• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Програми для видалення вірусів з комп'ютера

 1. Junkware Removal Tool
 2. Zemana AntiMalware
 3. CrowdInspect
 4. Spybot Search and Destroy
 5. AdwCleaner
 6. Malwarebytes Anti-Malware
 7. Hitman Pro
 8. Dr.Web CureIt
 9. Kaspersky Rescue Disk
 10. Чи допомогла вам ця стаття?

Напевно, кожен, у кого комп'ютер заражався вірусами, починав замислюватися про додаткову програму, яка перевірить ПК на шкідливе програмне забезпечення

Напевно, кожен, у кого комп'ютер заражався вірусами, починав замислюватися про додаткову програму, яка перевірить ПК на шкідливе програмне забезпечення. Як показує практика, основного антивіруса недостатньо, тому що він часто пропускає серйозні загрози. Під рукою завжди має бути додаткове рішення на крайній випадок. В інтернеті ви можете знайти безліч таких, однак сьогодні ми розглянемо кілька популярних програм, а ви самі підберете те, що вам більше підходить.

Junkware Removal Tool

Junkware Removal Tool - найпростіша утиліта, яка дозволяє просканувати комп'ютер і видалити рекламне і шпигунське програмне забезпечення.

Функціонал її обмежений. Все що вона може - просканувати ПК і створити звіт про свої дії. При цьому ви навіть не зможете контролювати процес. Ще один істотний мінус в тому, що вона здатна знайти далеко не всі загрози, наприклад, від Mail.ru, Amigo і т.п. вона вас не врятує.

Завантажити Junkware Removal Tool

Zemana AntiMalware

На відміну від попереднього рішення, Zemana AntiMalware - більш функціональна і потужна програма.
На відміну від попереднього рішення, Zemana AntiMalware - більш функціональна і потужна програма

Серед її функцій не тільки пошук вірусів. Вона може виконувати роль повноцінного антивіруса завдяки можливості включити постійний захист. Земана Антімалвар здатна усунути практично всі типи загроз. Ще варто відзначити функцію ретельного сканування, яка дозволяє перевіряти окремі папки, файли і диски, але і на цьому функціонал програми не закінчується. Наприклад, вона має вбудовану утилітою Farbar Recovery Scan Tool, яка допомагає в пошуку шкідливих програм.

Завантажити Zemana AntiMalware

CrowdInspect

Наступний варіант - утиліта КроудІнспект. Вона допоможе виявити всі приховані процеси і перевірити їх на наявність загроз. У своїй роботі вона використовує різного роду сервіси, серед таких і VirusTotal. Відразу після запуску відкриється весь список процесів, а поруч з ними будуть різними кольорами загорятися індикатори, виконані у вигляді кружечків, які своїм кольором покажуть рівень загрози - це називається колірна індикація. Ще ви можете подивитися повний шлях до виконуваного файлу підозрілого процесу, а також закрити йому доступ в інтернет і завершити його.

До речі, всі загрози ви будете усувати самі. CrowdInspect лише покаже шлях до виконуваних файлів і допоможе завершити процес.

завантажити CrowdInspect

Spybot Search and Destroy

Це програмне рішення має досить широкий функціонал, серед якого і звичайне сканування системи. І все ж, Спайбот не перевіряє всі підряд, а лізе в найвразливіші місця. Крім цього, він пропонує очистити систему від зайвого сміття. Як і в попередньому рішенні, тут є колірна індикація, яка вказує на рівень загрози.

Варто згадати про ще одну цікаву функції - імунізація. Вона захищає браузер від різного роду угроз.Еще завдяки додатковим інструментів програми ви можете відредагувати файл Hosts, перевірити програми в автозапуску, побачити список запущених на даний момент процесів і багато іншого. Додатково до всього, Spybot Search and Destroy володіє вбудованим Rootkit сканером. На відміну від всіх згаданих вище програм і утиліт, це - саме функціональне ПО.

Завантажити Spybot Search and Destroy

AdwCleaner

Функціонал даного додатка досить невеликий, і спрямований він на пошук шпигунських і вірусних програм, а також їх подальше усунення разом зі слідами діяльності в системі. Дві основні функції - сканування і очищення. Якщо буде потрібно, то AdwCleaner можна деінсталювати з системи прямо через власний інтерфейс.

завантажити AdwCleaner

Malwarebytes Anti-Malware

Це ще одне рішення з тих, що мають функції повноцінного антивіруса. Головна можливість програми - сканування і пошук загроз, і робить вона це дуже ретельно. Сканування складається з цілого ланцюжка дій: перевірка оновлень, пам'яті, реєстру, файлової системи і іншого, але все це програма проробляє досить швидко.

Після перевірки всі загрози виявляються в карантині. Там їх можна або повністю ліквідувати, або відновити. Ще одна відмінність від попередніх програм / утиліт - можливість налаштувати регулярну перевірку системи завдяки вбудованому планувальником завдань.

Завантажити Malwarebytes Anti-Malware

Hitman Pro

Це порівняно невеликий додаток, яке володіє тільки двома функціями - сканування системи на наявність загроз і лікування в разі виявлення таких. Для перевірки на віруси обов'язково наявність підключення до інтернету. ХітманПро здатний виявити віруси, руткіти, шпигунські та рекламні програми, трояни та інше. Однак є істотний мінус - вбудована реклама, а також те, що безкоштовна версія розрахована всього на 30 днів використання.

Завантажити Hitman Pro

Dr.Web CureIt

Доктор Веб Курі є безкоштовною утилітою, яка займається перевіркою системи на віруси і лікує або переміщує знайдені загрози в карантин. Вона не вимагає установки, але після скачування діє лише 3 дні, потім потрібно завантажувати новішу версію, з оновленими базами даних. Є можливість включити звукові оповіщення про знайдені загрози, можна вказати те, що робити з виявленими вірусами, задати параметри відображення підсумкового звіту.

Завантажити Dr.Web CureIt

Kaspersky Rescue Disk

Завершує добірку Kaspersky Rescue Disk. Це ПО, яке дозволяє створювати диск відновлення. Головна його особливість у тому, що при скануванні використовується не ОС комп'ютера, а вбудована в програму операційна система Gentoo. Завдяки цьому Касперський Реском Диск може набагато ефективніше виявляти загрози, віруси просто не зможуть йому протистояти. Якщо вам не вдасться увійти в систему через дії вірусного ПЗ, то ви зможете зробити це, використовуючи Kaspersky Rescue Disk.

Є два режими використання Касперський Реском Диск: графічний і текстовий. У першому випадку управління відбуватиметься через графічну оболонку, а в другому - через діалогові вікна.

Завантажити Kaspersky Rescue Disk

Це далеко не всі програми і утиліти для перевірки комп'ютера на наявність вірусів. Однак серед них точно можна знайти непогані рішення з широким функціоналом і оригінальними підходом до виконання поставленого завдання.

Чи допомогла вам ця стаття?

ТАК НІ

Чи допомогла вам ця стаття?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью