• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

PrintHand. Mobile printing solution. Easy!

Якщо ваш принтер підтримує Bluetooth, то це хороший спосіб під'єднати до принтера ваш мобільний пристрій. Це може бути особливо зручно, коли інші способи з'єднання недоступні, наприклад для мобільних принтерів. Принтер і пристрій повинні бути расположни близько один до одного фізично (3 метра - досить близько), Bluetooth на обох пристроях потрібно включити. Якщо ваш принтер підтримує Bluetooth, то це хороший спосіб під'єднати до принтера ваш мобільний пристрій

Після запуску програми PrintHand потрібно виявити знаходяться поблизу Bluetooth принтери. Ми рекомендуємо скористатися Помічником Установки Принтера - покроковим інструктором по установці з'єднання між Android пристроєм і принтером. Переконайтеся, що ви вибрали друк по Bluetooth на першому кроці. На відміну від Wi-Fi принтерів, Bluetooth принтери не виявляються ДОДАТОК автоматично при першому запуску програми. Однак, як тільки одного разу принтер буде знайдений, додаток буде намагатися приєднатися до нього всякий раз, коли принтер буде доступний.

Для друку на Bluetooth принтері, потрібно встановити для нього драйвер. У нас є велика колекція драйверів для більшості доступних на ринку сучасних моделей принтерів. Список підтримуваних принтерів доступний тут . Але навіть якщо вашого принтера немає у списку, ви швидше за все зможете на ньому друкувати. Кращий спосіб перевірити - встановити наше безкоштовний додаток для Android і роздрукувати тестову сторінку. Якщо друк пройшла успішно - в добру путь!

Друк через Bluetooth дуже схожа на друк по Wi-Fi, але якщо у вас доступні обидві ці можливості, ми рекомендуємо скористатися печаткою через Wi-Fi. Вона йде швидше і більш стабільна.

Увага: Існує певна ймовірність, що конретно ваш принтер не сумісний з поточною версією PrintHand. Може трапитися так, що програма не може виявити ваш принтер через Bluetooth, або не може підібрати драйвер або результат тестового друку вас не задовольнив, або друк чорно-біла замість кольоровий і т.п.

Якщо друк через Bluetooth не працює, пожалуста, скористайтеся альтернативними способами підключення до принтера (буде потрібно з'єднати принтер до комп'ютера):

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью