• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Просування в Інстаграм: як зробити, щоб бізнес-аккаунт «вистрілив»?

 1. Чим відрізняється просування в Інстаграм простого користувача і бренду?
 2. Управління репутацій бренду
 3. 17 порад для того, щоб новий бізнес-аккаунт в Інстаграм «вистрілив»

Шанувальники Instagram тріумфують: минулий рік приніс багато нових функцій і можливостей. Одні з найяскравіших - додавання функції Instagram Stories і прямих трансляцій . А на початку року в мережі оновився рекорд найпопулярнішою фотографії: більше 10 млн. Лайків набрала фото вагітної співачки Beyoncé.

Така популярність соцмережі пояснюється просто: візуальний контент, на який зроблена ставка розробниками Інстаграм, найбільш цікавий широкій аудиторії і дає більше можливостей для самовираження.

Це помічають не тільки любителі спілкуватися в соцмережах, але і більшість світових брендів і навіть найскромніших представників малого бізнесу. Так чи просто почати просування і успішно постити в Інстаграм з нуля, і чи є відмінності у веденні особистого Інстаграм-профілю і бізнес-аккаунта? Якраз нещодавно SMM-сервіс KUKU.io почав підтримувати відкладений постинг в Інстаграм .

Чим відрізняється просування в Інстаграм простого користувача і бренду?

Особиста сторінка в Instagram необхідна її автору, швидше за все, для самовираження. Ті, хто просто спілкуються в соцмережі і періодично діляться зображеннями, не ставлять серйозних цілей. Крім спілкування їм цікаві зростання передплатників і кількість лайків.

Крім спілкування їм цікаві зростання передплатників і кількість лайків

Управління репутацій бренду

ORM - один з найбільш швидко зростаючих сегментів digital-ринку. Стань експертом в галузі управління репутацією разом з новим курсом Skillbox і Sidorin.Lab (Агентством №1 з профільного рейтингу Рувард).
3 місяці онлайн-навчання, робота з наставником, дипломна робота, працевлаштування для найкращих в групі. Наступний потік навчання стартує вже 15 квітня . Cossa рекомендує!

Реклама

Ми опитали початківців Інстаграм-блогерів і власників сторінок, у яких менше 1000 передплатників. Ось які результати ми отримали:

Ми запитали: Як часто ви постите в Instagram? Чи є чіткий графік? Ми запитали: Як часто ви постите в Instagram

А результати наступного питання показали чіткі відмінності власника особового Інстаграм-аккаунта від маркетолога, в задачах якого - просування продукту в Інстаграм за допомогою активностей і крос-промо.

Ми запитали: Як ви збільшуєте кількість передплатників?

Інша справа - популярні Insta-блогери. У багатьох з них є сформована стратегія і чіткий контент план розміщення зображень і історій, часовий графік постинга і певні рубрики. Це не просте, але дуже популярне останнім часом заняття.

У бізнесі ще складніше. Авторам Інстаграм-аккаунта, що представляє конкретний продукт або компанію, необхідно вирішувати щоденні завдання, слідувати чітко поставленим цілям і отримувати конкретні результати. Простіше кажучи, просування в Instagram стає для них ефективним маркетинговим інструментом.

Життя маркетолога, який веде Insta-аккаунт компанії значно полегшують інструменти автоматичного постінгу , Які дозволяють системно планувати вихід певних фото постів, враховувати різні часові зони і отримувати детальну аналітику.

Життя маркетолога, який веде Insta-аккаунт компанії значно полегшують  інструменти автоматичного постінгу  , Які дозволяють системно планувати вихід певних фото постів, враховувати різні часові зони і отримувати детальну аналітику

В цьому випадку дуже важливо бачити результат своєї роботи, щоб вчасно коригувати або посилити бізнес-стратегію і просування в Інстаграм.

Отже, якщо ви ще не приділили належної уваги соціальній мережі Інстаграм, ми допоможемо структурувати дії та почати вести продуктовий аккаунт правильно.

17 порад для того, щоб новий бізнес-аккаунт в Інстаграм «вистрілив»

Починати будь-яку справу завжди непросто. Але якщо витратити трохи часу і вивчити досвід різних компаній, то швидко можна зрозуміти, що грамотний підхід в просуванні в Інстаграм може принести відмінні результати вже на старті. Розглянемо найбільш очевидні рекомендації для тих, хто ще не мав досвіду просування Insta-аккаунта компанії.

 • Використовуйте ім'я бренду для назви Інстаграм-сторінки. Якщо ім'я з різних причин не підходить або вже зайнято (буває і таке), то підберіть назву, яке найближче до продукту або сервісу і безпосередньо асоціюється з ними. Представництва компанії Sony в різних країнах завжди використовують ім'я бренду в назвах акаунтів:
 • Головне фото профілю повинно містити логотип і бажано відображати філософію компанії. Ось приклад компанії, яка розмістила на головному фото не тільки логотип, але і слоган.
 • Не залишайте порожніми інформаційні поля профілю. Вся інформація повинна бути заповнена чітко і конкретно. Це бекграунд вашого бренду. Не забудьте додати посилання на веб-сайт.
 • Інтегруйте аккаунт з Facebook. Додайте функцію автоматичної інтеграції фото контенту в Facebook. Крос-пости збільшать перегляди і репости.
 • Добре опрацювати стратегію просування в Інстаграм. Підготуйте 10 перших постів - таких, щоб читачеві відразу ж захотілося прочитати одинадцятий. Складіть контент-план публікацій і дотримуйтеся його. Запропонуйте передплатникам авторський погляд на світ і оригінальну позицію бренду. Яскраві і унікальні сторінки не залишаться непомітними, навіть в різноманітті Інста-контенту.
 • Використовуйте фільтри і додатки. Пам'ятайте, що фото контент - ваша основна зброя просування в Інстаграм. Безліч фільтрів допоможуть зробити картинки яскравими та незабутніми. Фантазуйте і експериментуйте. Знімайте відео з використанням айдентики продукту. Навіть рідні додатки Instagram роблять візуали цікавіше:

Layout
Boomerang
Hyperlapse

 • Спробуйте застосувати прямі трансляції. Ця нова функція Інстаграм використовується поки не дуже часто. Але бренди вже оцінюють ефект, який може принести live video.
 • Розбавте іміджеві фото зображеннями «за лаштунками», робочими процесами, фото команди і її неформальній життя (якщо для цього не передбачається окремий акаунт). Такі фотографії можуть бути максимально простими і наближеними до народу. Використовуйте несподівані моменти і приємні сюрпризи з життя бренду. Якщо на ваш бренд звернула увагу відома персона, обов'язково повідомте це вашим передплатникам:
 • Обов'язково розповідайте про заходи: будь-то відкриття нового підрозділу компанії або виступ народного артиста на корпоративі. Івенти завжди привертають увагу і збирають багато лайків і коментарів.
 • Додавайте інтерактив. Пропонуйте і залучайте. Це відразу дозволить вибудувати двосторонню комунікацію з вашою аудиторією. Можна просто запропонувати придумати напис до зображення або задати питання для обговорення. Фотоконкурс від імені вашого бренду приверне увагу в мережі і дасть вашим клієнтам проявити свою творчу сторону.
 • Використовуйте хештеги. Яким би це не звучало банальним серед маститих Інстаграм-блогерів, але все колись починали, і хештеги працюю досі. Додайте ім'я бренду в хештег - так ваші клієнти завжди знайдуть ваш бізнес-аккаунт в Instagram. Потім, коли ви заробите багато унікального контенту, вам буде простіше використовувати конкретні хештеги під конкретні проекти і кампанії.
 • Загальні і «заїжджені» хештеги також не завадять. Вони можуть бути як російською мовою, так і англійською. Якщо ви просуваєте магазин сувенірів, не забувайте додавати загальні хештеги, наприклад, # подарунки # магазінсувеніров #gifts #giftshop #bestgifts і ін.
 • Використовуйте вбудовані пости для репоста Інстаграм-контенту з коментарями передплатників або пости-огляди ваших шанувальників і публікуйте собі в блог або на сайт.
 • Постійно стежте за новими передплатниками: серед них може виявитися багато корисних контактів і лідерів думок. Слідкуйте за коментарями, обов'язково звертайте увагу на негативні відгуки - управління репутацією в соцмережах має також стати зоною відповідальності того, хто займається просуванням в Instagram.
 • У відповіді на коментарі, що не забувайте персоналізувати контакт. Це легко зробити, додавши перед ім'ям користувача @.
 • Аналізуйте перші результати. Початковий аналіз допоможе зробити перші висновки та, при необхідності, змінити напрямок просування в Інстаграм. вивчіть інструменти аналітики в соцмережах і визначте кращі для вас метрики. Можливо, відразу глибокий аналіз не знадобитися, але моніторинг зростання передплатників, коментарів, згадок і репоста не опиниться зайвим.
 • Нарешті, завжди стежте за новинками. Інстаграм розвивається дуже швидко і, здається, ця соцмережа не збирається зупинятися на досягнутому.
Instagram - та соцмережа, в якій дуже швидко можна отримати передплатників і збільшити продажі.Використовуйте ці поради для просування в Instagram і діліться своїми результатами!

Чим відрізняється просування в Інстаграм простого користувача і бренду?
Так чи просто почати просування і успішно постити в Інстаграм з нуля, і чи є відмінності у веденні особистого Інстаграм-профілю і бізнес-аккаунта?
Чим відрізняється просування в Інстаграм простого користувача і бренду?
Чи є чіткий графік?
Ми запитали: Як ви збільшуєте кількість передплатників?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью