• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Процесори нового покоління Intel Xeon серій Е7, Е3, Е5 | Статті про нові технології і видах обладнання від компанії «Карма Груп»

 1. Intel Xeon E7.
 2. Intel Xeon E5.
 3. Intel Xeon E3.
 4. Intel Virtualization (VT-x).
 5. Intel Turbo Boost 2.0.
 6. Intel Hyper Threading (Intel HT).

12 квітня 2011 року компанія Intel представила в Росії на прес-конференції в Москві процесори нового покоління Intel Xeon E3 та Intel Xeon E7, а в 1-му кварталі 2012 року і Intel Xeon E5 архітектури x86 12 квітня 2011 року компанія Intel представила в Росії на прес-конференції в Москві процесори нового покоління Intel Xeon E3 та Intel Xeon E7, а в 1-му кварталі 2012 року і Intel Xeon E5 архітектури x86.

У сучасному світі великого поширення набула x86 архітектура процесорів, спочатку створена компанією Intel, але згодом реалізована і в процесорах інших виробників. Але все ж, на сьогоднішній день більше 80% всієї обчислювальної техніки x86 архітектури працює на саме процесорах компанії Intel.

Нові багатоядерні процесори виконані на базі 32-х нанометровій (Intel Xeon E7, E3) і 22-х нанометровій (Intel Xeon E5, E3 v2) технології. Вони мають на 30-40% більшу продуктивність, ніж процесори попереднього покоління, містять від 2-х до 10-ти ядер.

Енергоспоживання нових процесорів Intel регулюється в залежності від навантаження. У них застосовуються найсучасніші технології: Turbo Boost 2.0, Hyper Threading, Virtualization (VT-x), Trusted Execution, вдосконалена технологія SpeedStep, Demand Based Switching і інші. У порівнянні з процесорами попереднього покоління Intel Xeon різних серій Xeon E3, E5 і E7 містять більше кеш-пам'яті L3 - до 30 Мб і, отже, сервери з такими CPU будуть підтримувати більший обсяг оперативної пам'яті.

Використання нових процесорів Intel Xeon E7 дозволить замінити цілу стійку серверів з двоядерними процесорами Intel Xeon Dual Core на один сервер з десятіядернимі процесорами. Це призведе до значної економії коштів на електроенергію, обслуговування та адміністрування.

Intel Xeon E7.

Процесори серії Intel Xeon E7 призначені для високонавантажених систем, потужних серверів, кластерних систем, високоефективних центрів обробки даних. Прикладом може служити сервери IBM System x3850 X5 , IBM x3950 X5 з 4-ма процесорами Intel Xeon E7 з тактовою частотою до 2,4 ГГц, або HP Proliant DL580 G7 , HP Proliant DL980 G7 , або Fujitsu Primergy RX900 S2 з 8 процесорами Intel Xeon E7-8800.

Процесори Intel Xeon E7 сумісні з материнськими платами, призначеними для CPU Intel Xeon серії 7500 - це значно спростить перехід на нові чіпи.

Intel Xeon E5.

Процесори серії Intel Xeon E5 призначені для потужних серверів і систем зберігання даних. Таких як IBM System x3500 M4 , IBM x3650 M4 , IBM x3550 M4 або DELL PowerEdge R720 , DELL PowerEdge R620 , або HP ProLiant DL160 Gen8 , HP Proliant DL360p Gen8 , HP Proliant DL380p Gen8 , HP ProLiant SL230s Gen8 , HP ProLiant SL250s G8 . Як видно, багато сервери нових поколінь у різних вендорів розроблені саме на базі процесорів Intel Xeon E5.

Intel Xeon E3.

Процесори серії Intel Xeon E3 призначені для серверів початкового рівня і робочих станцій, які використовуються малими і середніми підприємствами. Наприклад, в сервері IBM System x3100 M4 , IBM x3250 M4 .

Найближчим часом, переважна більшість серверів нових поколінь, таких як IBM System x M4 , HP Proliant Gen8 або Dell PowerEdge буде випускатися з процесорами Intel Xeon E серій.

Intel Virtualization (VT-x).

Нові процесори Intel Xeon добре підходять для рішень, пов'язаних з виртуализацией. Технологія Virtualization (VT-x) - апаратні засоби віртуалізації, що використовуються спільно з програмними, значно збільшують ефективність використання систем.

Ще пару років тому хмарні технології в більшій мірі були лише концепцією, але на сьогоднішній день «хмари» стають важливим способом забезпечення зберігання і обробки даних. На базі процесорів нових поколінь Intel E серій використання хмарних обчислень і технологій віртуалізації дає можливість власникам різних сервісів значно скорочувати кількість серверних машин рази, одночасно при цьому збільшуючи завантаження своїх серверів.

За останні десять років продуктивність процесорів Intel збільшилася більш ніж в 100 разів.

Intel Turbo Boost 2.0.

Технологія Turbo Boost 2.0 дозволяє домогтися тимчасового збільшення продуктивності процесора, вище номінальної, при роботі з додатками, які вимагають великої обчислювальної потужності. У цій технології передбачено кілька паралельно-які працюють алгоритмів, керуючих струмом, потужністю і температурою.

В результаті роботи цих алгоритмів, при зростанні потрібної навантаження відбувається її інтелектуальний перерозподіл між ядрами, і збільшення тактової частоти процесора, вище номінальної, до моменту досягнення граничних значень температури, споживаної потужності і струму. Завдяки технології Turbo Boost, відбувається, так званий, самостійний розгін процесора.

Intel Hyper Threading (Intel HT).

Технологія Hyper Threading збільшує ефективність використання ресурсів процесора, паралельно обробляючи потоки на кожному CPU.

Всі процесори Intel Xeon серій E3, E5 і E7 мають низьке енергоспоживання і, зважаючи на це, не сильно нагріваються. Співвідношення кількості виконуваних операцій до споживаної потужності значно перевершує всі попередні покоління процесорів.

Всі новітні розробки компанії Intel сприяють прискоренню технічного прогресу, адже ще недавно, до 2005 року майже всюди використовувалися тільки одноядерні процесори, багатоядерні процесори застосовувалися в декількох вузькоспеціалізованих сферах і коштували величезних грошей. Тому продуктивність старих процесорів, вироблених до 2005 року, не йде ні в яке порівняння з продуктивністю нових, таких як Intel Xeon E7.

Процесори Intel Xeon E5 вже використовують в своїх рішеннях для наукових досліджень, оптимізації бізнес-процесів, створення суперкомп'ютерів, такі світові відомі компанії, як BMW, LuftHansa, Philips, університети Клемсона, Пердью, Дюкского і багато інших.

Читайте також:


Сервери HP Proliant DL360p Gen8 і DL380p Gen8 - вибір для оптимальної роботи!

Бездротове обладнання Dell PowerConnect W серії.

Програма фінансування клієнтів Cisco Capital. Устаткування Cisco в кредит і лізинг.
Конвергентні інфраструктури - корпоративна ІТ-середовище сьогодення і майбутнього

.

Ефективне IT розгортання в малих серверних кімнатах, для філій або для малого бізнесу .

Огляд IBM Storwize V7000 і її версії IBM Storwize V7000 Unified .

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью