• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Проїзд в метро по банківській карті ввели на всіх станціях

Турнікет в мінському метро з можливістю оплати проїзду банківською картою. Фото: psm7.com

З 12 червня на турнікетах всіх станцій мінського метро в тестовому режимі почали працювати валідатори з оплатою проїзду безконтактними банківськими картами. Про це повідомляє сайт метрополітену.

Розраховуватися за проїзд таким чином зараз можуть власники карт Visa payWave і Mastercard Contactless. А найближчим часом будуть підключені карти системи Белкарт - Maestro з безконтактним інтерфейсом.

Щоб оплатити проїзд в метро, ​​треба докласти банківську карту до валідатора на поверхні турнікета. З карти автоматично спишеться 65 копійок, що рівнозначно вартості жетона. Оплата займає всього 0,5 секунди.

Для безконтактної оплати проїзду в метро можна використовувати і цифрові мобільні пристрої з технологією NFC (Near field communication). Ця технологія сумісна з існуючою інфраструктурою з прийому безконтактних карт.

Метрополітен повідомляє про ще один нововведенні: тепер всі карти - і банківські безконтактні, і електронні проїзні - приймаються на одному валідаторі, розташованому зверху на турнікеті.

Перший валідатор з оплатою проїзду банківською картою з'явився у вересні 2017 го у вестибюлі станції «Площа Леніна». У лютому 2018 го ними оснастили ще три станції. На 1 червня такими пристроями вже скористалися понад 50 тисяч пасажирів.

Проект реалізується державним підприємством «Мінський метрополітен», ВАТ «БПС-Сбербанк», разом з платіжними системами Visa, Mastercard і компанією IBA Group.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью