• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

ПРОКСИС (044) 467-5977 - Обладнання для систем відеоспостереження на основі IP технології

Контроль транспортних потоків і закритих виробничих зон, охорона логістичних комплексів і складських приміщень, безпеку на громадському транспорті і в навчальних закладах.

Це невеликий перелік галузей сучасного життя, в яких застосування систем відеоспостереження стає звичною нормою. Системи відеоспостереження вже не є простим реєстратором подій. Все більше інтелектуальних функцій покладається на охоронні відеосистеми і системи безпеки - розпізнавання номерів автомобілів, маркування контейнерів і вагонів, розпізнавання осіб і аналіз черг, детектування і контроль руху в заборонених зонах.

Сучасні технології передачі даних в мережах Ethernet відкривають нові можливості в стрімко розвивається систем відеоспостереження на основі IP-відеокамер. Підвищення обсягів передачі інформації і об'єднання різних видів трафіку в одній мережі, зростаючі вимоги покупців і безперервне зростання можливостей обладнання, висока конкуренція на ринку рішень і тенденція до зниження вартості закінченого рішення диктують нові вимоги до проектувальників систем і системним інтеграторам.

Нові можливості систем відеоспостереження кидають виклик традиційним технологіям передачі даних в локальних мережах і стимулюють застосування більш сучасних рішень, які прийшли з суміжних ринків промислової автоматизації. Споживачі систем відеоспостереження пред'являють вимоги по надійності, точності і швидкодії, часто не менше, ніж до систем автоматичного регулювання виробничого процесу на великому промисловому об'єкті.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью