• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Програма для створення віртуального диска

 1. Запис даних і створення образу
 2. Персональна аудіо і відео колекція

Будь-яка інформація, записана на фізичний носій, може стати в нагоді нам у побуті. Таким чином, ви стовідсотково не втратите важливі документи і завжди зможете заново встановити улюблену комп'ютерну гру.

Перенесення файлів на диск гарантує їх повне збереження навіть у випадку вірусної атаки. Щоб убезпечити себе від непередбаченої втрати тих чи інших документів, вам потрібна програма для створення віртуального диска «Студія Дисков». У цьому огляді ми загострити увагу на основних можливостях програми.

Інтерфейс програми "Студія Дисков" з розділами меню

Запис даних і створення образу

Як не дивно, але ця потужна програма для запису дисків важить всього 17 Мб, що дозволяє швидко її завантажити. За допомогою даної розробки можна в найкоротші терміни створювати CD або DVD довільного наповнення - музичні, інформаційні, відео і т.д., а також генерувати і записувати iso-образи.

Створення і запис віртуального образу диска

Якщо ж необхідність робити новий носій немає, але полку письмового столу забита старими болванками, то ви зможете легко перезаписати або доповнити будь-яку з них. Напевно, на якомусь CD є чимало вільного місця, про що ви могли навіть не здогадуватися. У вас є можливість заповнити порожній простір потрібними файлами, або просто очистити носій для того, щоб записати його з нуля.

У вас є можливість заповнити порожній простір потрібними файлами, або просто очистити носій для того, щоб записати його з нуля

Додавання файлів для майбутнього iso-образу

Потрібно терміново перенести документи на новий диск, але чистих болванок не виявилося? Значить, вам всього лише треба створити віртуальний образ, відразу після чого у вас буде шанс оперативно перекинути всі дані.

Софт для створення віртуального диска дозволяє повністю скопіювати структуру конкретного носія, тому ви зможете без проблем відновити його навіть після краху операційної системи або вірусної активності. Також є створення iso-образів з файлів (відео, музика, документи та ін.) Для подальшого запису.

Персональна аудіо і відео колекція

Програма «Студія Дисков» є відмінним інструментом для створення музичних носіїв тривалістю до 10 годин. Записати можна як MP3, так і WMA - в залежності від того, як передбачається відтворювати композиції. Такий диск стане приємним сюрпризом на день народження або річницю весілля, а також відмінно скрасить атмосферу по дорозі в машині або в подорож.

Запис музичних Audio CD

Чи не залишаться непоміченими і любителі старих добрих DVD. Програма прекрасно підходить для запису відео-дисків з красиво оформленими інтерактивними меню. Так, в процесі створення DVD в спеціальній вкладці вам буде запропоновано завантажити фон, підібрати заголовок і завантажити довільні фотографії. Щоб оцінити результат, що вийшов диск слід програти на великому екрані.

Щоб оцінити результат, що вийшов диск слід програти на великому екрані

Вибір оформлення для меню DVD-диска

А якщо ви хочете з'ясувати, як записати відео з диска на комп'ютер , Досить скористатися функцією ріппінгу. Ріппінг призначений для високоякісного копіювання даних з медіа-носіїв - будь то кліпи, концерти або фільми. Скопійовані файли не поступатимуться за якістю ісходникам.

Програма для створення віртуального диска - максимально наочний і зручний софт для запису різних носіїв. Мати такий додаток на своєму робочому столі дуже корисно, адже воно може допомогти в найнеобхідніший момент.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью