• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Прописка і реєстрація в Німеччині в 2019 році за місцем проживання

 1. Як заповнити анкету
 2. Пакет документів
 3. Де знадобиться пред'являти прописку
 4. Що потрібно для зняття з обліку за місцем проживання
 5. підсумок

Приїхавши до Німеччини, потрібно оформити Anmeldung. Це своєрідна прописка, яка необхідна для корінних жителів і іноземців. Реєстрація в Німеччині за місцем проживання в 2019 році не займає багато часу. Щоб уникнути неприємностей, її треба зробити протягом 1-2 тижнів після прибуття в країну. Приїхавши до Німеччини, потрібно оформити Anmeldung

Кожна людина, що живе в Німеччині, повинен бути зареєстрований в Bürgeramt - реєстраційному офісі місцевої ратуші. Процедура потрібна для того, щоб влада мала дані про кількість проживаючих людей і для розподілу прибуткового податку. Істотний відсоток цього податку перераховується до бюджету того населеного пункту, де зареєстрований його одержувач. Тому прописка в Німеччині - обов'язкова вимога, важливе для місцевої влади.

Прописка - це звичайний аркуш формату А4. У нього вписуються всі члени сім'ї, які проживають разом.

Документ повинен зберігатися будинку. Носити з собою слід копію. Вона підходить для пред'явлення в усіх установах, де слід підтверджувати адресу прописки. Єдине місце, де потрібно оригінал паперу, - Ausländeramt. Це організація, яка займається справами емігрантів.

Законодавство вимагає оформити довідку про реєстрацію протягом тижня після приїзду. Правило діє у всіх містах, крім Берліна. Там дозволяється отримати її через 14 днів.

Зареєструватися в Німеччині за місцем проживання належить кожній людині. Відмова від процедури - адміністративне порушення, за яке присуджується штраф в розмірі до 1 000 євро (в крайніх випадках 50 000 євро). Однак якщо причина відсутності прописки буде обґрунтованою, адміністративний персонал не буде стягувати штраф.

Іноземні громадяни, які приїхали в країну більш ніж на три місяці, зобов'язані отримати прописку. Тому важливо якомога швидше знайти постійне місце проживання. Без договору оренди або свідоцтва про покупку житла в Німеччині оформити документ не можна.

Прописка потрібна студентам, бізнесменам і людям, які хочуть працювати . Вона знадобиться для укладення будь-яких контрактів і дозволить відчувати себе в країні впевнено.

Якщо людина приїхав до Німеччини як турист і оселився в готелі або хостелі, то в реєстрації немає необхідності.

Щоб оформити прописку, потрібно відправитися в Центральну адміністрацію міста. Там знаходиться офіс реєстрації за місцем проживання.

Для з'ясування точної адреси установи можна скористатися інтернетом. У рядок пошуку слід вписати слово Bürgeramt і додати назву населеного пункту. Пошукова система видасть найближчий офіс.

До багатьох ратуші можна записатися на прийом онлайн.

Для цього потрібно зайти на офіційний сайт реєстраційного офісу. Вся інформація там наведена на німецькій мові. Якщо в правому верхньому кутку є напис «Termin berlinweit suchen», значить, онлайн-запис можлива. Треба клікнути на посилання і вибрати вільну дату і час. Для цього потрібно зайти на офіційний сайт реєстраційного офісу

 1. Берліна, де можна записатися на прийом до реєстраційного офіс.
 2. .
 3. .

На сайтах міського управління вказані контактні номери телефонів, зателефонувавши за якими легко з'ясувати всю інформацію і по можливості записатися для подачі документів.

Щоб отримати талон, можна відправитися в ратушу особисто. У холі встановлені термінали для запису. Треба вибрати потрібну функцію, зарезервувати вільний час і взяти квиток. На прийом краще не спізнюватися.

Разом з довідкою про реєстрацію людина отримує карту для сплати прибуткового податку, необхідну для працевлаштування. Домашня адреса вноситься співробітниками офісу в базу даних, яка використовується для роботи поліції та інших державних органів.

Як заповнити анкету

Важливо правильно заповнити формуляр реєстрації. Всі пункти в ньому на німецькій мові, тому якщо людина не володіє ним в достатній мірі, потрібно скористатися допомогою працівників установи або вписати інформацію в графи, керуючись розмовником.

В анкеті треба вказати наступні дані:

 • дату заселення;
 • адреса проживання;
 • індекс;
 • місце попереднього проживання (коли воно за межами Німеччини, слід написати країну, місто і індекс);
 • паспортні данні;
 • підлога;
 • детальну інформацію про інших членів сім'ї, які проживають за однією адресою;
 • місце народження;
 • громадянство;
 • релігію (якщо немає бажання платити податок на церкву, це поле треба залишити незаповненим);
 • сімейний стан;
 • термін дії та дату видачі закордонного паспорта.

Анкету разом з іншими документами необхідно передати співробітникам реєстраційного офісу на розгляд. Процедура оформлення займає не більше 10-15 хвилин.

Пакет документів

У 2019 для отримання прописки знадобиться підготувати такі документи:

Завантажити (PDF, 122KB)

Свідоцтво про шлюб та про народження дітей знадобляться, якщо людина прописується за новою адресою разом з сім'єю. Отримавши довідку, потрібно впевнитися, що дані вписані без помилок. Це допоможе уникнути неприємностей в майбутньому.

Де знадобиться пред'являти прописку

Зареєстрованому іноземцю прописка приносить багато плюсів. Наявність паперу на руках дає право на відкриття банківського рахунку , Оформлення медичної страховки. З її допомогою легко продовжити вид на проживання і працевлаштуватися, якщо є дозвіл на роботу.

Отримавши підтвердження реєстрації, можна стати володарем номера соціального страхування, підписати контракт на послуги мобільного зв'язку , Підключити кабельне телебачення, інтернет. Документ стане в нагоді у всіх сферах життя в Німеччині.

Що потрібно для зняття з обліку за місцем проживання

Якщо людина їде з країни, або переселяється в інше місце, він зобов'язаний дерегістріроваться. Правило зачіпає як громадян Німеччини, так і іноземців. Знятися з обліку необхідно за кілька тижнів до від'їзду.

Для цього треба заповнити спеціальний бланк і попросити, щоб орендодавець підписав підтвердження про звільнення житлоплощі. Документи потрібно особисто віднести до реєстраційного офіс або відправити туди поштою.

Завантажити (PDF, 74KB)

При знятті з обліку людина отримує довідку, що підтверджує цей факт. Слід зробити кілька копій і відправити їх в ті компанії, з якими потрібно закрити договори. Кінцевою датою дії цих договорів буде число, вказане в папері.

Якщо людина забула анулювати прописку при виїзді, він може скачати бланк анкети на офіційному сайті ратуші, заповнити її і відправити поштою до офісу адміністрації колишнього міста проживання.

Його без проблем знімуть з обліку. Єдина незручність - німецька влада не завжди пересилають довідку, що підтверджує дерегістрацію, за кордон, а вона може знадобитися для вирішення спірних питань.

підсумок

Довідку про реєстрацію за місцем проживання нескладно отримати на першу вимогу. Для її оформлення не потрібен великий пакет документів. Папір знадобиться для пред'явлення в різні інстанції, щоб підтвердити прописку.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью