• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Програма 1С Документообіг КОРП

 1. Опис 1С Документообіг КОРП
 2. управління документообігом
 3. Пошук
 4. контроль дисципліни
 5. Нове в конфігурації 1C Документообіг КОРП
 6. Склад продукту
 7. Обслуговування автоматизованої системи
 8. Можливості 1С Документообіг КОРП
 9. Рекомендуємо до придбання:
 10. Ліцензії 1С КОРП:
 • опис опис
 • відмінності відмінності
 • можливості можливості
 • Варіанти поставки Варіанти поставки
 • Опис 1С Документообіг КОРП

  Інформаційна система 1С Документообіг КОРП дозволяє вирішувати завдання автоматизації обміну документами між підрозділами, як на великих підприємствах або бюджетних установах, так і на дрібних і середніх фірмах. Дана інформаційна система є масштабованої, що дозволяє розширювати її можливості разом з ростом підприємства, а значить, не витрачати додаткові кошти на заміну програмного забезпечення та користуватися існуючим.

  Висока продуктивність і зручний інтерфейс для користувача дозволяють вирішувати кілька блоків завдань:

  • управління документообігом;
  • управління бізнес-процесами поширення інформації та контролю її виконання;
  • пошук інформації та документів;
  • контроль виконавської дисципліни співробітників і їх робочого часу.

  управління документообігом

  Модуль управління обміном документами між підрозділами організації 1С Документообіг КОРП дозволяє автоматизувати процеси обліку, введення документів, їх сканування, пересилання і контролю виконання рішення по документу. Так, при отриманні організацією вхідного документа, його необхідно зареєструвати, направити керівнику на розгляд, потім передати виконавцю для роботи і проконтролювати результат обробки документа. Аналогічна ситуація і за внутрішніми документами: наказ або розпорядження повинні бути зареєстровані, відправлені відповідальним особам, а виконання відданих доручень - проконтрольовано. Здійснення всіх перерахованих операцій в паперовому вигляді займає чимало часу. Заощадити його дозволяє інформаційна система 1С Документообіг КОРП, яка за допомогою сканера і шифрування документів всередині системи дозволяє автоматизувати описані вище процеси. В результаті клієнт має можливість скоротити персонал і підвищити ефективність своєї компанії.

  Управління бізнес-процесами поширення інформації

  Модуль управління бізнес-процесами поширення інформації та контролю її виконання 1С Документообіг КОРП дозволяє автоматизувати всі основні види обробки інформації з документів:

  • розгляд;
  • узгодження;
  • виконання;
  • твердження;
  • облік;
  • ознайомлення.

  Таким чином, закладені в інформаційну систему 1С Документообіг КОРП типові моделі бізнес-процесів дозволяє підвищити ефективність поширення інформації всередині організації, а значить, прискорити прийняття управлінських рішень.

  Пошук

  В 1С Документообіг КОРП реалізована можливість пошуку будь-якого документа за такими параметрами:

  • дата документа;
  • реєстраційний номер документа;
  • вхідний документ, у відповідь на який готується вихідний документ;
  • тема документа;
  • виконавець;
  • інформація в документі.

  дата документа;  реєстраційний номер документа;  вхідний документ, у відповідь на який готується вихідний документ;  тема документа;  виконавець;  інформація в документі

  Будь-який співробітник, що володіє відповідними правами, зможе зібрати і проаналізувати всю підбірку документів по будь-якого питання. Це дозволяє прийняти оптимальне і зважене рішення на основі всебічного вивчення інформації.

  контроль дисципліни

  Важливим блоком в 1С Документообіг КОРП є облік і контроль робочого часу співробітників. З появою даної інформаційної системи у керівника з'явилася можливість відстежити, чим займаються співробітники, проаналізувати їх продуктивність і ефективність на підставі кількості вирішених завдань і підготовлених документів.

  Нове в конфігурації 1C Документообіг КОРП

  Інформаційна система 1С Документообіг КОРП містить кілька ключових нововведень:

  1. Налагоджений механізм обміну даними з іншими програмами сімейства 1С. Така можливість з'явилася завдяки тому, що 1С Документообіг КОРП реалізований на базі 1С Підприємство. Найбільш ефективно описувана інформаційна система обмінюється даними з такими рішеннями, як 1С Управління торгівлею, 1С Управління виробничим підприємством і 1С Управління невеликою фірмою. Також є можливість обміну даними з супутніми програмами, типу 1С Зарплата і управління персоналом, 1С Бухгалтерія і так далі.
  2. Ще одним важливим моментом в оновленій редакції 1С Документообіг КОРП є можливість працювати з використанням мережі Інтернет. Це дозволяє мати доступ до бази документів, якою управляє описувана інформаційна система з будь-якої точки світу. Наявні в інформаційній системі 1С Документообіг КОРП механізми шифрування і захисту даних роблять роботу в режимі віддаленого доступу безпечною.
  3. З можливістю роботи через Інтернет тісно пов'язане ще одне нововведення в 1С Документообіг КОРП - поява мобільного застосування. Воно дозволяє переглядати пошту і обробляти документи в будь-якому місці. Також користувач має можливість ставити завдання підлеглим, віддавати розпорядження і накази, а також контролювати їх виконання з мобільного пристрою.

  Таким чином, всі нововведення дозволяє прискорити обмін інформацією всередині компанії і підвищити оперативність прийняття управлінських рішень, що підвищує конкурентоспроможність і ефективність клієнта.

  Склад продукту

  Купуючи інформаційну систему 1С Документообіг КОРП, клієнт отримує наступний комплект:

  1. Диски з установочними програмами для 1С Підприємство та інформаційної системи 1С Документообіг КОРП.
  2. Необхідна документація для ефективної експлуатації інформаційної системи і її налаштування під індивідуальні потреби користувача.
  3. Засоби апаратної і програмного захисту інформації та авторських прав: ліцензії, коди, ключі захисту і так далі.
  4. Диск з останніми оновленнями інформаційної системи 1С Документообіг КОРП.
  5. Купон, що надає право на пільгове післяпродажне обслуговування протягом трьох місяців.

  1С Документообіг КОРП може працювати в компаніях з великою кількістю територіальних підрозділів. Технології роботи через мережу Інтернет дозволяють цього досягти. Однак в цьому випадку доведеться придбати додаткові ліцензії для роботи в інформаційній системи в територіально розподіленої структурі.

  Обслуговування автоматизованої системи

  Післяпродажне обслуговування інформаційної системи 1С Документообіг КОРП нічим не відрізняється від інформаційно-технологічного супроводу інших програм сімейства 1С. Основна цінність сервісних послуг після продажу програми полягає в отриманні регулярних оновлень. Справа в тому, що управління документообігом - регламентований процес, і існують нормативні акти, які регулюють обмін документами в організації, тому мати свою інформаційну систему в актуальному стані дуже важливо!

  Крім оновлень, користувач має можливість доступу до консультацій бухгалтерів, аудиторів і програмістів з питань впровадження та експлуатації 1С Документообіг КОРП. Також є доступ до бази даних нормативно-правової документації і так далі.

  Можливості 1С Документообіг КОРП

  Інформаційна система 1С Документообіг КОРП надає користувачеві широкий набір можливостей для вирішення завдань автоматизації процесу управління рухом документів. Так, за допомогою блоку управління документообігом можна вирішувати такі завдання:

  • організація зберігання документів на підставі номенклатури справ, яка враховує специфіку підрозділів і їх завдань;
  • гнучке налаштування прав доступу кожного користувача за операціями (читання, правка, контроль виконання і так далі);
  • реєстрація надійшли від контрагентів компанії документів;
  • оперативний розгляд і узгодження вхідної та вихідної конфігурації;
  • контроль за встановлені строки виконання документів і доручень;
  • робота зі зверненнями громадян (в основному, контроль термінів підготовки відповіді);
  • управління договорами: підготовка проекту договору, узгодження проекту, контроль виконання договорів і термінів відправки вихідних документів;
  • використання сканування як способу введення документів в систему;
  • управління версіями документа, оскільки інформаційна система 1С Документообіг КОРП дозволяє зберігати документи в розрізі підготовлених версій;
  • оптимізувати час на формування необхідних документів при вирішенні питання про стратегічний розвиток за рахунок створення шаблонів різних документів;
  • нанесення на документ штрих-кодів для полегшення їх обліку та подальшого пошуку для обробки;
  • встановлення різних зв'язків між документів для оптимізації процедур пошуку і аналізу документів;
  • контроль виконання доручень від декількох керівників.

  організація зберігання документів на підставі номенклатури справ, яка враховує специфіку підрозділів і їх завдань;  гнучке налаштування прав доступу кожного користувача за операціями (читання, правка, контроль виконання і так далі);  реєстрація надійшли від контрагентів компанії документів;  оперативний розгляд і узгодження вхідної та вихідної конфігурації;  контроль за встановлені строки виконання документів і доручень;  робота зі зверненнями громадян (в основному, контроль термінів підготовки відповіді);  управління договорами: підготовка проекту договору, узгодження проекту, контроль виконання договорів і термінів відправки вихідних документів;  використання сканування як способу введення документів в систему;  управління версіями документа, оскільки інформаційна система 1С Документообіг КОРП дозволяє зберігати документи в розрізі підготовлених версій;  оптимізувати час на формування необхідних документів при вирішенні питання про стратегічний розвиток за рахунок створення шаблонів різних документів;  нанесення на документ штрих-кодів для полегшення їх обліку та подальшого пошуку для обробки;  встановлення різних зв'язків між документів для оптимізації процедур пошуку і аналізу документів;  контроль виконання доручень від декількох керівників

  Модуль з управління бізнес-процесами в 1С Документообіг КОРП дозволяє автоматизувати наступні процеси: розгляд, виконання, узгодження, затвердження, реєстрація та ознайомлення. Кожен бізнес-процес має власну моделлю, яка закладена в програмі і передбачає певний набір дій користувача.

  Кожен бізнес-процес має власну моделлю, яка закладена в програмі і передбачає певний набір дій користувача

  При цьому в інформаційній системі 1С Документообіг КОРП є можливість використання різних бізнес-процесів в залежності від умов. Наприклад, схема підписання договору на суму до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян одна, а понад - інша. При контролі дотримання термінів бізнес-процесів, можуть формуватися автоматизовані звіти за простроченими завданням, може передаватися інформація в облікову систему для відображення порушення термінів в мотивації виконавця, може блокуватися подальша робота, щоб закрити прострочене доручення. Таким чином, контроль бізнес-процесів обміну інформацією є одним з ключових питань для підвищення виконавської дисципліни та підвищення ефективності роботи компанії.

  Гнучка система звітності в інформаційній системі 1С Документообіг КОРП дозволяє оцінювати ефективність і завантаженість співробітників компанії, а також формувати їх мотивації в залежності від дотримання термінів і результатів роботи. Ключову роль в цьому відіграє модуль контролю робочого часу. Інформаційна система 1С Документообіг КОРП дозволяє отримати фотографію робочого дня співробітника і оцінити рівень його компетенцій, продуктивність і старанність.

  Артикул Найменування Вартість 4601546085931 1С Документообіг 8 КОРП 187 000,00 руб. 4601546109125 1С Підприємство 8 КОРП. ERP Управління підприємством 2.0 + Документообіг. Сервер (x86-64). 100 клієнтських ліцензій 990 000,00 руб.

  Рекомендуємо до придбання:

  Артикул Найменування Вартість 2900001650618 1С Підприємство 8. Конфігурація "Документообіг КОРП". Редакція 2.0. Опис (в двох частинах) 600,00 руб. 4601546108432 В. В. Лушніков, А. В. Бондарєв "1С Документообіг. 200 питань і відповідей" 380,00 руб. 4601546120687 1С Документообіг 8 КОРП. Комплект нормативних документів. Методика постановки діловодства, 3-тя редакція (+ CD) 38 000,00 руб.

  Якщо у вас залишилися питання, ви можете їх задати на пошту [email protected] або за телефонами: Москва: 8 (499) 346-82-90, Уфа: 8 (347) 224-22-05.

  Для розширення робочих місць необхідно придбання ліцензій 1С рівня КОРП.

  Ліцензії 1С КОРП:

  Артикул Найменування Вартість 4601546106568 Клієнтська ліцензія 1С КОРП на 1 р.м. 10 400,00 руб. 4601546106575 Клієнтська ліцензія 1С КОРП на 1 р.м. (USB) 13 600,00 руб. 4601546106582 Клієнтська ліцензія 1С КОРП на 5 р.м. 36 000,00 руб. 4601546106599 Клієнтська ліцензія 1С КОРП на 5 р.м. (USB) 46 800,00 руб. 4601546106605 Клієнтська ліцензія 1С КОРП на 10 р.м. 69 000,00 руб. 4601546106612 Клієнтська ліцензія 1С КОРП на 10 р.м. (USB) 86 300,00 руб. 4601546106629 Клієнтська ліцензія 1С КОРП на 20 р.м. 130 000,00 руб. 4601546106636 Клієнтська ліцензія 1С КОРП на 20 р.м. (USB) 162 500,00 руб. 4601546106643 Клієнтська ліцензія 1С КОРП на 50 р.м. 312 000,00 руб. 4601546106650 Клієнтська ліцензія 1С КОРП на 50 р.м. (USB) 374 400,00 руб. 4601546106674 Клієнтська ліцензія 1С КОРП на 100 р.м. 600 000,00 руб. 4601546106681 Клієнтська ліцензія 1С КОРП на 100 р.м. (USB) 720 000,00 руб. 4601546106698 Клієнтська ліцензія 1С КОРП на 300 р.м. 1 780 000,00 руб. 4601546106704 Клієнтська ліцензія 1С КОРП на 300 р.м. (USB) 2 136 000,00 руб.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью