• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Прості правила успішного навчання і життя в Австрії

Часто бажання переїхати до Австрії для навчання у  місцевому вузі  настільки велика, що усвідомлення труднощів приходить тільки після здійснення мрії Часто бажання переїхати до Австрії для навчання у місцевому вузі настільки велика, що усвідомлення труднощів приходить тільки після здійснення мрії. А труднощі виникають практично завжди. Не варто недооцінювати той факт, що більшість студентів виявляються в Австрії без сім'ї, в кращому випадку з одним / подругою / дружиною / чоловіком; припиняються звичні на батьківщині спонтанні зустрічі з друзями в кафе і вечірні походи один до одного в гості. Коло російськомовних знайомих істотно звужується і його розширення вимагає часу і цілеспрямованого пошуку. Адже хочеться не просто спілкуватися рідною мовою, а знайти однодумців, з якими буде цікаво розвивати дружбу.

Нерідко будні, навчання, робота (легальна або не дуже) поглинають студента з головою, і часу для якихось роздумів або довгострокового планування просто не залишається. Звідси для багатьох знайомі результати: зустрічі з батьками часом більше року проходять тільки віртуально, спорт, культура і живе спілкування з друзями відходять на другий план. Мрії, бажання і, по суті, саме життя відкладається на майбутнє. На зміну мрії про життя в Австрії приходить боротьба за виживання, оплата навчання, здача сесій на іноземній мові. Для того щоб студентські роки в Австрії запам'яталися з позитивного боку, студенту необхідно ставити реалістичні цілі, усвідомити, що особисто для нього добре і важливо, і виробляти звички, що дозволяють попереджати і знімати стрес.

Пропоную (далеко не повний) список речей, важливих для іноземних студентів в Австрії (та й не тільки студентів, і напевно не тільки в Австрії).

Від своїх коренів не втекти. Ті, хто намагаються це зробити, часто виявляються в «завислому» стані - вже не там, ще не тут. Скористайтеся перевагою володіння двома мовами і можливістю стати ланкою між двома культурами та країнами. Що може в цьому допомогти?

1 1. Поїздка на батьківщину, як мінімум один раз на рік, навіть якщо вас багато дратує. Краще бути в курсі речей, ніж пережити культурний шок, приїхавши додому раз на три роки. Що при цьому важливо для студентів, змушених самим оплачувати свою поїздку? Починайте відкладати необхідну суму як мінімум за півроку до поїздки, щоб витрати на квиток не стали несподіванкою.

Як мінімум один раз на рік.

2. Спілкування з рідними і близькими. На щастя, сучасні технології дозволяють не тільки почути рідні голоси, але і побачити рідні обличчя. Домовтеся з родичами про зустріч в скайпі в конкретний день в конкретний час і дотримуйтесь ці зустрічі. Навіть якщо у вас не сталося нічого глобально важливого, і ви просто обговоріть плани на тиждень або нові знайомства, такі розмови дозволять вашим батькам краще уявити собі ваше життя в іншій країні і зрозуміти ваше розвиток.

Як мінімум два рази на тиждень.

3. Читайте новини своєї країни, спостерігайте за подіями, не забувайте імена публічних особистостей. Якщо цим не займатися роками, надолужити згаяне буде складніше.

Кожен день в інтернеті.

4. Читайте сучасну літературу. Які письменники популярні зараз? Яка книга є бестселером на батьківщині? Поставте метою прочитати як мінімум одну книгу в рік на рідній мові.

Як мінімум (!) Одна книга на рідній мові в рік.

5. Не переставайте бути цікавими і подорожувати! Якщо ви приїхали вчитися в місто Відень, не варто обмежуватися перебуванням тільки в столиці, адже в Австрії дійсно є на що подивитися, і при бажанні можна знайти ощадливий варіант для коротких подорожей. Лінц, Грац , Зальцбург, Інсбрук ... В яких містах і регіонах ви вже побували? Влаштуйте собі на вихідних веселу поїздку з друзями!

Відвідуйте щороку як мінімум 3 нових місця за межами вашого міста / містечка. Які плани у вас на наступні 12 місяців?

6. Спорт, рух, зняття стресу.
Навчання і робота в Австрії віднімають багато сил. Не забувайте про «підзарядці» і здоров'я! Університет знаходиться не надто далеко? Чому б не сісти на велосипед? А де найближчий басейн у вашому місті? Як правило, для студентів в австрійських університетах пропонується хороший вибір спортивних курсів за прийнятними цінами. Танці, плавання, теніс, альпінізм, йога ...

Записуйтеся хоча б на один спортивний курс в семестр. Це допоможе тримати себе в формі, а план на тиждень придбає структуру (що теж не завадить).

7. Тайм-менеджмент 7
Ви вже чули про книгу Стівена Кові «Головна увага - головним речам»? Всі справи, які є у нас, автор ділить на чотири квадранта (матриця Ейзенхауера):

Квадрант I. Термінові і важливі справи
Проекти та невідкладні завдання, що вимагають особливої ​​уваги. Їх зазвичай називають кризами. Скільки б уваги і сил ми не віддавали квадранту I, він завжди буде невпинно зростати, і одного разу Ви відчуєте себе в його владі. Надмірно активна діяльність в квадраті I подібна плавання в шторм.

Квадрант II. Важливі і не термінові справи

Визначення перспектив розвитку, планування нових проектів, оцінка отриманих результатів, превентивні заходи, спрямовані на поліпшення процесів, налагодження відносин - це завдання, що вимагають прояву ініціативи. Для того щоб працювати в цьому квадраті, необхідно чітке бачення своїх цілей. В іншому випадку відбувається перемикання на термінові справи.

Квадрант III. Термінові і не важливі справи

Багато людей велику частину часу присвячують саме таким справам, при цьому думаючи, що діють в квадраті I. Потрібно проводити чітку грань між терміновим і важливим. Це принципово! В іншому випадку термінові справи поглинають весь час, перетворюючи людину на маріонетку.

Квадрант IV. Чи не термінові і не важливі справи

У більшості людей ці справи, як правило, забирають величезну кількість часу, не приносячи жодних результатів.

Варто відзначити, що часто суб'єктивна оцінка справ за шкалою "терміновість - важливість" не збігається з реальною.

висновки:

a. Люди, які прагнуть до досягнення своїх цілей, повинні триматися подалі від квадрантів III і IV, тому що це область і не важливих справ, які приведуть до отримання короткочасного ефекту.

b. Необхідно також мінімізувати діяльність в квадраті I, тому що вона веде до постійної боротьби і постійного стресу.

c. Слід присвячувати левову частку свого часу квадранту II, т. К. Саме він є основою продуктивного способу життя.

В якому з квадрантів ви проводите більшу частину свого часу?

8. Знайомства та зустрічі з цікавими російськомовними людьми
Одна з можливостей у Відні - приєднатися до російського бізнес-спільноти RNCV . Вам відомі інші варіанти? Діліться в коментарях!

9. Виставки, кіно, театр, концерти, шоу
Як мінімум раз на місяць влаштовуйте собі культурну програму. Цікаві факти про міста, в яких ми вчимося роками, часто проходять повз нас. Ось так і виходить, що турист, який заглянув до Австрії на три дні, може здивувати нас своїми знаннями. Чому б не піти на екскурсію по місту, в якому ви вчитеся?

10. Спільне приготування їжі з друзями, спілкування з австрійцями
Збирайтеся регулярно з друзями, щоб приготувати смачну вечерю і подивитися разом відео. При цьому можна балувати себе як стравами рідний, так і інтернаціональної кухні.

Навіть якщо мій перелік не містить нічого нового і незвичайного, корисно час від часу пробігтися по всіх пунктах і зіставити їх з реальним станом речей (адже планувати завжди простіше, ніж реалізовувати). Тому якщо Ви вирішили вчитися і жити в Австрії, шукайте для себе особисту віддушину і пам'ятайте, що гонитва за успіхом у навчанні і роботі за кордоном не повинна витісняти з нашого життя наявність часу для себе і рідних, а також для особистого життя і хобі.

Фокус Австрія на Facebook

Шановні читачі! Ви готуєте дитину до навчання в Австрії? НЕ пропустіть авторську колонку психотерапевта Катерини Макарової про особливості навчання, роботи і життя за кордоном, зокрема в Австрії.

Сподобалася ця стаття? Поділіться нею з друзями, для цього натисніть будь-яку кнопку:

Ви хочете регулярно отримувати свіжі матеріали, новини та рекомендації по Австрії?

Що може в цьому допомогти?
Що при цьому важливо для студентів, змушених самим оплачувати свою поїздку?
Які письменники популярні зараз?
Яка книга є бестселером на батьківщині?
В яких містах і регіонах ви вже побували?
Які плани у вас на наступні 12 місяців?
Університет знаходиться не надто далеко?
Чому б не сісти на велосипед?
А де найближчий басейн у вашому місті?
В якому з квадрантів ви проводите більшу частину свого часу?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью