• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Про мене | Andy Chef (Енді Шеф) - блог про їжу і подорожах, покрокові рецепти, інтернет-магазин для кондитерів |

 1. Хто такий Енді Шеф?
 2. Лауреат премії «Influencers Awards 2018«, # glam_Foodпроект. Чи не аккаунт, а дольче віта: Андрій...
 3. Andrey Rudkov is a chef, photographer and author of gastronomy and travel blog andychef.ru . During his career he has already conducted more than 378 workshops.
 4. Лауреат премії «Кращий фуд-блогер» 2017 (кращий фуд-блог) за версією FoodShow Awards.
 5. Лауреат премії «Вічно голодний» 2017 (кращий фуд-блогер)
 6. Андрій Рудько створив свій блог для справжніх любителів смачної їжі і подорожей. Він не тільки чудово...
 7. Андрій встигає не тільки готувати приголомшливі десерти, а й проводити кулінарні майстер-класи та подорожувати....
 8. профіль @darkzip - лауреат премії GeoAwards в номінації «Інстаграм року» 2015.
 9. А як все починалося
 10. Подорожі
 11. Мої улюблені історії:
 12. Магазин
 13. Огляди
 14. Вчитися, вчитися, вчитися
 15. Мої майстер-класи
 16. розвиток
 17. Шоколад і кава
 18. досвід
 19. Книги, які я читаю
 20. Фільми, які дивлюся
 21. Мій ранок

Хто такий Енді Шеф?

Привіт! Мене звати Андрій Рудько, я блогер з Хабаровська.

Блогу вже п'ять років! Стартував він завдяки вислову "Якщо ти шукаєш книгу, але ніяк не можеш знайти - напиши її сам!". Мені колись не вистачало зрозумілого місця, де я можу дізнатися щось більше, ніж просто рецепт приготування страви, так з'явився мій блог. Все почалося в 2013 році, коли я раптом зрозумів, що сама моя велика пристрасть - смачна їжа. Усе інше, чим би я не займався, поступово втрачала колишню цінність і покидало коло моїх інтересів. Саме тоді я зрозумів, що блогу про їжу бути. По-перше, я зможу ділитися тими знаннями, які сам набував, а, по-друге, дисциплінує себе. Тому що одна справа пообіцяти розвиватися собі, а інша справа сотні людей, тут вже не відкласти в довгий ящик свої пошуки нових знань.

Лауреат премії «Influencers Awards 2018«, # glam_Foodпроект. Чи не аккаунт, а дольче віта: Андрій ділиться покроковими рецептами десертів на всі випадки життя.
Журнал Glamour

Andrey Rudkov is a chef, photographer and author of gastronomy and travel blog andychef.ru . During his career he has already conducted more than 378 workshops.
гастрономічний фестиваль IKRA

Лауреат премії «Кращий фуд-блогер» 2017 (кращий фуд-блог) за версією FoodShow Awards.
Фестиваль їжі, напоїв і розваг в Москві foodshow.ru

Лауреат премії «Вічно голодний» 2017 (кращий фуд-блогер)
Міжнародний портал Mail.ru

Андрій Рудько створив свій блог для справжніх любителів смачної їжі і подорожей. Він не тільки чудово готує і ділиться своїм досвідом, а й розповідає про найцікавіші події свого життя.
Тетяна Гоголіциним, редактор Cosmo.ru

Андрій встигає не тільки готувати приголомшливі десерти, а й проводити кулінарні майстер-класи та подорожувати.
Журнал Glamour

профіль @darkzip - лауреат премії GeoAwards в номінації «Інстаграм року» 2015.
Міжнародний портал geometria.ru

Моя мета - надихати людей! Якщо, відкривши мій блог, ви захотіли щось приготувати, відправитися в подорож або змінити життя на краще, значить мета досягнута!

Сьогодні його переглядає більше двох мільйонів читачів на місяць. Два профілю в інстаграме (@ darkzip - кулінарний і @ andy_daybook - особистий) зібрали аудиторію в 600.000 передплатників. Я дружу з кращими брендами в світі гастрономії і знайомлюся з найвпливовішими шефами з усієї планети. Ось уже кілька років я проводжу кондитерські майстер-класи по всьому світу, де вчу готувати десерти правильно. Сьогодні їх пройшло вже більше 478 в Росії, Сінгапурі, Україні, Казахстані та Білорусі. Магазин для кондитерів « дві морквини »- моє друге дітище - залишається одним з найбільш зручних в країні. Мене рекомендують журнали Cosmopolitan і Glamour, він же визнав мене найкращим фуд-блогером 2018 року в премії Influencers Awards 2018; я був запрошеним лектором на гастрономічному фестивалі IKRA і вів прямі ефіри з вечерь від його імені. А в 2017 я зібрав аж дві номінації "Кращий фуд-блогер" (за версією FoodShow) і "Вічно голодний" (кращий блог про їжу, за версією Mail.ru). У тому ж році я був в журі відбіркового туру в Росії конкурсу World Chocolate Masters 2017 - найпрестижнішого змагання кондитерів в світі. Встиг написати відгук про книгу Fashion Cakes Ані Красовською, який вона надрукував на задній стороні обкладинки. Премія Geo Awards назвала мій інстаграм кращим в 2015 році.

Я співпрацюю з найкращими компаніями в своїй справі. Хочете потрапити в цей список? Рекламодавцям і партнерам.

Хочете першими дізнаватися про нові рецепти, оглядах, конкурсах і важливих заходах - підпишіться на мій профіль в інстаграме - @ darkzip . А також буду радий, якщо викладаючи фото, вкажете мій профіль.

Андрій Рудько

А як все починалося

Ідея блогу виникла більше десяти років тому - тоді я працював в будівельній компанії і трохи нудьгував. Читав чужі щоденники і кожен раз думав: "От би і мені завести цікавий блог, в якому я зможу ділитися чимось цікавим і важливим". Багато років пішло на те, щоб придумати тему для блогу: велоспорт, плавання, дизайн приміщень, фільми - все це могло стати темою мого блогу. Але заважало одне, я розумів, що всі ці хобі скоро набриднуть мені самому.

У березня 2013 мене, в буквальному сенсі, осінило. Я, раптом, зрозумів, що у мене є хобі, яке неможливо кинути, воно не залежить від географічного положення і навіть клімату - я дуже люблю поїсти! Ось тільки в той час я не знав про їжу зовсім нічого! Так, вмів смажити котлети і іноді експериментував з шарлотка (до сих пір пам'ятаю той рецепт). Якщо ми з друзями ходили в ресторан, мені здавалося, що ми потрапили за кордон - жодного слова в меню я не розумів: фарфалле, песто, болоньєзе, пашот.

Тоді я вирішив, що раз мені особливо нічого розповісти в блозі, буду розповідати про те, що сам вчора і дізнався. У травні я запустив блог! Наприклад, перший мій пост, який я готував близько трьох тижнів, так і називався " види пасти ". Мені потрібно було, нарешті, перемогти всі ці "бантики", "ріжки" і "плоскі спагетті". Довго розучував назва кожного виду, з'ясовував, для чого і з яким соусом краще їх подавати - про все це і був перший мій пост. Потім мене затягнуло! Я почав згадувати, що мене цікавило велике всього в світі їжі. Чому все американські фільми вихваляють панкейкі (Це ж, ніби як, бабусині жірновато оладки) або, завдяки чому різотто - завжди найдорожче блюдо на сторінці "Пасти" в будь-якому ресторані. Так стали з'являтися нові і нові рецепти, а паралельно з ними і корисні пости.

«Якщо не можеш знайти книжку, яку тобі хотілося б прочитати, - напиши її сам.» Мій блог - така книга.

Андрій Рудько

Кожен рецепт дарував мені корисний досвід поводження з продуктами, використання певних технік і технологій, нарешті, розуміння, що ж таке кулінарія і чим можна поліпшити будь-які повсякденні страви. А завдяки питань і коментарів читачів (які, до речі, з'явилися тільки через п'ять місяців після запуску блогу) я розумів, в яку сторону потрібно рухатися, що розповідати (а, значить, вивчати) і як робити рецепти все більш і більш зручними.

{ "Bottom bar": { "textstyle": "static", "textpositionstatic": "bottom", "textautohide": false, "textpositionmarginstatic": 0, "textpositiondynamic": "bottomleft", "textpositionmarginleft": 24, " textpositionmarginright ": 24," textpositionmargintop ": 24," textpositionmarginbottom ": 24," texteffect ":" slide "," texteffecteasing ":" easeOutCubic "," texteffectduration ": 600," texteffectslidedirection ":" left "," texteffectslidedistance " : 30, "texteffectdelay": 500, "texteffectseparate": false, "texteffect1": "slide", "texteffectslidedirection1": "right", "texteffectslidedistance1": 120, "texteffecteasing1": "easeOutCubic", "texteffectduration1": 600 , "texteffectdelay1" 1000, "texteffect2": "slide", "texteffectslidedirection2": "right", "texteffectslidedistance2": 120, "texteffecteasing2": "easeOutCubic", "texteffectduration2": 600, "texteffectdelay2": 1500, " textcss ":" "," textbgcss ":" "," titlecss ":" "," descriptioncss ":" position: relative; font: 10px \ "Georgia \", \ "Lucida Grande \", Georgia; color: # fff; margin-top: 8px; "," buttoncss ":" position: relative; font: 1 0px \ "Georgia \", \ "Lucida Grande \", Georgia; color: #fff; margin-top: 8px; "," texteffectresponsive ": true," texteffectresponsivesize ": 640," titlecssresponsive ":" font-size: 10px; "," descriptioncssresponsive ":" display: none! important; "," buttoncssresponsive ": "", "addgooglefonts": false, "googlefonts": "", "textleftrightpercentforstatic": 40}}

Подорожі

Я народився і жив в Хабаровську, невеликому місті, де не відбувалося зовсім нічого в плані гастрономії. Але я відчував неймовірний голод до знань і відкриттю нових смаків. Зараз я розумію, що мені пощастило. Завдяки обмеженням міста я став шукати шляхи розвитку і вирішив подорожувати. Так з'явилося ще один напрямок - " Подорожі ". Три-чотири рази на рік я вибирав різні міста в Азії (у мене особлива любов до цього напрямку), брав відпустку на пару днів і летів за новими враженнями. Тоді я зробив одне з найважливіших відкриттів - будь-який шеф з радістю готовий ділитися своїми знаннями, рецептами і філософіями (звичайно, в Росії до цих пір з цим складно). Я спробував приготувати качку по-пекінськи з кращим шеф-кухарем Китаю (по качці) в ресторані Horizon в Пекіні (само собою), поїв справжню французьку кухню від шефа Жана Дені Ле-Брас в Гонконзі і вживу відчув Січуанскіе нотки в кухні від шефа Мок в Шанхаї. Одне подорож я не забуду ніколи, це було знайомство в шефом Андре Чіанг, власником ресторану Andre в Сінгапурі , Які отримав дві зірки Мішлен і був названий кращим в Азії. Щоб не витрачати час і сили даремно, я вибирав і вибираю тільки кращі заклади, відмічені зірками Мішлен або рейтингом The World's 50 Best Restaurants - двома найавторитетнішими гідами в світі гастрономії.

Кожен раз, коли я знайомився з новим шефом, у мене вже була готова маса питань, тих, які хвилювали мене на той момент. Що важливіше: освіту або практика? У чому секрет гарного закладу? На що потрібно робити акцент: хороший інтер'єр і сервіс або смачна кухня? Тут пам'ятаю вислів шефа Фредеріка з французького Peirre Ganier: "Смачну їжу ти будеш їсти, сидячи на сміттєвому баку і, швидше за все, попросиш добавку". Раз від разу я вбирав їх філософію і виробляв свої гастрономічний смак і концепцію.

Мої улюблені історії:

1. Філософський ресторан і шеф Andre в Сінгапурі (№5 в Азії і №46 в світі по Worlds50Best, Сінгапур, листопад 2015)

2. Моя стажування у Frank Haasnoot в розкішному Peninsula Hong Kong (Гонконг, лютий 2016)

3. Французький кондитер Nicolas Lambert з ресторану Caprice (Four Seasons, Гонконг, лютий 2016)

4. Як я готував Качку по-пекінськи з кращим шефом Китаю (Китай, Пекін, вересень 2015)

5. Selfie - беззастережно смачне заклад Москви і світу (№70 у світі по Worlds50Best, Москва, Росія, травень 2017)

6. Ресторан Les Amis - класична французька кухня з азіатським акцентом (№36 у Азії по Worlds50Best, дві зірки Мішлен, Сінгапур, жовтень 2016)

7. Кращий кондитер Азії - Шеріл Ко (Cheryl Koh) і її смачні Тарту (По Worlds50Best, Tarte, Сінгапур, травень 2016)

чому солодке

У якийсь момент воєдино зійшлися кілька моїх спостережень. Я зрозумів, що люди досить недбало ставляться до рецептів наслідках страв - часто рецепт з'являвся сам собою, як тільки вони відкривали двері холодильника - то, що вони бачили на полицях і ставало складом супу, пасти або пирогів. У той час, як для приготування важливий кожен грам кожного інгредієнта і тут все поводяться більш слухняно.

З іншого боку, я зрозумів, що і мене десерти захоплюють більше. Мені подобається експериментувати зі смаками, пробувати щось нове саме в цій категорії, а ще й у мене багато друзів-професіоналів по всьому світу, які теж люблять солодке. Саме тому зараз на кожні 20-30 солодких рецептів ви зможете знайти лише пару наслідках.

І то, я намагаюся, щоб це були знакові страви, які будуть актуальні вічно (як мій рецепт тесту на піцу, який є хітом ось уже більше п'яти років). Однак, якщо відмотати далеко назад стрічку рецептів , Знайдете багато неймовірних страв з найпростіших інгредієнтів.

Магазин

Коли я додав рецепт зефіру «По ГОСТу» багато передплатники стали питати мене: «А де можна купити агар-агар?». «Точно, адже не в кожному місті все можна купити в супермаркеті. Мені, як хабаровчанін, не знати чи цього! »- подумав я і запустив інтернет-магазин для кондитерів. Він був невеликий, але відразу став популярним серед читачів. Я вибирав тільки ті продукти та інструменти, якими користувався сам. Але, найважливіше, я зміг давати рецепти, які раніше відкладав через думки «моя передплатниця не зможе дістати цей інгредієнт». Через деякий час магазин пішов на паузу, тому що я вирішив приділити час іншим проектам. В кінці 2017 го магазин відкрився знову, тепер під окремим брендом « дві морквини »( dvemorkovki.ru ). Сьогодні це активно зростаюча онлайн-вітрина і свій живий магазин в Москві. Правила залишилися колишніми: кращі інструменти та інгредієнти, найзручніші способи оплати і максимально швидка доставка в будь-яку точку планети. Мені важливо, щоб на шляху моїх передплатників не стояли проблеми відсутності чого-небудь в їх містах.

До речі, якщо дочитали до цього місця, ось вам подарунок - купон «morkovki» на довічну знижку в магазині.

Якщо вам потрібен якийсь інгредієнт, кондитерський інвентар та техніка, заходите в мій магазин - dvemorkovki.ru . Планую, що він стане найзручнішим магазином для тих, хто любить готувати. Актуальна вітрина, безліч способів оплати і доставки (по всьому світу), є свій магазин в Москві і товари, які я відбираю сам і інгредієнти, які використовую в блозі. Заходьте !

Огляди

Коли чимось захоплюєшся, починаєш активно розширювати парк своїх інструментів. Неважливо, займаєтеся ви риболовлею, тенісом або кулінарією, постійно хочеться якийсь новий прилад, інструмент або пристрій, який допоможе рухатися далі. Часто буває так, що ти точно знаєш, чого тобі не вистачає, але як вибрати з представленого асортименту, не знаєш. Міркуючи так я додав в блог розділ " Огляди ". Тут я ділюся своїми враженнями від роботи з різною побутовою технікою, посудом, інструментами і так далі. Я завжди уделала увагу зовнішню складову і обов'язково розкладаю по поличках всі технічні плюси і мінуси. Мої огляди допомогли тисячам читачів уникнути помилки у виборі, тому що вся техніка, яка виявляється в "оглядах" - дійсно найкраща, адже я користуюся їй кожен день.

Вчитися, вчитися, вчитися

У міру розвитку блогу мені і самому потрібно було розвиватися. Як завжди мені "допоміг" Хабаровськ. Не знайшовши ніяких кулінарних курсів, я відправився в інші міста, до тих кондитерам, які заочно цікавили мене найбільше. Це був Антоніо Бачура (Моє перше серйозне навчання), потім Джоанн Мортал , Ніколя П'єро і так далі. Хтось не приїжджав до Росії, тоді я вирушав до них. Так я познайомився з Франком Хааснотом (Одним з кращих кондитерів планети) в Гонконгу, ми до сих пір тепло спілкуємося. В улюбленому Сінгапурі поїв Тарту разом з Шеріл До , Визнаної в 2015 найкращим кондитером Азії і дізнався секрети класичної французької школи з Ніколя Ламбертом в ресторані Caprice з двома зірками Мішлен. І все знову повторювалося, я збирав питання і віз їх до того чи іншого кондитерові. Хтось був сильний в декоруванні, інші винаходили незвичайні смаки, треті були геніями виробництва, що мають свої хитрощі в управлінні персоналом, процесами на кухні і мережею бутиків.

{ "Bottom bar": { "textstyle": "static", "textpositionstatic": "bottom", "textautohide": false, "textpositionmarginstatic": 0, "textpositiondynamic": "bottomleft", "textpositionmarginleft": 24, " textpositionmarginright ": 24," textpositionmargintop ": 24," textpositionmarginbottom ": 24," texteffect ":" slide "," texteffecteasing ":" easeOutCubic "," texteffectduration ": 600," texteffectslidedirection ":" left "," texteffectslidedistance " : 30, "texteffectdelay": 500, "texteffectseparate": false, "texteffect1": "slide", "texteffectslidedirection1": "right", "texteffectslidedistance1": 120, "texteffecteasing1": "easeOutCubic", "texteffectduration1": 600 , "texteffectdelay1" 1000, "texteffect2": "slide", "texteffectslidedirection2": "right", "texteffectslidedistance2": 120, "texteffecteasing2": "easeOutCubic", "texteffectduration2": 600, "texteffectdelay2": 1500, " textcss ":" "," textbgcss ":" "," titlecss ":" "," descriptioncss ":" position: relative; font: 10px \ "Georgia \", \ "Lucida Grande \", Georgia; color: # fff; margin-top: 8px; "," buttoncss ":" position: relative; font: 1 0px \ "Georgia \", \ "Lucida Grande \", Georgia; color: #fff; margin-top: 8px; "," texteffectresponsive ": true," texteffectresponsivesize ": 640," titlecssresponsive ":" font-size: 10px; "," descriptioncssresponsive ":" display: none! important; "," buttoncssresponsive ": "", "addgooglefonts": false, "googlefonts": "", "textleftrightpercentforstatic": 40}}

Мої майстер-класи

Паралельно з цим я і сам став проводити майстер-класи . Спочатку це були тільки бісквітні торти в містах Росії, а потім програма доросла до Тарту, муссових десертів і порційних солодощів, а географія розширилася багаторазово. Можу сказати, що блог для мене став важливою основою мого нового життя. Я співпрацюю з провідними брендами в світі гастрономії, знайомлюся з воістину великими шефами і кондитерами, кожен день дізнаюся щось нове і можу розвиватися. Я допомагаю відкривати кондитерські та кулінарні школи, даю консультації з просування в соціальних мережах і, все також, як і в 2013-му, намагаюся надихати!

розвиток

У мене є правило - щороку додавати в блог щось новеньке, що буде штовхати мене до нових знаннями і стане приносити ще більше користі. Перший рік я знайомився зі світом їжі. У другій відкрив для себе і читачів подорожі, інші країни і нові кухні. Третій почався з того, що я виклав перший рецепт муссового тістечка, сьогодні розділ " сучасні десерти "Залишається одним з найпопулярніших, а його рецепти використовують не тільки передплатники, а й заклади по всьому світу. У четвертий рік я змінив структуру рецептів, список інгредієнтів став розміщуватися зручніше, мобільна версія стала повноцінною альтернативою повної, а всі важливі моменти, тонкощі і деталі я прибрав в самий кінець кожного рецепту в рубрику " Господині на замітку ". Тепер читач зі стажем легко і швидко знайомився з рецептом, а новачки могли усвідомити для себе базові питання. П'ятий рік я хочу присвятити шоколаду і кави. У мене непогано виходить і, завдяки підтримці моїх читачів, ми зможемо освоїти багато нового, щоб рухатися далі.

Шоколад і кава

Хороший десерт неможливий без хорошого шоколаду і кави. У шостий рік блогу я планую зробити упор на вивчення цих двох продуктів. Ми будемо темперувати шоколад, зможемо створювати шоколадний декор і цукерки, дізнаємося, про фізику процесів, що відбуваються. А кава я не розумів до 2017 року. Мені здавалося, що цей жахливий напій п'ють тільки самі лояльні кавомани. Виявилося, я не пробував хороший кави. У серпні я пройшов індивідуальний курс від чемпіона Далекого Сходу по каву, Романа Сахнова , Який назавжди перевернув моє уявлення про цей напій і способах його приготування. Далі було знайомство з Atlas Roasters - компанією, яка сама відбирає і купує зелений кави, обсмажує і продає його в Росії. Я побував уже в гостях у двох обжарочних компаній і починаю свій нехай в розумінні кави.

За підтримки компаній BORK і ATLAS Coffee я створюю енциклопедію кави .

досвід

Знаю по собі, ти завжди більше довіряєш і прислухаєшся до людей саме з практичними знаннями, тим, хто чогось досяг і має авторитет серед колег. Тому і я намагаюся давати не просто рецепти, але пояснення про роль інгредієнтів, терміни зберігання виробів, способи вирішення якихось проблем, що виникають на виробництві. Адже мене читають не тільки домашні любителі готувати. Серед моєї аудиторії шефи і кондитери з різних закладів, а хтось, починаючи з моїх тортів будинку, сьогодні пройшов нехай від домашньої кондитерської, до справжньої. Щоб не втрачати нитку реальності, я часто "підходжу до верстата". Коли допомагаєш у відкриття кондитерської, буває хоча б пару днів відробляєш рецептури на новому обладнанні в тій зв'язці інструментів, які склалися на місці. Крім цього, я керую кондитерської однієї кондитерської і, часом, готую десерти разом з хлопцями. Це дає мені можливість краще розуміти потреби читачів різного рівня підготовки і давати робочі консультації бізнес-проектам.

У свою чергу мої відгуки про заклади (в " подорожах "І в інстаграме), привезені з подорожей по країні і світу також будуються на тому досвіді, який я отримую від інших шефів. Я задаю їм десятки питань, намагаючись отримати їх багаторічний досвід в концентрованому вигляді. Хтось показує мені свою кухню і дає наочно зрозуміти, чому один ресторан кращий за інший, чому одні інгредієнти смачніше інших і так далі. Наприклад, моє знайомство з Анатолієм Козаковим з ресторану Selfie (номер 70 в світі) назавжди змінило моє бачення ресторанних десертів, він показав, що можна готувати їх не тільки як кондитер, але і як шеф (колосальна різниця в підходах). Деякі діляться своїми постачальниками і партнерами. Володимир Мухін з White Rabbit (ресторан №15 в світі) з задоволенням ділитися ідеями, як використовувати місцеві продукти і отримувати з них фантастичні страви. Так я знаходжу кращі заклади, страви, філософії та концепції, шефів і кондитерів, з якими неодмінно варто познайомитися і моїм читачам.

Книги, які я читаю

Іноді у мене запитують, які книжки я читаю. Я вирішив дати чотири, які якісно змінюють ставлення до світу і допомагають кожен день бути краще. Можливо, якісь з них пізніше замінять інші, ще більш важливі, але поки список такої:

Фільми, які дивлюся

А якщо хочете подивитися щось вартісне про їжу, ось вам мої рекомендації:

Мій ранок

Щодня я прокидаюся з думкою про те, що можу зробити ще, ніж допомогти у розвитку людей і компаній, ніж надихнути. Банально, але я намагаюся зробити світ кращим ...

Хто такий Енді Шеф?
Хочете потрапити в цей список?
Що важливіше: освіту або практика?
У чому секрет гарного закладу?
На що потрібно робити акцент: хороший інтер'єр і сервіс або смачна кухня?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью