• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Про життя віртуальної і реальної

Четвер, Січень 17, 2013, 20:02 | Інтернет , онлайн сервіси | 7 977 перегл. | 2 коментарі

Все тече, все змінюється Все тече, все змінюється. Яндексовий сервіс зберігання та обміну файлами насильно переведений з сервісу Яндекс.Народ на новий сервіс, відкритий недавно (в минулому році) - Яндекс.Діск. Спочатку там дають 3 Гб місця - негусто для хмари. Щоб збільшити місце, можна скачати програму «Яндекс.Діск» на комп'ютер і почати працювати з сервісом через неї: за скачування і установку програми дають 3 гіга, а за перше закачування парочки файлів - ще 2 гіга. За опублікування посилання на Яндекс.Діск в соціальних мережах - ще парочку гигов. Разом 10.

Останній спосіб збільшувати обсяг доступного місця - запрошувати в сервіс друзів. За кожного запрошеного на Яндекс.Діск одного дають 0,5 ГБ вільного місця, а сам друг отримує 1 ГБ - але тільки після того як встановить «Яндекс.Діск» на свій комп'ютер.

Наскільки я розумію, і цим способом до нескінченності диск собі розтягнути не можна: рекламний слоган Диска заявляє «до 20 Гб». Тобто максимум таким чином можна «заробити» 10 ГБ.

В цілому сервіс зручний. Поки що не глючить і не зависає. Його можна було б назвати нормальною альтернативою Народу, якби не одне «але»: місце. На Народе місця давали необмежено, а тут - просто гроші. Місце до 10 гигов я збільшила практично відразу ж, а далі - вже проблема ...

Маркетинговий хід зі збільшенням місця в нагороду за промоушн сервісу я можу ще зрозуміти на ранніх етапах після його запуску, але він абсолютно безглуздий зараз, коли ті, кому треба, про нього вже знають, а користувачі файлообмінника на Народе все одно прийшли сюди волею-неволею .

Убили наповал коменти в блозі Яндекса: мовляв, все прекрасно, але місця мало, і ми готові платити за додавання місця! І адже підуть назустріч цим багатим буратіно, а не тим, хто волає про те, що у них ні з того ні з сього відняли анлим. А адже Яндекс цілком може собі дозволити включити цей анлім і на Диску - яка їм різниця-то?

Таким чином, насильно перевели з кращого на гірше і, як завжди, навіть не надали вибору, т. Е. Можливості залишитися на старому файловому хостингу.

Схожі записи:

А адже Яндекс цілком може собі дозволити включити цей анлім і на Диску - яка їм різниця-то?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью