• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Пронумерувати сторінки в Word

Нумерацією сторінок в Ворді (Word) ми користуємося не так вже й часто. І, може бути, мені б це ніколи не знадобилося, якби я не почала писати свою книгу. А тут нумерація просто необхідна. Необхідна вона і при написанні дипломної чи курсової роботи.

Та й в простому рефераті вона теж не завадить. Давайте ж не відкладаючи справу в довгий ящик спробуємо пронумерувати сторінки прямо зараз. Перше, що необхідно зробити, це в самому Ворде (Word) знайти рядок «Вставка» і клікнути по ній.

Після цього дії перед нами відкриється ось така панелька, де нам просто необхідно знайти ось цей ряд, під яким йде підпис «Колонтитули». Після цього дії перед нами відкриється ось така панелька, де нам просто необхідно знайти ось цей ряд, під яким йде підпис «Колонтитули»

У цьому ряду з трьох рядків нас цікавить остання «Номер сторінки». У цьому ряду з трьох рядків нас цікавить остання «Номер сторінки» Після цього мишкою необхідно клікнути саме на цій сходинці. Коли ця дія буде виконано, перед нами знову з'явиться нова панелька. Тут ми бачимо як саме будуть розташовуватися цифри. Давайте виберемо якийсь приклад і подивимося на результат. І ось що у нас вийшло на самому листі Ворда (Word) Все, лист пронумерований. Точно також будуть пронумеровані і всі інші сторінки вашого документа від найпершої до самої останньої. Але тут теж є одне «але» .Де ви бачили, щоб документ починався зі сторінки під цифрою 1? Правильно, такого практично немає ніде. Тому що під номером 1 - це титульний лист. І ми його не нумеруем. І як же бути тоді? Все просто. Для того, щоб вирішити цю проблему, потрібно натиснути ось на таку сходинку «Формат номерів сторінки» І перед нами з'являється ось таке зображення: Що нам тут потрібно? Всього лише одне - «Нумерація сторінок» і «Почати з». Тут варто лише поставити той номер, з якого і починається книга, дисертація або реферат. Все, нумерація у нас проставлена ​​як годиться. Тепер спробуємо розібрати таке питання. Коли ми проводимо всі ці дії, у нас виходить ось така ось смужка. Як же її прибрати? Все дуже просто. Для цього варто натиснути на віконечко «Закрити вікно колонтитулів» Де його шукати? А ось тут. Після цього дії у нас залишиться тільки одна нумерація.

Як пронумерувати сторінки в Word, наприклад, римськими цифрами або навіть буквами? О, та це не проблема! Пронумерувати сторінки в Word таким чином дуже просто. Знову виводимо це віконечко «Формат номера сторінок» і в рядку «формат номера» вибираємо римські циферки. Як пронумерувати сторінки в Word, наприклад, римськими цифрами або навіть буквами

І ось що у нас вийшло: І ось що у нас вийшло:  Ну, а як же можна зовсім видалити всю нумерацію Ну, а як же можна зовсім видалити всю нумерацію? І цю проблему вирішити дуже просто. Для цього варто натиснути в колонці колонтитулів «Видалити номера». Ось так ось, легко і просто, а найголовніше, зрозуміло для кожного, ми з вами вирішили одну з основних проблем користувачів Ворда (Word) - як пронумерувати сторінки. Думаю, тепер труднощів з цим у вас точно не виникне!

PS До речі, якщо ви хочете дізнатися про те, як в Ворді (Word) поставити наголос, то про це можете прочитати тут Обіцяю, буде цікаво і дуже пізнавально.

Де ви бачили, щоб документ починався зі сторінки під цифрою 1?
І як же бути тоді?
Як же її прибрати?
Для цього варто натиснути на віконечко «Закрити вікно колонтитулів» Де його шукати?
Як пронумерувати сторінки в Word, наприклад, римськими цифрами або навіть буквами?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью