• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Просування юридичних послуг

 1. Переваги просування юридичного сайту від Demis Group
 2. Просування юридичних послуг Вашої компанії в інтернеті з гарантією результату!
 3. Що Ви отримаєте, якщо довірите просувати сайт своєї юридичної фірми Demis Group?
 4. Особливості просування сайтів юридичних компаній в інтернеті
 • Ви знаєте, як людина без спеціальної підготовки вибирає, в яку юридичну компанію звернутися? Він опитує знайомих, і якщо не отримує відповіді, то звертається до інтернету в пошуках сайтів юридичних компаній. Тому очевидно, що будь-який організації правової сфери необхідно мати свій веб-ресурс. Але просто одного його наявності недостатньо, потрібно зробити так, щоб він успішно знаходився потенційними клієнтами. А для цього необхідно використовувати всі засоби інтернет-реклами, зокрема, SEO-просування в інтернеті.

Demis Group призведе більше відвідувачів на сайт Вашої юридичної компанії!

Детальніше про послугу «Просування сайтів»

Переваги просування юридичного сайту від Demis Group

Величезний досвід просування юридичних послуг

Величезний досвід просування юридичних послуг

 • 16-й рік на ринку інтернет-маркетингу.
 • Більше 3 000 сайтів на абонентське обслуговування, серед яких чимало тих, які пропонують юридичні послуги.
 • Прозорий алгоритм роботи з використанням власних унікальних технологій і розробок в області просування будь-яких сайтів.

Кілька тисяч задоволених клієнтів

Кілька тисяч задоволених клієнтів

Demis Group має в своєму розпорядженні найсоліднішим серед російських SEO-компаній клієнтським пулом. Тисячі задоволених клієнтів (в тому числі юридичних фірм) готові рекомендувати нас як надійних і відповідальних виконавців.

доведений професіоналізм

Професійне лідерство Demis Group на російському ринку інтернет-маркетингу підтверджено 1 місцями в рейтингах «Рейтинг Рунета» , «Хто продвінул.ру» і багатьох інших!

Унікальна система 100% контролю просування

Унікальна триступенева система всебічного контролю дозволить Вам не тільки завжди бути в курсі конкретного етапу просування Вашої юридичної фірми, а й проводити комплексний самостійний аналіз ефективності виконуваних робіт!

Просування юридичних послуг Вашої компанії в інтернеті з гарантією результату!

Отримати комерційну пропозицію

Що Ви отримаєте, якщо довірите просувати сайт своєї юридичної фірми Demis Group?

 • Збільшиться кількість відвідувачів Вашого сайту. Як наслідок, будуть рости число замовлень і прибутковість Вашого бізнесу.
 • Відвідувачі будуть відразу потрапляти на ті сторінки, які їм потрібні. Тобто людина, яка цікавився питаннями спадщини, буде спрямований на відповідну сторінку і відразу отримає інформацію про ту послуги юриста, яка йому необхідна. Якщо ж направляти відвідувачів на головну сторінку, то частина з них просто піде, тому що їм буде ніколи розбиратися в пошуках відповіді на своє питання.
 • Покращаться репутація Вашої компанії і думка клієнтів про неї. Коли люди будуть шукати інформацію про Вашу компанію і як її послуг, вони будуть отримувати тільки позитивні відомості, тому з великою ймовірністю звернуться саме до Вас. Це принесе ще більшу користь Вашому бізнесу.
 • Сайт Вашого агентства стане зручніше для відвідувачів. Однією реклами і просування ресурсу Вашої юридичної фірми недостатньо. Також дуже важливо, щоб веб-ресурс був зручним, інтуїтивно зрозумілим, інакше користувачі просто будуть йти з нього, не знайшовши потрібної інформацію. Крім SEO-просування, Demis Group надає послуги по поліпшенню продають якостей сайту, для чого в компанії сформований цілий відділ юзабіліті.

Просування сайтів юридичних послуг: проекти наших клієнтів

Серед більше 3000 наших клієнтів представлена ​​величезна кількість юридичних компаній!

Дивитися всіх клієнтів

Особливості просування сайтів юридичних компаній в інтернеті

 • Серйозна конкуренція в галузі.
  В одній тільки Москві діють сотні юр. фірм, що змушує їх вести активну боротьбу за кожного клієнта. У такій ситуації просто необхідно використовувати абсолютно всі засоби, щоб просувати свій веб-ресурс: контентную і медійну рекламу, розкрутку сайту в пошукових системах, просування в соціальних мережах і так далі.
 • Важливість популярності компанії і довіри до неї з боку користувачів.

  Ця особливість пов'язана з п. 1. Людям потрібно краще агентство, вони хочуть знайти кращого юриста. Їм потрібно бути впевненими в тому, що в фірмі працюють висококваліфіковані фахівці, професіонали своєї справи. Тому на сайті такої компанії на самому видному місці повинні бути розміщені всі сертифікати, досягнення, унікальні торгові пропозиції і тому подібна інформація. Саме це буде найкращою рекламою.

  Крім того, для просування юридичних послуг обов'язково потрібно розміщувати кейси і приклади успішних справ. Людина швидше звернеться в агентство, у якого нехай і немає яскравої реклами, але зате велику кількість виграних справ, аналогічних його власної проблеми.

  Важливо також наявність відгуків про роботу фірми. Вони повинні бути справжніми, написаними Вашими клієнтами. Попросіть у відгуку вказати якомога більше фактичної інформації: ім'я юриста, вид послуги, подробиці справи, в якому місті (Москва чи регіони) і коли все відбувалося. Відгуки, що не містять в собі ніякої конкретної інформації, будуть асоціюватися з грубої рекламою і принесуть Вашому бізнесу швидше за шкоду, ніж користь. Відгуки варто розміщувати не тільки на сайті фірми, але і на спеціалізованих ресурсах.

 • Важливість роботи з семантикою.
  Якщо мова йде про «молодому» веб-ресурсі (який був створений недавно), немає сенсу займатися просуванням юридичних послуг з використанням високочастотних запитів (наприклад: «послуги адвокатів» або «хороший юрист») - така розкрутка не принесе результатів. Починати роботу потрібно з використанням низькочастотних запитів, поступово розвиваючи ресурс, удосконалюючи його, використовуючи інші види реклами юридичних послуг та одночасно з цим послідовно розширюючи семантичне ядро. Також потрібно враховувати, що для роботи з текстами сайту компанії потрібен юрист або копірайтер, розбирається в темі.
 • Необхідний комплексний підхід до просування.
  Просування сайту юридичних послуг повинно складатися з декількох методів розкрутки. Потрібно одночасно задіяти пошукове просування (SEO), управління репутацією в Інтернеті (SERM), розкрутку в соціальних мережах (SMM) і ведення контекстної рекламної кампанії.

Замовте просування і отримаєте подарунок

Довірте просування Вашого сайту професіоналам!

Що Ви отримаєте, якщо довірите просувати сайт своєї юридичної фірми Demis Group?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью