• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Приватні будинки в Австрії. Як виглядає і скільки коштує свій будинок? - 1

Автор: Austria Online (RuViennaVoice) 📺 Дивитися відео

Тривалість - 00:10:09 (Посилання відкриється в новому вікні)

Вітаю всіх, друзі! З вами знову Максим.

Продовжую розповідати вам про життя в Австрії, у Відні. І ось сьогодні ми приїхали в десятий район, який знаходиться на південній околиці Відня, в парк Оберлаа. Але про нього буде окремий сюжет. А зараз я хотів зняти відео про одне місце, де різні будівельні фірми представляють зразки своїх будинків, щоб люди могли їх подивитися вживу.

Дана тема мені завжди була цікава, і я хочу показати вам, які приватні будинки пропонуються будівельними фірмами. Я вже цікавився цінами.

Ось перед нами 2-поверховий будинок площею близько 90 - 100 кв. м. Якщо купувати подібне житло саме в Відні, воно обійдеться приблизно в 500 тисяч євро, в кращому випадку 400 тисяч євро; якщо ж трохи від'їхати від Відня, то ціни падають. Ось ще рядом 2-поверховий будинок від фірми Favorit. Зазвичай такі будинки будують в декількох варіантах: дешевий без підвалу, стоїть на бетонній плиті; а також будинок трохи дорожче (різниця в кілька десятків тисяч євро), коли додатково робиться підвал, а це дуже добре, тому що підвал - фактично ще кілька додаткових кімнат, які люди переобладнують в спортзал, або кінотеатр, або навіть просто в житлові приміщення ( хто не цікавиться спортом).

Так ось, я не договорив про ціни. Якщо від'їжджати від Відня, то дуже сильно залежить, в який бік прямувати. Якщо віддалятися на північний захід від Відня в сторону Санкт-Пельтена, там дорожча зелена зона, і ціни на нерухомість приблизно такі, як у Відні. Наприклад, 2-поверховий будинок буде коштувати мінімум близько 300 - 400 тисяч євро.

Також відразу необхідно відзначити, що в Австрії дуже дорога земля, яка фактично дорівнює за вартістю дому. Сам він буде коштувати близько 150 - 200 тисяч євро, і земля під нього - стільки ж ...

Ось ще 2-поверховий будинок прямокутної форми, зроблений в сучасному стилі, всередині обставлений меблями, яку можна бачити через скляний фасад.

Вийдемо назад на головну доріжку і побачимо навпаки цікавий будинок. Правда, багато кутів в ньому сильно.

Продовжу перервану розмову про ціни. Якщо від'їжджати на північ від Відня, там все красивіше, дорожче, а ось якщо від'їхати на південь від Відня в сторону аеропорту або на схід, там трохи дешевше, можна за 300 тисяч євро купити будинок. Також я казав про землі, вона дуже дорога, і зазвичай до будинку додається 200 - 300 кв. м простору, тобто дуже рідко буває, коли навколо будівлі багато вільної території. Може, звичайно, в інших австрійських землях з цим трохи краще ...

Підпишіться на наші соц. мережі, щоб дізнатися більше: Підпишіться на наші соц YouTube-канал , Telegram , ВКонтакте , Facebook , Instagram .

Поділіться статтею в соц. мережах: Comments system Cackl e

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью