• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Проходження гри з відео та огляди популярних комп'ютерних онлайн ігор Сторінка 27

Гра Icewind Dale 2 дуже нагадала Фолаут-2 і Діабло. Щось є в ній спільного з обох ігор, і Фол другий і цю гру робила одна студія. Але, якщо на початку мене обрадувала схожість гри на фол, можливість апргрейд своєї команди, збір Лутай, виконання квестів, то потім засмутила, і сильно, лінійність гри.

Icewind Dale 2

І знову я хочу поговорити про шакали в онлайн грі Бійцівський клуб І знову я хочу поговорити про шакали в онлайн грі Бійцівський клуб. Щоб знати предмет, про нього треба постійно думати. Тільки так можна досягти досконалості в роздумах і аргументації. І, оскільки я досить часто сперечався з шакалами, подшакалкамі і щурами в бою і на форумі, я намагався думати про форматах якомога більше. Для тих, хто слабо знайомий з форматної лексикою, визначення деяких використовуваних мною термінів дано в глосарії після тексту статті.

Деякі вважають, що форматна честь - не більше ніж зручна ідея, що вкривала халявну прокачування. Колись я думав, що це зовсім не так. Але незадовго до того, як змінилися формули досвіду, і шакалів в БК стало набагато більше, ніж звичайних людей, я дійшов до простої думки: справжніх форматніков, філософів і фанатиків руху, в БК ніколи не було багато. Так само, як і ідейних шакалів. Решта ж, відсотків 95 від загального числа воїнів, не більше ніж Ігрунов, рубщики експи.

Квест з мальованої графікою. Графіка в грі ДМБ-2 дуже незвичайна, як ніби весь квест дитина намалював. Лінії не дуже рівні. Озвучка теж не дуже. Те інтонація персонажів не відповідає тому, що відбувається, то у людини голос приглушений, як ніби диктор через ганчірку говорив.

Spore - це гра типу Sims. А все тому, що робила їх одна і та ж студія. Ось тому і подібностей багато. У Сімс створюєш і вирощуєш людей, в Суперечці створюєш і вирощуєш розумна істота. Ну а відмінності в тому, як це все оформлено. У Сімс спочатку створюєш чоловічка, потім обустраіаешь його будинок, потім намагаєшся змусити його залишити після себе потомство, потім вже потомство першого Сімса вирощуєш і змушуєш вже його залишити після себе потомство, і так можна грати до нескінченності.

У мене тільки одне порівняння приходить на розум з грою Готика - Елдер Скролз Морровінд. Ні з якою іншою грою, в яку я хоча б трохи грав, я Готику порівняти не можу.

В обох іграх є великий і живе своїм життям світ, за яким можна бродити годинами, то вбиваючи ботів і хитаючи персонажа, то шукати артефакти, виконувати квести. В обох іграх є населені пункти з НПС, де можна взяти квест, або купити або продати речі. Так що крім сюжетної лінії, у гравця є купа свободи в таких іграх. Можна йти куди хочеш і робити, що хочеш. Важливо не вбивати персонажів, які потрібні за сюжетом, а так можна вирізати все місто, якщо є на те бажання і сили.

Prototype - культова гра в стилі екшн. Нагадує вона відразу кілька ігор. Головний герой може лазити по стінах, притягувати речі, як людина павук , І викрадати транспорт, як в ГТА. Крім того доводиться часто махати кулаками, ногами і стріляти зі зброї. Виконувати стелс-операції, як в Метал Гір.

Виконувати стелс-операції, як в Метал Гір

Загалом, граючи в Прототип, я згадав про багатьох іграх, і мене охопила ностальгія. Розробники з «актівіжн» добре постаралися над грою. Не можу знайти в ній недоліків майже. Цікавий і не банальний сюжет: Вчені експериментували з новим типом вірусу, щоб використовувати його, як зброя, але один з них втік з пробою вірусу, розповсюджені її на весь Манхеттен, заразився сам і став Прототипом - напівлюдиною, полумутанти з надможливостями.

Була можливість завантажити чисту Готику-2, і аддон Ніч Ворона. Прочитав коментарі до однієї роздачі і другий, зрозумів, що аддон майже такий же, як Готика-2, тільки складніше і цікавіше. Складнощі я люблю, якщо в міру, вирішив качнути аддон. В роздачі мали рацію. Ніч Ворона в два рази мінімум складніше Готики-1. Від початку гри і до самого кінця доводиться бігати від кожного монстра, настільки головний герой слабкий, а монстри сильні.

Особливо творці послабили клас магів. Не знаю чому у них така не любов до них. Ті, хто вирішать грати за магів (а я це і зробив), точно будуть бігати від кожного монстра по карті.

З усіх суперечок з форматнікамі різних мастей і рангів я виніс лише одну річ, шакали і форматнікі - різні народи в Бійцівському Клубі З усіх суперечок з форматнікамі різних мастей і рангів я виніс лише одну річ, шакали і форматнікі - різні народи в Бійцівському Клубі. З різною культурою, традиціями і моральними аксіомами і догмами. Зрозуміло, при зіткненні двох народів, якщо буде на те воля, двох культур, виникало якесь непорозуміння. Прикладів можна навести безліч, як з реальності, в якій зіткнення навіть не народів, а культур породжує нерозуміння. Простий приклад: на першому поверсі мого будинку живе нічний метелик, причому найнижчого штибу. Давно втративши свою красу, свою душу втопила в горілці вона представляє найнижчий рівень соціальної прірви, і мене завжди шокували її залицяльники, сплячі на сходах, які кидають один-одного з віконець і тд. А що говорити про БК, в якому відбулося воістину вавилонське зміщення мов, культур, рівнів розвитку інтелекту. В якому можна побачити ректора МДІМВ, який радісно садить в коляску Васю з заборостроітельного технікуму.

Граючи «Сайлент хантер» я мріяв зіграти симулятор корабля, і ось моя мрія збулася - з'явилася гра Ship Simulator Extremes. Правда я хотів симулятор військового корабля зіграти, а тут лише одні цивільні кораблі. Але всеодно. Деталізація дуже хороша.

Деталізація дуже хороша

Мальований двомірний квест Jolly Rover по типу «Втеча з острова Мавп». Знову тема піратів. Головний герой і в «втечу» і тут якийсь шмаркач, який кидає виклик морським вовкам. І в обох іграх не обійшлися без добавки містики у вигляді магії і чаклунства. Напевно все ж ця гра і правду плагіат, але зроблено все непогано, і тим, кому сподобався «втечу» цю гру грати обов'язково. Вона дає можливість заново зануритися в улюблену атмосферу піратів і магії, плюс в грі багато гумору, так що крім розвитку логіки можна ще настрій собі підняти.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью