• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Програма голосової друку. Голосовий набір тексту та номера на Андроїд, мовної набір на Android

 1. Індиго: повне додаток, яке може організувати ваше життя
 2. Як працює голосовий набір тексту на Андроїд
 3. Енді: інтелектуальний, відомий голосовий сервер
 4. Розуміння особистих і організаційних даних
 5. Як включити голосовий набір на Андроїд
 6. Управління доступом до електронної пошти і документів
 7. Поліпшений захист даних
 8. Управління корпоративними додатками
 9. Інтеграція голосової пошти


- це програма, яка в прямому сенсі розв'яже вам руки. Часто бувають ситуації, коли діставати телефон для дзвінка незручно - тепер зробити дзвінок можна за допомогою голосової команди. І це ще далеко не всі можливості цього додатка.

Доступно відео:

Як тільки цей крок буде включений, на клавіатурі повинен з'явитися мікрофонний ключ. Зверніть увагу, що функція диктування вголос недоступна для всіх додатків. Якщо не відображається на клавіатурі, це означає, що цей додаток не підтримує розпізнавання голосу.

Тепер, коли активований голосове введення, ми зможемо використовувати його для диктування повідомлення. Відкрийте програмне забезпечення електронної пошти Переконайтеся, що ви підключені до Інтернету. Вони можуть не відображатися в словнику, що зберігається на вашому мобільному телефоні. Під час диктування червоний значок у вигляді мікрофона буде блимати, вказуючи на те, що система записує ваші пропозиції. У міру продовження диктування текст буде автоматично відображати на екрані. Внесіть необхідні виправлення. Натисніть «Відправити».

 • Натисніть на мікро-ключ, розташований в лівому нижньому куті клавіатури.
 • З'явиться повідомлення «Говорити».
 • Тепер почніть диктувати свій текст окремим голосом.
 • Уникайте довгих речень, якщо це можливо і слова занадто складні.

Інноваційний, останній включається, коли телефон нахилений на бік, перш ніж він буде вставлений прямо.
Потім є більше, щоб намалювати літери пальцями на сенсорному екрані пристрою, і на цей раз грається. Це вимагає певних послуг телефону та дозволяє проводити там дослідження. В майбутньому, Жест Пошук по всьому Інтернету? Можна писати текстові повідомлення або електронні листи і вибирати одержувачів тільки голосом, єдине ручне дію - активувати голосові дії.

Все це, тільки голосом. Тільки шкода, ці «вокальні дії» працюють тільки на англійській мові, хоча пошук по голосу доступний на кількох інших мовах, включаючи французьку. Ось список доступних голосових дій. Відіслати статтю повідомлення електронної пошти надіслати попередження. . Відео з презентацією «Голосу».


Програма зручна і функціональна: крім свого основного завдання - набору номерів по голосовій команді , Вона також може запускати різні додатки , Відкривати карти і прокладати маршрут. Крім того, додаток може повідомляти час користувачеві. Така опція буде зручна, наприклад, для тих, хто слухає музику в навушниках і не хоче зайвий раз діставати телефон. Слід зазначити, що особливий інтерес програма являє при використанні гарнітури. Затиснувши і утримавши кнопку на ній, ви викликаєте програму, після чого можна давати їй команди. Не зайвим буде встановити голосовий набір на планшет, особливо якщо він має gsm-модуль і іноді використовується для дзвінків.

Також можна використовувати зв'язок в таємниці, а також іншу форму спілкування. Викликаючи контакт, після прийняття телефонного дзвінка система не буде показувати чужі слова онлайн протягом усієї розмови, як якщо б вони покинули додаток і не використали його.

Чи не бути в мережі з активним доступом в Інтернет трохи складно, але заборонити його відключати, перш ніж вводити чат і писати повідомлення. Єдине обмеження - це затримка відправлення, створена таким чином, тому що всі повідомлення будуть відправлятися автоматично тільки після повторного підключення до Інтернету. Повідомлення, відправлені в автономному режимі, матимуть символ годин поруч, тому що вони дійсно чекають відправки в рідкісних випадках після тривалого періоду часу без підключення до Інтернету, система відображає попередження про невідправленому повідомленні. Таким чином, ви можете читати повідомлення, переглядати фотографії або слухати загальні голосові замітки в чаті іншою стороною, не будучи поміченими, навіть тим, хто може активувати її.


Розробники попрацювали над зручністю і функціональністю додатка. Виділено два режими, які можуть перемикатися при включенні і виключенні гарнітури. Режим з включеною гарнітурою має на увазі використання пристрою за кермом - вас нічого не буде відволікати від керування автомобілем. Також слід зазначити, що VoiceButton буде працювати без інтернету на пристрої з версією прошивки старше 4.1. Для більшої зручності використання, а також для виключення помилкових команд, існує можливість задати псевдоніми команд. За замовчуванням для виклику потрібно назвати ім'я контакту або програми, але це не завжди зручно. При призначенні псевдоніма команді, краще використовувати прості слова, які не схожі один на одного.
Широкі можливості і зручності доповнення говорять самі за себе, тому не завадить завантажити голосовий набір на Андроїд планшет або смартфон.

Багатофункціональні смартфони створюються для того, щоб максимально полегшувати життя сучасної людини. З їх допомогою ми можемо одночасно вирішувати кілька завдань, причому робити це досить просто і швидко.

Може бути, вам може бути цікаво. Перш ніж почати, майте на увазі, що деякі з додатків, які ми представляємо, виключно англійською мовою!
Може бути, вам може бути цікаво
Додаток, крім пошуку необхідної інформації, запам'ятовує ваші улюблені ресторани та послуги і надає вам допомогу в збереженні ваших уподобань.

Індиго: повне додаток, яке може організувати ваше життя


Особливо корисний для організації вашого календаря, Індиго нагадає вам, як справжній особистий секретар, в який час він почне наступну зустріч і надасть вам вказівки, щоб дістатися до офісу без помилок, уникаючи застрявання в трафіку

Особливо корисний для організації вашого календаря, Індиго нагадає вам, як справжній особистий секретар, в який час він почне наступну зустріч і надасть вам вказівки, щоб дістатися до офісу без помилок, уникаючи застрявання в трафіку. налаштувань в правому верхньому куті ви можете вирішити, яку функцію використовувати, вибравши «Переклад», «Нагадування», «Погода», «Електронна пошта», «Календар», «Пошук», «Карти» і т.д.

Так, наприклад, однією з їх функцій є створення текстових документів на смартфоні. Якщо ви не маєте доступу до комп'ютера, ви можете швидко створювати замітки або статті на мобільному пристрої. Для цього можете вибрати найзручніший особистий щоденник, найзручніші додатки-блокноти або ділової календар-органайзер.

Залишається лише одна невелика проблема - за допомогою клавіатури на сенсорному екрані не особливо зручно створювати об'ємні тексти. Як же впоратися з таким завданням?

Як працює голосовий набір тексту на Андроїд

сучасні мобільні телефони оснащені функцією голосового введення. Дана опція за допомогою служби розпізнавання мови людини трансформує сказані і записані мікрофоном слова в текст. Це досить зручно, якщо вам необхідно записати багато інформації, а ви не хочете витрачати час на введення тексту за допомогою клавіатури.

Енді: інтелектуальний, відомий голосовий сервер


Серед додатків в цьому списку, безумовно, найкраще використовувати на машині
Серед додатків в цьому списку, безумовно, найкраще використовувати на машині.

Але Енді залишається прекрасним особистим помічником , Особливо щодо досліджень по темах, пов'язаних з культурою, мистецтвом, географією, суспільними науками, історією, технологіями, релігією, математикою, філософією і т.д. немодно секретар, а корисний помічник у навчанні.

Щоб поставити запитання Енді, просто натисніть на значок мікрофона, напишіть команду вручну або, включивши виділену опцію на вашому пристрої, струсіть смартфон.

Опція голосового набору - дуже корисна і зручна річ, проте далеко не всі знають про її існування в смартфоні. Вбудована функція присутня в ОС Андроїд всіх сучасних смартфонів. З її допомогою можна працювати практично з будь-яким додатком, в якому для введення тексту для цифрова клавіатура.

Якщо ваш смартфон не підтримує дану послугу, налаштувати голосовий набір можна шляхом скачування спеціальних додатків для розпізнавання голосу в Google Play (наприклад, VoiceButton або Cyberon Voice Comander). Також ви можете недорого купити якісний і функціональний сучасний смартфон з уже вбудованою опцією в фірмовому магазині Fly.

Розуміння особистих і організаційних даних

Система розпізнавання голосу працює відмінно, і через кілька секунд ви будете відображатися на дисплеї перед голосовим запитом, а потім необхідну інформацію .
Система розпізнавання голосу працює відмінно, і через кілька секунд ви будете відображатися на дисплеї перед голосовим запитом, а потім  необхідну інформацію
Вам сподобалися ці п'ять помічників голосу? завжди мають останні версії . Дозвольте учасникам приєднуватися до будь-якого телефону, набравши місцевий номер доступу або набравши із зустрічі, щоб додати інших людей у ​​міру необхідності. Зовнішня функція набору номера на додаток до односпрямованої зв'язку з ПК, смартфоном і браузером. Це дозволяє людям приєднуватися до онлайн-зустрічі навіть з місць без доступу в Інтернет.

Як включити голосовий набір на Андроїд

Якщо ваш смартфон оснащений такою функцією, включити її можна досить просто:

 • відкрийте будь-який додаток, в якому необхідно вводити текст за допомогою цифрової клавіатури, або створіть нове текстове повідомлення ;
 • в настройках клавіатури виберіть опцію «Введення» - «Голосовий та інше введення» і активізуйте дану опцію: після цього на цифровій клавіатурі з'явиться кнопка із зображенням мікрофона (кнопка може бути окремою або ж в якості додаткової розкладки буквеної клавіші);
 • натисніть на відповідну кнопку клавіатури.

В налаштуваннях голосового набору ви можете вибрати мову, на якому хочете ввести текстове повідомлення. Щоб розмістити в тексті розділові знаки, промовляйте їх вголос під час запису (наприклад, «кома», «точка», «тире»).

Проводити, отримувати і передавати бізнес-дзвінки в офіс, вдома або в дорозі, використовуючи телефон, комп'ютер і мобільний пристрій без необхідності використання традиційної телефонної системи . Спілкуйтеся через обмін миттєвими повідомленнями, голосові виклики і відеочати і повідомляйте людям про їх доступності через свій онлайн-статус.

Ви отримуєте скриньку користувача 50 ГБ і відправляєте вкладення до 150 МБ. Використовуйте можливості архівування та юридичної зберігання, а також необмежену сховище для забезпечення відповідності. Крім того, використовуйте правила захисту даних і поради, які навчають ваших користувачів, щоб забезпечити дотримання додаткових вимог в листі.


Зараз опція голосового набору працює тільки при наявності інтернет-з'єднання. Для безперебійної роботи системи розпізнавання голосу необхідно забезпечити нормальну роботу мобільного інтернету або підключити смартфон до маршрутизатора WI-FI.

Дана опція працює не тільки з текстом, але і з цифрами. голосовий набір номера на Андроїд дозволить швидко і зручно набирати потрібний номер для дзвінка.

Управління доступом до електронної пошти і документів

Служби управління правами доступу дозволяють обмежити доступ до документів і електронній пошті для певних людей, а також забороняти всім переглядати або редагувати їх, навіть якщо вони відправлені з організації.

Поліпшений захист даних

Легко обмінюватися документами з іншими людьми всередині і поза організації та керувати тим, хто може переглядати і редагувати кожен файл.

Управління корпоративними додатками

Планувальник дозволяє вашій команді створювати нові плани, організовувати і призначати завдання, обмінюватися файлами, чат за те, над чим ви працюєте, і отримувати оновлення про прогрес. Створюйте, керуйте і обмінюйтеся відео в безпечному режимі з вашою організацією. Дізнатися більше.

Інтеграція голосової пошти

Виберіть з доступних шаблонів або почніть з нуля, щоб розширити свої бізнес-дані - програмування не потрібно. Ви спокійні, знаючи, що ваші послуги доступні з безперервним робочим часом на 99, 9%, гарантованим угодою про надання фінансової допомоги.

Якщо вам не вдається налаштувати роботу служби розпізнавання голосу, є сенс говорити про наявність програмних помилок. Усунути збої можна шляхом скидання налаштувань або перепрошивки пристрою. Дізнайтеся, як це зробити в домашніх умовах на прикладі.


В майбутньому, Жест Пошук по всьому Інтернету?
Як же впоратися з таким завданням?
Вам сподобалися ці п'ять помічників голосу?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью