• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Проблеми з аською - QIP не вдалося підключитися, але є «ліки»

. Рішення проблеми з підключенням QIP, що з'явилася 21 січня 2009 року, знаходиться тут .

Сьогодні користувачі популярного ICQ-клієнта QIP зіткнулися з проблемою. При спробі підключитися і вийти в онлайн вони отримують повідомлення «ICQ version 5.1 is no longer supported. Download a free authorized ICQ version from ICQ's official website », що в перекладі означає« ICQ версії 5.1 більше не підтримується. Завантажте безкоштовну авторизовану версію ICQ з офіційного web-сайту ICQ ».

До моменту публікації на офіційному сайті, до якого вже майже неможливо достукатися, що не була розміщена нова версія клієнта, яка вирішувала б проблему. Однак для QIP Infium є спосіб впоратися з невдачами. Для цього потрібно зайти в налаштування, далі вкладка «Облікові записи», в пункті «ICQ [ваш номер]» натиснути «Налаштувати», потім у вкладці «ID клієнта» в випадаючому списку «Доступні ідентифікатори» вибрати пункт «QIP 2005». Після цього можна зберігати налаштування і підключатися.

Після цього можна зберігати налаштування і підключатися

На жаль, про шляхи вирішення проблеми для версії QIP 2005 поки що відомостей немає.

ДОПОВНЕННЯ: на сайті QIP з'явилася нова версія QIP Infium під номером 9020. Ця версія не відчуває труднощів з підключенням. З огляду на можливі проблеми з доступністю сайту QIP, ми розмістили у себе копію інсталяційний файл. Її можна завантажити.

ЩЕ ОДНЕ ДОПОВНЕННЯ: старий білд 7981 дійсно працює. Досить замінити знаходиться в папці Program Files / QIP файл qip.exe ось. Качаємо і радіємо життю.

І ЩЕ ОДНЕ: для кого-то ще не скінчився робочий день, а програмісти QIP вже випустили новий білд -, який вирішує всі проблеми. Не потрібно возитися з установкою Infium, немає необхідності підміняти файли і так далі. Просто обновляємося до останньої версії «старого» QIP.

© CyberStyle.ru

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью