукових ведучих.

5. Соціальні мережі

Ця установка дозволить залучити трафік з соціальних мереж і обзавестися лайками, репоста і ретвітів. Це поліпшить позиції вашого сайту в пошукових ведучих, а розкрутка сайту WordPress має спеціальні плагіни, як Open Graph і Twitter Cards.

Дана система управління контентом проста у використанні, «дружить» з пошуковими системами і має всі опції для розкрутки сайту. Для того, щоб SEO оптимізація WordPress виявилася не тільки успішною, а й зручною, дана платформа має весь набір функцій: від безкоштовних плагінів до налаштувань в адмінпанелі.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью