• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Про бложе мій! Як заробляють блогери через CPA

Як ви ставитеся до блогерам? Для одних це «люди, які не змогли знайти нормальну роботу», для інших - кумири, за чиїм життям не можна не стежити. Як ставимося до блогерам ми? Безпосередньо - розповідаємо, як вибудувати бізнес-модель, почавши вести свій блог, і заробити на ньому по CPA.

Неймовірно, але факт: якісного російськомовного контенту в інтернеті не так багато, як хотілося б. Часом доводиться перебрати кілька статей і переглянути десяток відео до того моменту, поки по крупицях НЕ збереш усю необхідну інформацію. Особливо завзяті примудряються дійти до десятої сторінки пошуку і перевести контент автотранслейтом з незнайомої мови - тільки б знайти потрібні дані. І якщо у вас є можливість (здатність, талант) генерувати дійсно якісну, осмислену, а головне, корисну інформацію - вважайте, що півсправи вже зроблено, і у вас є конкурентна перевага.

Якщо ви вже ведете свій блог, інтеграція в нього партнерських посилань буде швидкою і безболісною: ви просто підбираєте оффер на ті продукти і бренди, які відповідають характеру вашого блогу і могли б сподобатися вашій аудиторії. Ми ж сьогодні поміркуємо про те, як почати свій блог з нуля і в якому напрямку рухатися.

У цій статті ми розглянемо формати контенту, з якими працюють блогери, популярні майданчики, бізнес-моделі в CPA, особливості ведення блогу (в тому числі з точки зору в affiliate), корисні інструменти, а також виділимо основні моменти, з якими доведеться зіткнутися при розробці власного блогу.

Завдання блогера - донести думку до передплатника. Для цього є кілька форматів, і основні - це відео, фото та текст.

Відео. В якості платформи для так званого «влоги» переважна кількість блогерів використовують YouTube. Звичайно, є й інші сервіси - відеохостинг Vimeo, відеозапису « ВКонтакте », IGTV (новий сервіс для довгих вертикальних відео в Instagram). Але повноцінної відео-платформою був і залишається YouTube: він дає можливість заливати відео практично будь-якої довжини (від хвилинних приколів до багатогодинних записів концертів та фільмів), будь-якої якості (від 144p для слабкого інтернету і старих моделей пристроїв до 4K і навіть 8K), проводити трансляції в прямому ефірі, створювати власну навігацію (посилання в відео, плейлисти), заливати записане відео на сторонні сайти і в соцмережі за допомогою iFrame.

Плюси Плюси. Відео дає можливість зробити контент наочним: показати одяг, замовлену в інтернеті, розповісти про використання незвичайного гаджета, показати проходження гри. Особа блогера в кадрі збільшує лояльність до його блогу: погодьтеся, якщо людина готова ризикнути власним брендом, пов'язуючи його з товаром, про який розповідає, - це збільшує довіру до рекламованого товару. Все більше брендів використовують «олюднення» - запрошують для рекламі теперь не акторів і співачок, яких знає вся країна, а йдуть в «мікроблогінг»: можливо, особа Урганта або Нагієва приверне більше уваги до релізу нової гри, але огляд-проходження від стримера з парою тисяч передплатників дасть набагато вищу конверсію в продажу.

Мінуси Мінуси. Дивитися відео не всім і не завжди зручно. Для цього потрібен хороший інтернет і навушники, або можливість включити звук в колонках / динаміці мобільного пристрою. Для деяких людей з'явитися в кадрі і розповісти щось може бути психологічно важко - не всі морально готові ставати «медійної особистістю» і працювати на камеру. Відео контент вимагає значного монтажу. Навіть якщо ви знімете все з першого дубля, вам потрібно буде позбутися від зайвих кадрів: якщо це розпакування товару, то доведеться вирізати непотрібний момент, де ви натягаєте джинси або приміряєте плаття - хоча якщо це була весело, можна вставити в «невдалі кадри» в наприкінці ролика. Заставка, підводка, основна частина, висновок, анонс наступного відео - збирайте свій ролик по шматочках, робіть контент «щільним» по інформативності.

Майданчики Майданчики. Безумовний лідер - YouTube, на сьогоднішній день найкраща платформа і для новачків, і для просунутих влогеров. Після заливки відео на YouTube його можна запостити на власному сайті або в соціальних мережах буквально в пару кліків. Є російський відеохостинг Rutube, але той популярніший як ресурс для онлайн перегляду телепередач. Vimeo - підходить для дуже якісного відео, націленого на зарубіжний ринок.

У CPA У CPA. Найбільш «робочі» формати в affiliate-маркетингу, через які працюють в відео блогах - розпакування товарів з китайських магазинів, добірка незвичайних товарів, проходження ігор, огляд програм, аналіз і порівняння гаджетів, б'юті блогери (в основному роблять тести декоративної і уходовой косметики) .

Відеозаписи «ВКонтакте», звідки вісім років тому почалася слава блогера Руслана Усачова Ті ж блоги-записи ВКонтакте, але на цей раз підвантажені з YouTube Приклад блогів-распаковок в YouTube Б'юті-блогери, які роблять огляди косметичних товарів Rutube - російський аналог YouTube. Контент блогерів тут аналогічний тому, що викладається на YouTube, але конкуренція набагато нижче (наприклад, всього 1000 роликів за запитом AliExpress проти 8,8 мільйона) IGTV - новий формат відео в Instargam, підходить для довгих вертикальних роликів

Фото. Виключно на фотографіях заробити в CPA дуже складно. Одне зображення - недостатня мотивація для покупки.

Плюси Плюси. Головний плюс фотографії - це наочність. Якісна фотографія плюс трохи фільтрів і фотошопа - хороша можливість зачепити увагу користувача і виділитися. Навіть якщо немає можливості зробити фото самостійно, завжди можна взяти його з оффера і доопрацювати: наприклад, зробити колаж.

Мінуси Мінуси. Одним фото ситий не будеш: зазвичай фото лише супроводжує відгуками друзів пост, але не є його ядром. Без супровідного тексту-опису або купона на знижку / Кешбек продаж навряд чи відбудеться. Ще одна проблема - не на всіх майданчиках є можливість причепити партнерське посилання до кожного посту (наприклад, в Instagram поки можна поставити лише одну активне посилання - в описі профілю).

Майданчики Майданчики. Якщо ми говоримо виключно для фото, то це Pinterest і Instagram. Перший періодично відключає можливість розміщення партнерських посилань, так що покладатися виключно на нього не варто - проте можна використовувати свої «дошки» в цій мережі як додаткове джерело трафіку на інші майданчики (Pinterest добре індексується пошуковими системами при належному SEO). Instagram може стати непоганою вітриною для товарів, особливо після впровадження нового механізму міток з активними посиланнями на зображеннях (з їх допомогою ви можете прямо на пості відзначити товари, створити на кожен міні-Лендінгем в Instagram і вести на сайт продавця). Якщо інструмент розмітки посиланнями ще не працює, а ви вже відомий блогер - домовляйтеся індивідуально з рекламодавцями про надання іменних промокодом, вони допоможуть відстежити джерело трафіку. Новий майданчик, яка набирає популярність - Telegram-канал. Його функціоналу вистачить на пост, що містить картинку, короткий опис, активне посилання і кнопку реакції.

У CPA У CPA. Збірки за темами для офферов одягу, взуття та аксесуарів: за кольором, модному тренду, товарної категорії ( «кращі окуляри місяці» або «сукні в горох на літо»). Категорія тревел - фотографії пам'яток, пляжів, а також готелів, в які блогери приводять користувачів по партнерським посиланням. Чим більше фотогенічний «товар» - тим більше покупок. Все це йде в зв'язці зі знижками: прайс все ще вирішує, так що цим інструментом нехтувати не можна.

Авторський блог з знахідками з онлайн-магазинів в Instagram Добірки з взуттям в Telegram-блозі, присвяченому моді Дошка в Pinterest з підбіркою спідниць

Текст. Найпростіший формат з точки зору підготовки контенту. Ми щодня пишемо повідомлення і залишаємо коментарі, висловлюючи свою думку - чому б не перетворити це в спосіб заробітку? Не вмієте писати красиво - пишіть інформативно (але і високохудожні тексти повинні бути осмисленими, не забувайте). Огляди, порівняння, покрокові інструкції, експерименти, враження, та й просто розповідь про своє життя - для кожного з цих форматів знайдуться свої читачі.

Плюси Плюси. Сторінка з текстом подгружается навіть при слабкому інтернеті. Текст добре індексується в пошукових системах, а органічний трафік - одна з найбільш вдячних аудиторій, так як в пошуку користувачі задають питання, а ви своїм матеріалом даєте на нього відповідь. У тексті простіше шукати інформацію: наприклад, якщо користувач хоче дізнатися про певну характеристиці товару, він скористається пошуком по сторінці (що простіше, ніж відмотувати відео і шукати потрібний момент).

Мінуси Мінуси. При ваш талант в епістолярному жанрі без візуалізації не обійтися: можна розписати пляжі з білосніжним піском на три абзаци тексту, а можна прикріпити одну фотографію. Ще один мінус полягає в тому, що більш молоде покоління користувачів все менше читають: їм ближче споживання відеоконтенту. Тут важливий таргетинг аудиторії: чим точніше він буде, тим вище буде конверсія з переглядів в кліки і покупки.

Майданчики Майданчики. Для розміщення контенту текстового формату використовуються соцмережі (ВКонтакте, Facebook, Twitter), блог-платформи (Живий Журнал (LiveJournal), Spark, Medium, Яндекс.Дзен, Pikabu, Хабрахабр), месенджери ( Telegram ) і власні сайти . На що варто звернути увагу, якщо ви йдете на чужу площадку? Перше і найголовніше - «ріже» вона партнерські посилання. Хтось прописує це в правилах роботи сайту, хтось замовчує про це, в будь-якому випадку перш, ніж лити трафік на матеріал, варто перевірити роботу всіх посилань. Друге - правила для учасників: зазвичай блог-платформи є зоною, вільною від відвертої реклами (наприклад, Пікабіа), а модерація відбувається за допомогою читачів, які можуть значно «замінусовать» пост.

У CPA У CPA. В основному текстові описи працюють в форматі оглядів (тест-драйв нового гаджета), б'юті-блогів (як підібрати косметику, варіанти макіяжу), путівників по стилю (вибірки одягу), тревел-щоденників (Розповіді про подорожі і Лайфхак), порталів з рецептами та рекомендаціями щодо того, як своїми руками побудувати альтанку / розбити сад / виростити редис. Завдання блогера -Докладний і наочно розповісти про якусь річ, якої у людини ще немає, але яка йому може сподобатися і / або стати в нагоді.

Підбірка постів про подорожі в «Живому Журналі» Сайт, присвячений модних новинок Пост «ВКонтакте» на тематику дитячих товарів Канал-блог в Telegram про моду і стиль

Форматів багато, але з технологічними можливостями онлайн-майданчиків обмежуватися чимось одним не варто: робіть мікс з текстового опису з фотографіями або відео.

Для початку варто зрозуміти відмінності ведення блогу від розробки інших бізнес-моделей в affiliate-маркетингу. Давайте подивимося на особливості життя в блогосфері:

Нативного Нативного. Будучи блогером, ви перетворюєтеся в лідера думок і формуєте навколо себе співтовариство людей, об'єднаних спільними інтересами. Чим більше ваша думка важливо для користувачів, тим більше вони будуть довірятися вам у виборі тих чи інших товарів і послуг. Відповідно, ви будете розповідати про продукт не як «посол бренду», а як такий же споживач, як і ваші передплатники. «Якщо це сподобалося йому, то це може сподобається і мені! Він в цьому добре розбирається, так що варто купити те, про що він розповідає », - ця підсвідома думка мотивує користувачів до покупки. А вже якщо це підкріплено знижками, спецпредложением або Кешбек - продаж неминуча.

Довгострокова стратегія Довгострокова стратегія. Йти в блогери варто тільки в тому випадку, якщо ви готові займатися цим на постійній основі досить довго. І ми зараз не про те, скільки годин на день ви готові витратити на підготовку поста або відеозйомка. Зараз мова йде про те, скільки років поспіль ви зможете підтримувати свій блог, причому робити це з задоволенням (інакше навіщо все це починати)? Залежно від платформи і тематики розгойдування блогу і наповнення його контентом може зайняти місяці, а то й роки - будьте до цього готові. Так що вже на старті подумайте про те, як ви зможете розвивати блог з перспективою на рік

Але не все так страшно: якщо ми в якості платформи візьмемо свій власний сайт, з часом він буде індексуватися по SEO все краще і краще, ви отримаєте потік цільового органічного трафіку, і вам вже потрібно буде не розвивати, а підтримувати блог. Він перетвориться в пасивний джерело доходу - погодьтеся, приємно заходить в ЛК партнерської мережі і виявляти там грошові суми, які виникають буквально самі по собі. Контент - НЕ контекст. Якісний контент буде зберігатися і працювати за вас ще довгий час - залишається тільки направити на нього цільовий трафік.

SEO просування - мабуть, найдешевший спосіб залучення трафіку SEO просування - мабуть, найдешевший спосіб залучення трафіку. Так, довгий, але при поєднанні з платними джерелами трафіку забезпечить вам постійний приплив нових відвідувачів і передплатників.

Будь-яка тематика Будь-яка тематика. Можливості в плані теми практично не обмежені. Про кожен сегмент e-commerce є що розповісти, а якщо вивернутися, можна об'єднати в одному блозі відразу кілька тематик: сад і будівництво, подорожі і спорт, браузерні ігри і мобільні додатки.

Ріст і розвиток Ріст і розвиток. Вони необхідні блогу з кількох причин: по-перше, ваша аудиторія буде рости разом з вами. Якщо в 20 років вам цікаві комп'ютерні ігри, то через пару років інтереси можуть перейти в розряд автомобільної тематики або спорту. Боятися цього не варто: ваша ЦА схожа на вас, частину з якої теж зацікавиться новою темою, плюс приверне на канал своїх друзів і знайомих. Якщо йти в іншу тематику не хочеться, можна створити другий майданчик - але тоді пройти шлях по її розвитку та наповненню контентом доведеться ще раз заново. По-друге, ви постійно повинні працювати над подачею інформації: покращуйте якість відео і фотографій, вчіться ораторському мистецтво для зйомки відео, обробці знімків, прочитайте книги з копірайтингу, відзначайте цікаві ідеї в інших блогах. Якщо ваш контент стане монотонним, через деякий час ваші передплатники можуть вас покинути.

Стабільність Стабільність. Це ключ до успіху в контент-стратегіях: якщо ви будете готувати відео / пости не за розкладом, а за велінням серця і натхнення музи, ваш блог швидко загнеться. На жаль, без чітких термінів прокрастініровать і відкладати підготовку контенту на потім можна нескінченно. Терміни краще підлаштовувати під активність аудиторії: подивіться, в які дні та години користувачі частіше заходять на ваш сайт або активніше реагують на ваші публікації.

Ось покрокова стратегія, по якій буде створюватися ваш блог.

Вибрати тему Вибрати тему. Це найперший крок, з якого ви почнете. Подумайте, в якій області ваша думка буде дійсно корисно і цікаво користувачам? Що вас захоплює, ніж ви готові поділитися з широкою аудиторією, в чому у вас є досвід і експертиза? І найголовніше, чим ви готові займатися наступні кілька місяців (а то і років) свого життя? Чи не відштовхуйтеся від офферов і особливо від розміру винагороди за них - якщо тема «не ваша», то і заробити на ній у вас не вийде.

Вибрати аудиторію Вибрати аудиторію. Ви повинні бути впевнені, що ваша аудиторія буде досить широкою, щоб в кінцевому підсумку приносити вам дохід (звичайно, можна об'єднати навколо себе гурток по дуже тонким інтересам, але це історія про створення комьютіні, а не про монетизацію). Як можна докладніше уявіть свою аудиторію: будь вона статі, середній вік, регіон проживання, де ці люди можуть працювати / вчитися, чим займатися у вільний час, які у них цілі і бажання, які специфічні «слівця» вони використовують. Останній пункт особливо важливий, адже у кожної соціальної групи є своя мова, свій сленг, і їм нехтувати не варто - він може оживити ваш розповідь і доведе, що ви «свій» для цієї аудиторії.

Вибрати бізнес-модель Вибрати бізнес-модель. У вас повинен бути один основний формат контенту, який ви будете просувати. Коли ваша бізнес-модель запрацює, можна почати експериментувати з іншими ідеями. Під бізнес-моделлю в даному випадку ми маємо на увазі стиль подачі інформації. Ось формати, які популярні на ринку зараз: 1) розпакування / анпакінгі (вам приходить посилка з купою товарів, а ви перед камерою розповідаєте про них) - зазвичай працюють на офферу китайських товарів, а також з «б'юті-боксами» - наборами з косметикою , де склад невідомий до покупки, 2) огляди новинок / незвичайних товарів (докладна розповідь про новий товар: як він виглядає, працює, які у нього характеристики і що вони дають, чим відрізняються від старих моделей і товарів конкурентів) - використовується на офферу з гаджетами і косметикою, 3) DIY (do it yourself, і нструкц як зробити щось своїми руками за допомогою товарів з офферов) - блоги про будівництво, садівництво, кулінарію, макіяж, де товари йдуть в зв'язці з основним сюжетом, 4) лайфстайл (блоги про подорожі, здоровий спосіб життя, материнство, спорт) — часто блогер объединяет сразу несколько направлений, например «Мама двух детей рассказывает о том, как путешествует с малышами» или «Как добиться фигуры своей мечты с помощью правильного питания и спорта».

Зрозумійте своє УТП (унікальна торгова пропозиція) Зрозумійте своє УТП (унікальна торгова пропозиція). Ваш блог повинен чимось відрізнятися від інших. Подумайте, чого не вистачає в блог-просторі інтернету? Спробуйте звузити категорію: замість оглядів всіх підряд ігор робіть проходження тільки шутерів, замість анпакінга будь-яких китайських товарів зробіть добірки «товари дешевше 5 $», замість просто одягу - «нові колекції нестандартних розмірів». Це спростить ваше просування в пошуку і збільшить конверсії в продажу.

Вибрати формат контенту Вибрати формат контенту. Відео на YouTube? А може, свій міні-журнал в Telegram з короткими текстовими елементами? Або повноцінний сайт? Визначте, з яким форматом вам комфортніше працювати і в якому з них вам буде простіше і наочніше передати основну думку свого блогу. Не забувайте про якість матеріалу: якщо з грамотністю у вас проблеми, краще записуйте відео, і навпаки: якщо немає можливості зробити більш-менш якісний ролик і відредагувати його, а також якщо дикцією і харизмою ви похвалитися не можете, краще займіться підготовкою текстів і фотографій . Але пам'ятайте, що завжди можна «схитрувати»: звернутися до кого-то зі знайомих для редакції тексту, зняти відео на смартфон (якість зйомки у сучасних мобільних пристроїв може конкурувати з напівпрофесійної технікою), показувати в кадрі тільки рекламований продукт, а не себе, і озвучувати голосом анпакінг або огляд гаджета / проходження гри.

Вибрати майданчик Вибрати майданчик. Підбирайте майданчик під формат контенту. Під короткі огляди підійде канал в Telegram, під довгі тексти можна створити власний сайт-блог, під відео підійде YouTube. Не забувайте про те, що вам ще потрібно буде просувати своє «дітище» - потихеньку індексуватися пошуковими системами, пускати контекст , Обмінюватися постами по бартеру з іншими блогерами, використовувати таргетинг в соцмережах. Можете спробувати дублювати контент відразу на декількох майданчиках: наприклад, «схрестити» блог на сайті, акаунт у соціальних мережах і канал в месенджері. І не забудьте про мобільні пристрої: ваш контент повинен добре відображатися навіть на маленьких екранах смартфонів, так що вибирайте адаптивні майданчика.

Вибрати оффер Вибрати оффер. Вибираючи оффер з каталогу програм , Дивіться на те, який імідж у бренду рекламодавця, які канали трафіку він дозволяє (і чи є серед них ваша майданчик), які у оффера показники (час життя куки, терміни апрува, EPC, CR, відсоток підтвердження), які доступні інструменти для просування (знижки, промокодом, Кешбек), які умови по ГЕО, розміром винагороди, підтвердження замовлення.

Скласти план публікацій Скласти план публікацій. Зрозумійте для себе, скільки часу ви реально можете присвячувати підготовці контенту, а потім помножте цю цифру в 1,5-2 рази (закладіть додатковий час на розміщення, верстку, просування і прокрастинація). Зробіть собі план по темам на тиждень, місяць і рік - в процесі ви зможете його поміняти, але спочатку вам потрібно на щось орієнтуватися, дотримуватися чогось, що буде тримати вас в рамках. Адже набагато простіше сісти за підготовку контенту, коли заздалегідь знаєш, про що він буде, а не чекати музу і не зависати годинами в інтернеті в пошуках натхнення.

Запланувати мети Запланувати мети. Поставте собі цільові показники, до яких будете прагнути. Наприклад, «досягти відвідуваність блогу 100 чоловік в перший місяць, 300 в другій, 600 в третій 1000 через півроку і 5000 через рік», «досягти 90% органіки в трафіку», «досягти CR по офферу 5%», «отримувати мінімум 5 репоста кожного запису в соцмережах »,« збирати мінімум 300 лайків під фото в Instagram ». Ваша мета повинна бути обчислюється і обмеженою за часом (кількість показників за період часу). Ставте показник трохи вище очікуваного (це буде мотивувати вас намагатися ще більше), але будьте реалістичним: мільйони передплатників без накрутки в перший місяць у вас не буде, а «мертві душі ботів» загрожують блокуванням аккаунта і не приносять прибутку в CPA.

Є кілька інструментів, які допоможуть вам у веденні блогів. Детально ми писали про них в статті « Корисні інструменти для веб-майстрів ».

Moneylink Moneylink . Підійде для власних сайтів з текстовим контентом. Механізм роботи дуже простий: на ваш сайт вставляється рядок коду, яка перетворить всі вихідні посилання з сайту в партнерські, тобто кожен раз, коли користувач буде кликати по посиланню на вашому сайті, він автоматично буде отримувати ваші куки. Навіть якщо посилання залишаєте не ви, а ваші передплатники в коментарях до запису, вона стане партнерської. Це буде особливо зручно, якщо крім блогу на вашому сайті буде форум - так ви зможете монетизувати всі витікаючі посилання.

Купони і знижки Купони і знижки . Деякі рекламодавці пропонують веб-майстрам інструменти для залучення аудиторії, і найпопулярніший з них - купони і знижки. Різноманітність купонів дуже велике: це і безкоштовна доставка, і подарунки, і акції. Є веб-майстри, чия бізнес-модель ґрунтується виключно на знижки: вони вибирають товарну категорію (авіаквитки, взуття, книги) і роблять добірки товарів зі знижками виключно на них. Цей і наступні інструменти універсальні і підходять під всі бізнес-моделі (тобто не тільки блоги).

SubID SubID . Це мітка, яку ви ставите на посилання для того, щоб спростити аналіз статистики. По суті це те ж саме, що і utm, тільки в партнерській мережі - ви виставляєте їх на свій розсуд. Наприклад, якщо у вас на сайті є банер і статті, то перша SubID буде banner і article, якщо ви пишете про моду, то друга SubID - shoes і skirt, третя може бути по бренду, четверта - за кольором і т.д. В особистому кабінеті веб-майстри на сайті партнерської мережі ви зможете зробити фільтр по SubID і проаналізувати, які формати розміщення і товари просуваються краще.

Deeplink Deeplink . Ще один простий інструмент, який допомагає генерувати посилання на конкретну сторінку сайту рекламодавця, наприклад, на картку товару. Deeplink можна генерувати як через сайт Admitad, так і через Admitad Extension.

Admitad Extension Admitad Extension. Це браузерні розширення, яке показує партнерські магазини на сторінці пошуку, в при заході на сайт рекламодавця дозволяє в один клік згенерувати Deeplink, подати заявку на підключення до програми, а також дізнатися про доступні купонах. Інструмент буде корисний не тільки для блогерів, а й для будь-якого веб-майстри.

Біржі блогерів Біржі блогерів. Існують проекти, які об'єднують блогерів і рекламодавців: тут рекламодавцям допомагають інтегрувати продукт в контент блогера і підібрати канал по темі товару / сервісу, а самому блогеру - розміститися в каталозі і знайти собі оффер для роботи по CPA. Приклад такої біржі - сервіс Epicstars . Коли канал блогера доростає до 1000 передплатників (у випадку з Twitter і Telegram до 500), той може сміливо реєструватися на біржі і чекати замовлень на рекламу.

Для того, щоб зробити свій блог якісним і популярним, потрібно мати хорошу фантазію, якусь експертизу, грамотно говорити і / або писати, знати редактори тексту і відео, більш-менш фотографувати, розуміти в SEO та SMM. Багато? Очевидно, так. Але великий плюс полягає в тому, що всього цього можна навчитися безкоштовно онлайн. І навіть якщо монетизувати блог не вдасться, чи не сумуйте: всі отримані знання вам знадобляться в житті, а вести свій канал можна (і потрібно) не заради грошей, а для душі.

Як ви ставитеся до блогерам?
Як ставимося до блогерам ми?
Ми щодня пишемо повідомлення і залишаємо коментарі, висловлюючи свою думку - чому б не перетворити це в спосіб заробітку?
На що варто звернути увагу, якщо ви йдете на чужу площадку?
Зараз мова йде про те, скільки років поспіль ви зможете підтримувати свій блог, причому робити це з задоволенням (інакше навіщо все це починати)?
Подумайте, в якій області ваша думка буде дійсно корисно і цікаво користувачам?
Що вас захоплює, ніж ви готові поділитися з широкою аудиторією, в чому у вас є досвід і експертиза?
І найголовніше, чим ви готові займатися наступні кілька місяців (а то і років) свого життя?
Подумайте, чого не вистачає в блог-просторі інтернету?
Відео на YouTube?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью