• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Пропала іконка мій комп'ютер з робочого столу. Як повернути Мій комп'ютер на Робочий стіл в Windows

 1. Повернення «Мій комп'ютер» через меню «Пуск»
 2. Повернути ярлик Мій Комп'ютер на робочий стіл в Windows 10 через меню "Персоналізація"
 3. Як повернути Мій Комп'ютер на робочий стіл Windows 10 прі не активованої версії системи
 4. Як повернути значок Комп'ютер на Робочий стіл в Windows 7
 5. Як повернути значок Цей комп'ютер на Робочий стіл в Windows 8.1
 6. Як повернути значок Мій комп'ютер в Windows 10
 7. Висновок

Інструкція

Відкрийте компонент «Екран». Зробити це можна кількома способами. через клавішу Windows або кнопку «Пуск» відкрийте меню та виберіть «Панель управління». Знайдіть в категорії «Оформлення і теми» значок «Екран», клікнувши по ньому лівою кнопкою миші.

Інший спосіб швидший: клікніть правою кнопкою миші по робочому столу в будь-якому вільному від файлів і папок місці. В контекстному меню виберіть останній пункт - «Властивості». Відкриється нове діалогове вікно «Властивості: Екран».

Зробіть активної вкладку «Робочий стіл» та натисніть у нижній частині вікна кнопку «Налаштування робочого столу». У додатково вікні, перейдіть на вкладку «Загальні» і відзначте маркером поле «Мій комп'ютер» в групі «Значки робочого столу». Збережіть нові налаштування - ярлик «Мій комп'ютер» буде відновлений на робочому столі.

Щоб повернути значок «Мій комп'ютер» в меню «Пуск», викличте інший компонент - «Панель завдань і меню« Пуск ». Для цього також можна вибрати один із способів. Через меню «Пуск» увійдіть в «Панель управління» і виберіть у категорії «Оформлення і теми» пункт «Властивості панелі завдань і меню« Пуск ».

Альтернативний варіант: клацніть правою кнопкою миші по панелі задач в будь-якому вільному від значків місці і виберіть в контекстному меню пункт «Властивості». Відкриється нове вікно, перейдіть в ньому на вкладку «Меню« Пуск ». Натисніть на кнопку «Налаштувати» навпроти пункту «Меню« Пуск ».

Відкриється ще одне вікно «Налаштування меню« Пуск », зробіть активною в ньому вкладку« Додатково ». У групі «Елементи меню« Пуск »опустіться вниз по списку, поки не знайдете пункт« Мій комп'ютер ».

Встановіть маркер в одному з відповідних вам полів: «Відображати як меню» або «Відображати як посилання». Натисніть кнопку ОК, додаткове вікно закриється автоматично. Застосуйте нові налаштування у вікні властивостей і закрийте його кнопкою ОК або значком [x].

Будь-значок інтерфейсу операційної системи можна змінити. Якщо стиль оформлення операційної системи здається вам занадто нудним, можна поекспериментувати і створити щось нове. Наприклад, змінивши стандартний значок «Мій комп'ютер» на більш цікавий і незвичайний, можна оновити інтерфейс операційної системи, створити щось більш нестандартне, під свій стиль.

Вам знадобиться

 • Комп'ютер, програма TuneUp

Інструкція

Системні значки будь-якій операційній системи не можна змінювати стандартним способом. Для цього вам доведеться скористатися спеціальними програмами . Однією з таких програм є TuneUp. Скачайте її з інтернету і встановіть на свій комп'ютер. За допомогою цієї програми ви отримаєте додатковий можливості візуалізації інтерфейсу операційної системи.

Запустіть TuneUp. Врахуйте, перший раз програма буде запускатися довше, ніж зазвичай. Це пов'язано з тим, що після першого запуску вона просканує стан операційної системи. Після сканування натисніть ОК і програма оптимізує всі настройки Windows. Після цього ви потрапите в основне меню програми, в якому вам слід вивчити її інтерфейс. Основне меню програми знаходиться зверху і представлено всього шістьма компонентами. З цих компонентів виберіть « Налаштування Windows ». У вікні зверніть увагу на рядок «Змінити зовнішність Windows»

Знизу під цим рядком знаходяться компоненти, за допомогою яких можна змінити інтерфейс операційної системи. Виберіть компонент "Персоналізація Windows». Відкриється вікно з додатковими параметрами. Зверніть увагу на рядок «Виберіть завдання». Під цим рядком знаходиться додаткова панель інструментів. На цій панелі виберіть «Змінити піктограми і назви для системних елементів ».

Посередині вікна з'явиться список значків системних елементів. Виберіть «Комп'ютер». Справа в вікні знаходиться список команд, які можна задіяти до вибраного значку. Виберіть команду «Замінити значок». З'явиться вікно зі значками, які можна поставити замість стандартного. Як правило, всі значки з загального набору Windows. Якщо у вас є свій цікаві значки, натисніть «Огляд» і вкажіть шлях до них. При бажанні можете завантажити додаткові іконки «Мій комп'ютер» з інтернету.

Відео по темі

джерела:

 • як змінити іконку мого компютера в 2017

Будь-який користувач ПК після установки на своєму комп'ютері чергової програми може виявити, що програмне забезпечення встановилося: сталася помилка, але ярлик зберігся в панелі управління.


Інструкція

Відкрийте «Панель управління» і знайдіть ярлик тієї програми, яка через помилки не встановилася на персональний комп'ютер . Все ярлик і в «Панелі управління» як файли * .cpl в папці C: WINDOWSsystem32.

Перетягніть цей ярличок на робочий стіл.

клікніть правою клавішею комп'ютерної миші по ярлик у, натиснувши «Властивості». Потім натисніть «Змінити значок».

Прочитайте ім'я файлу з видом C: WINDOWSsystem32appwiz.cpl.

Візьміть файл з подібним ім'ям в system32 і перемістіть його в іншу папку.

Відео по темі

Зверніть увагу

Уважно ставтеся до видалення програм! Якщо видалити програму, не знаючи до кінця, яка її роль і навіщо вона потрібна, це може стати причиною збою в роботі комп'ютера, а то і взагалі привести до того, що без допомоги фахівця повернути працездатність буде неможливо.

Корисна порада

Якщо ж необхідно видалити якийсь компонент, встановлений на комп'ютері, наприклад, програму, то виконується наступна послідовність дій: спочатку відкрийте на «Панелі управління» опцію «Установка і видалення програм». Потім у випадаючому діалоговому вікні виберіть « встановлені програми »І клікніть по опції« Зміна ». Після цього в меню виберіть «Вибір компонента» і клацніть по ньому. Буквально через кілька секунд відкриється список програм, встановлених на комп'ютері. Щоб видалити одну з них, натисніть лівою кнопкою комп'ютерної миші по непотрібної програмці і натисніть «Видалити». Після цього відкриється вікно з питанням, чи впевнені ви, що хочете видалити програму. Натисніть «Так» або «Далі». Після натискання «Так» програма зникне з переліку програм: це буде свідчити про те, що вона віддалена.

джерела:

 • Стаття про установки і видалення програм.

Найбільш часто зустрічається причиною зникнення робочого столу комп'ютера і головного меню системи "Пуск" є вплив вірусних програм. Можливі також випадки збою системних файлів облікового запису користувача або збій системного реєстру.


Вам знадобиться

Інструкція

Здійсніть завантаження операційної системи Windows і виконайте одночасне натискання функціональних клавіш Alt + Ctrl + Del для запуску інструменту «Диспетчер завдань».

Розкрийте меню «Файл» верхній панелі вікна програми і виберіть команду «Нове завдання» для виконання операції відновлення робочого столу комп'ютера і головного меню «Пуск».

Введіть значення regedit у текстове поле утиліти і натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження запуску інструменту "Редактор реєстру».

Розкрийте гілку реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ WindowsNT \ CurrentVersion | Image File Execution Options і знайдіть підрозділ explorer.exe.

Викличте контекстне меню знайденого підрозділу кліком правої кнопки миші і виберіть команду «Видалити».

Знайдіть в тій же гілці ключ iexplorer.exe і викличте його контекстне меню кліком правої кнопки миші.

Виберіть команду «Видалити» і завершите роботу утиліти «Редактор реєстру».

Повторіть одночасне натискання функціональних клавіш Alt + Ctrl + Del для запуску інструменту «Диспетчер завдань» і розкрийте меню «Файл» верхній панелі вікна програми.

Введіть значення regedit у тестове поле диспетчера для повторного запуску утиліти редактора реєстру і розкрийте наступну гілку:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ WindowsNT \ CurrentVersion \ Winlogon.

Переконайтеся в тому, що значенням параметра Shell є Explorer.exe або створіть строковий параметр Explorer.exe при його відсутності.

Завершіть роботу інструменту «Редактор реєстру» і перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін.

Відкрийте програму і розкрийте меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна програми.

Виберіть розділ «Відновлення системи» і вкажіть пункти «Відновлення налаштувань робочого столу», «Видалення отладчиков системних процесів» і «Відновлення ключа запуску Explorer».

Використовуйте кнопку «Виконати зазначені операції» і перезавантажте комп'ютер.

Відео по темі

джерела:

 • Пропав робочий стіл
 • XP завантажується без робочого столу і меню «Пуск»
 • як повернути меню пуск на комп

Ярлики на робочому столі комп'ютера є одним з найбільш швидких способів доступу до файлів або папок. Як правило, ярлик папки «Мій комп'ютер» встановлюється на робочий стіл системою автоматично. При видаленні цього ярлика його можна повернути назад за допомогою декількох дій.


Інструкція

Для початку натисніть на кнопку «Пуск», що знаходиться в лівому нижньому меню комп'ютера і знайдіть пункт «Мій комп'ютер». Натисніть на нього лівою кнопкою миші і, утримуючи її, перетягніть іконку в вільне місце на робочому столі.

Відновити папку «Мій комп'ютер» на робочому столі можна й іншим способом. Для цього натисніть на кнопку «Пуск», потім правою кнопкою миші по меню «Мій комп'ютер» і із списку клацніть лівою кнопкою миші по меню «Відображати на робочому столі». Після цього ярлик «Мій комп'ютер» відобразиться на робочому столі комп'ютера.

Щоб відновити папку «Мій комп'ютер», правою кнопкою миші на вільному місці робочого столу. Із списку меню виберіть пункт «Властивості». Потім перейдіть на вкладку «Робочий стіл» та натисніть на кнопку «Налаштування робочого столу». В даному розділі «Значки робочого столу» ви можете вказати, які папки вам необхідні на робочому столі, поставивши галочки біля відповідних пунктів. В даному випадку поставте галочку навпроти рядка «Мій комп'ютер» і «Ок».

За допомогою даної операції можна самостійно прибрати всі або деякі ярлики з робочого столу або навпаки - встановити. Це особливо актуально для тих, хто не хоче, щоб на робочому столі комп'ютера відображалися ярлики. Або для тих, хто цінує свій час, адже відкрити папку, розташовану на робочому столі набагато простіше і швидше, ніж шукати її іншими способами.

Зверніть увагу

У деяких операційних системах ярлик «Мій комп'ютер» може відображатися на англійській мові і мати назву My Computer, тому уважно перегляньте всі ярлики, які присутні на робочому столі вашого комп'ютера.

Корисна порада

Увійти в "Мій комп'ютер» ви можете і без ярлика. Для цього натисніть «Пуск» і правою кнопкою миші клацніть по рядку «Мій комп'ютер».

Кошик в операційному середовищі Windows здійснює корисну функцію зберігання вилучених файлів з можливістю відновлення. Зазвичай її значок присутній на робочому столі для зручності роботи з файлами будь-якого користувача. Однак, через дії програм або вірусів значок Кошики може пропасти з робочого столу. Щоб відновити його, виконайте наступні кроки.


Вам знадобиться

 • - права адміністратора.

Інструкція

Відкрийте «Мій комп'ютер». Перейдіть в розділ диска С і натисніть на кнопку «метод» у верхньому лівому кутку вікна. У меню виберіть пункт «Параметри папок» і пошуку і пройдіть на вкладку «Вид». Зніміть прапорець з пункту «Приховувати захищені системні файли» і погодьтеся з даними зміною. Потім знайдіть пункт «Приховані файли і папки», розташований нижче, і поставте позначку на напис «Показувати приховані файли, папки і диски».

Клацніть правою кнопкою миші по фону робочого столу. У меню виберіть пункт «Створити» - «Ярлик». Система попросить вказати шлях до програми, до якої буде вести створюваний значок. Відкрийте диск С і знайдіть папку $ Recycle.Bin - це системне назву папки «Кошик». Даний файл завжди зберігається в операційній системі , Тому що являє собою основний файл, який дозволяє відновити кошик на робочому столі персонального комп'ютера.

Натисніть «Ок», і на робочому столі з'явиться новий значок. Система автоматично підставить для нього малюнок кошика. На малюнку також буде мініатюрна стрілочка, яка вказує на те, що цей значок - створений вручну ярлик, а не системна піктограма. Однак це ніяк не вплине на роботу операційної системи комп'ютера. Ви в подальшому без проблем можете отруювати непотрібні файли В кошик.

Якщо на робочому столі не відображаються взагалі ніякі ярлики, відновити їх можна кількома простими операціями в системі. Клацніть правою кнопкою миші по робочому у столу, в меню знайдіть пункт «Вид», а в ньому поставте прапорець навпроти пункту "Показувати значки робочого столу». Далі система автоматично збереже дані параметри і відобразить всі ярлики, які в даний момент часу знаходяться на персональному комп'ютері.

джерела:

 • відновити кошик на робочому столі

Ярлик «Мій комп'ютер» присутній за замовчуванням на робочому столі ОС Windows. У його контекстне меню поміщені посилання на запуск важливих компонентів системи - редактор реєстру, диспетчер пристроїв, майстер установки програм, провідник і т.д. Якщо відображення цього ярлика відключено у вашій системі, то його можна включити в налаштуваннях ОС або створити копію ярлика.


Інструкція

Відкрийте провідник Windows. Для цього достатньо натиснути клавіші WIN + E, але можна запустити Провідник і через кнопку «Пуск», перейшовши в розділ «Програми» і вибравши рядок «Провідник».

Клацніть елемент «Робочий стіл» в лівій панелі Провідника, а потім знайдіть іконку «Мой компьютер» і перетягніть її мишкою на вільне від ярликів простір робочого столу. При цьому не має значення, чи будете ви тягати ярлик лівій або правою кнопкою миші, в будь-якому випадку на робочому столі буде створено ярлик для цього програмного компонента операційної системи.

Перейдіть на вкладку «Робочий стіл», знайдіть в самому низу кнопку «Налаштування робочого столу» і клацніть її. В результаті відкриється вікно «Елементи робочого столу».

В ОС Windows Vista це вікно відкривається інакше. Спочатку слід запустити Панель Управління, вибравши відповідний пункт в меню на кнопці «Пуск». Потім на сторінці «Оформлення та персоналізація» треба натиснути посилання «Персоналізація» і у вікні, вибрати рядок «Змінити піктограми робочого стола».

В ОС Windows 7 спосіб відкриття того ж вікна теж трохи відрізняється - після запуску Панелі Управління вибором відповідного пункту в меню на кнопці «Пуск», треба можна ввести в поле пошуку слово «персоналізація». У результатах пошуку натисніть посилання «Персоналізація» і у вікні, клацніть рядок «Змінити піктограми робочого стола».

Після відкриття вікна «Елементи робочого столу» в будь-який з описаних ОС треба поставити позначку в чекбоксі у написи «Мій комп'ютер» у верхній частині вкладки «Загальні» і натиснути кнопку «OK».

На робочому столі операційних систем сімейства Windows розміщені ярлики деяких системних компонентів - « мережеве оточення »,« Кошик »,« Панель управління »і ін. Користувач має можливість включати і вимикати їх відображення, змінюючи відповідні настройки. Ця опція доступна і для компонента «Мій комп'ютер», який часто називають «папкою».


Інструкція

Якщо комп'ютер працює під управлінням ОС Windows версії XP, клікніть фонове зображення робочого столу правою кнопкою миші і в сплив контекстному меню виберіть пункт «Властивості». На вкладці «Робочий стіл» вікна натисніть кнопку «Налаштування робочого столу», щоб викликати на екран вікно «Елементи робочого столу». На його вкладці «Загальні» розміщена група чекбоксів, кожен з яких відповідає одному з системних елементів, чиї ярлики можуть бути поміщені на робочий стіл. Поставте прапорець в чекбоксі поруч з написом «Мій комп'ютер» і клацніть на кнопці OK.

У більш пізніх випусках ОС Windows послідовність дій трохи відрізняється від описаної. У Windows 7 або Vista теж потрібно клацанням правої кнопки миші по «шпалер» робочого столу викликати контекстне меню, але пункт, який в ньому слід вибрати, тут називається «Персоналізація». У лівому верхньому кутку вікна знайдіть посилання «Зміна значків робочого столу» - клацніть по ній і на екрані з'явиться вікно, схоже з описаним в попередньому кроці. У нього теж поміщені чекбокси із зазначенням відповідних їм ярликів системних компонентів - поставте позначку у написі «Комп'ютер» і натисніть кнопку OK.

Елемент управління «Мій комп'ютер» можна віднести до одного з ключових, що дає доступ до більшої частини всієї системи, не використовуючи при цьому допоміжні засоби. Таким чином ви можете потрапити на вкладку «Система», а далі і в «Панель управління», в вікно «Керування комп'ютером» і отримати доступ до будь-якого логічному диску . Так що ж робити, коли значок «Мій комп'ютер» пропав з робочого столу?

Якщо ви вже намагалися відновити елемент простим перетягуванням іконки «Мій комп'ютер» з Пуск, то швидше за все помітили, що в результаті отримали тільки ярлик.

Система сприймає такий значок як простий ярлик, хоча ви і зможете перейти по ньому в відповідне меню, але позбудетеся швидкого доступу до вкладок «Керування комп'ютером» і «Система».

Много Користувачів, Які пройшли рука об руку з Windows довгий час, вважають за краще мати цею значок на робочому столі, Аджея ВІН сильно допомагає спростіті роботу з системою. Проти, чи не всі знають, як его повернути, если ви Випадкове Відаль цею елемент з робочого столу або це стало наслідком вірусної актівності. Найбільш вірні і правильні способи повернути все на своє місце є перші 2 методу, відмінність у них пов'язані з різними версіями системи. Решта варіантів рішення проблеми призначені для вирішення більш складних випадків, в яких перші способи не спрацювали.

Повернення «Мій комп'ютер» через меню «Пуск»

Через те, що в Windows 8 меню «Пуск» зовсім відсутня, це і робить неможливим використовувати цей метод.

 1. Відкрийте панель «Пуск»;
 2. Знайдіть елемент управління «Мій комп'ютер»;
 3. Натисніть правою кнопкою миші по ньому;
 4. Виберіть опцію «Відображати на робочому столі».

З новими операційними системами компанія Microsoft прагне відмовитися від стандартних уявлень користувачів про Windows. У Windows 8 американська корпорація зробила головний екран плитковим, але в Windows 10 повернула звичний робочий стіл. Однак при всіх цих маніпуляціях з робочих столів комп'ютерів під управлінням Windows 10 пропав звичний значок Мій комп'ютер. Є спосіб, як повернути ярлик Мій Комп'ютер на робочий стіл в Windows 10. Пропонуємо з ним ознайомитися.

Повернути ярлик Мій Комп'ютер на робочий стіл в Windows 10 через меню "Персоналізація"

Операційна система Windows 10 надає можливість кожному власнику комп'ютера налаштувати під себе буквально все, починаючи з фонового зображення і закінчуючи розташуванням міні-плиток в меню «Пуск». У тому числі користувачі можуть повернути пункт Мій Комп'ютер через стандартні засоби Windows 10. Той факт, що звичний ярлик відключений за замовчуванням, не говорить про бажання компанії Microsoft змусити користувачів повністю від нього відмовитися, просто вона вирішила, що так буде зручніше.

Щоб ярлик Мій Комп'ютер повернувся на робочий стіл в Windows 10 необхідно:


Інструкція  Відкрийте компонент «Екран»

Після виконання всіх бажаних налаштувань користувач побачить, що у нього на робочому столі з'явився стандартний ярлик Мій Комп'ютер (Цей комп'ютер), знайомий по найстарішим версіями Windows.

Як повернути Мій Комп'ютер на робочий стіл Windows 10 прі не активованої версії системи

Компанія Microsoft дозволяє всім бажаючим безкоштовно встановити операційну систему Windows 10 на свої комп'ютери. Після установки користувач одержує не активовану версію системи, яку можна активувати покупкою ліцензійного ключа. Роблять активацію Windows 10 далеко не всі, але на пробної версії системи не доступні деякі функції, які можуть знадобитися для усунення. В тому числі, на версії Windows 10 без активації не можна запустити налаштування «Персоналізації» стандартними методами.

Щоб потрапити в меню «Відображення або приховування звичайних значків на робочому столі» можна скористатися панеллю Управління. Для цього натисніть правою кнопкою миші на кнопці «Пуск» і виберіть у вікні «Панель управління». У меню, справа вгорі в пошуку напишіть слово «Значки», а за підсумками пошуку натисніть на необхідний пункт.
Щоб потрапити в меню «Відображення або приховування звичайних значків на робочому столі» можна скористатися панеллю Управління

Є ще простіший спосіб дістатися до налаштувань, які дозволяють повернути Мій Комп'ютер на робочий стіл Windows 10. Для цього необхідно прописати в меню «Виконати» команду, яка відразу призведе до потрібної сторінки налаштувань. Щоб це сталося, зробіть наступне: натисніть на клавіатурі комбінацію клавіш Windows + R, і в відкрилася рядку меню «Виконати» пропишіть команду Rundll32 shell32.dll, Control_RunDLL desk.cpl, 5, щоб перейти до пункту налаштувань «Відображення або приховування звичайних значків на робочому столі ».
Є ще простіший спосіб дістатися до налаштувань, які дозволяють повернути Мій Комп'ютер на робочий  стіл Windows  10

Щоб винести ярлик Мій Комп'ютер на робочий стіл в Windows 10 необхідно витратити буквально хвилину, якщо знати, де шукати необхідні настройки . Описані способи для не активована версії Windows 10 також відмінно підходять для активованого варіанти операційної системи, і через вікно «Виконати» дістатися до необхідних налаштувань простіше і швидше за все.

За замовчуванням, в операційній системі Windows на Робочому столі не відображається значок «Мій комп'ютер». Для багатьох користувачів така настройка операційної системи незручна для комфортної роботи.

З часів операційної системи Windows XP користувачі звикли називати цей значок «Мій комп'ютер», хоча в Windows 7 значок змінив назву на «Комп'ютер», а в Windows 8.1 і Windows 10 на «Цей комп'ютер».

За допомогою значка Мій комп'ютер (ПК, Цей комп'ютер) можна відкрити Провідник і швидко потрапити в управління операційної системи Windows, клікнувши по значку правою кнопкою миші, і вибравши відповідний пункт контекстного меню.

У статті ми розберемо, як повернути значок Мій комп'ютер на Робочий стіл в операційних системах Windows 7, Windows 8.1 і Windows 10.

Як повернути значок Комп'ютер на Робочий стіл в Windows 7

1 спосіб. Для того, щоб повернути значок Комп'ютер на Робочий стіл в Windows 7, увійдіть в меню «Пуск», знайдіть в меню «Комп'ютер», клікніть по ньому правою кнопкою миші.

У контекстному меню поставте галку навпроти пункту "Показувати на робочому столі».

Після цього, ви побачите на робочому столі значок «Комп'ютер».

2 спосіб. Цей спосіб універсальний для всіх версій операційної системи Windows.

Клацніть правою кнопкою миші по вільному місцю на Робочому столі комп'ютера. У контекстному меню виберіть пункт "Персоналізація".

У вікні "Персоналізація" натисніть на «Зміна значків робочого столу».


У вікні «Параметри піктограм на робочому столі» поставте галку навпроти пункту «Комп'ютер», а потім натисніть на кнопку «ОК».

Після цього, значок Комп'ютер відобразиться на робочому столі.

3 спосіб. Якщо перетягнути, за допомогою миші, «Комп'ютер» з меню «Пуск» на Робочий стіл, то в цьому випадку ви повернете на Робочий стіл ярлик Мій комп'ютер (ПК), а не системний значок.

Як повернути значок Цей комп'ютер на Робочий стіл в Windows 8.1

За допомогою налаштувань персоналізації поверніть значок «Цей комп'ютер» на Робочий стіл в операційній системі Windows 8.1.

Після кліка правою кнопкою миші по вільному місцю на екрані монітора, виберіть у контекстному меню пункт «Персоналізація».

У вікні "Персоналізація" виберіть «Зміна значків робочого столу» (аналогічно, як в Windows 7).

Поставте галку навпроти пункту «Комп'ютер» у вікні «Параметри піктограм на робочому столі». Збережіть зміни.

Збережіть зміни

Як повернути значок Мій комп'ютер в Windows 10

В операційній системі Windows 10 можна повернути значок Цей комп'ютер на Робочий стіл через параметри персоналізації.

На вільному місці екрану натисніть на праву кнопку миші, в контекстному меню клацніть по пункту «Персоналізація».

У вікні «Параметри» увійдіть у вкладку «Теми», в розділі «Супутні параметри» виберіть «Параметри піктограм на робочому столі».


У вікні «Параметри піктограм на робочому столі» відзначте пункт «Комп'ютер», натисніть на кнопку «ОК».

На Робочому столі з'явиться значок Цей комп'ютер (Мой компьютер).

Висновок

В операційній системі Windows, при настройках за умовчанням, на Робочому столі не відображається значок Мій комп'ютер. Після зміни налаштувань, користувач може повернути значок Мій комп'ютер (Цей комп'ютер, Комп'ютер) на Робочий стіл в Windows 10, Windows 8.1, Windows 7.


Так що ж робити, коли значок «Мій комп'ютер» пропав з робочого столу?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью