• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Принцип роботи годинникових механізмів

Чим механічний годинник відрізняються від кварцових

Чим механічний годинник відрізняються від кварцових? Це питання є одним з найбільш поширених, його час від часу чують люди, життя яких так чи інакше пов'язана з годинником. Настав час внести ясність!

Ми не будемо вдаватися в складні терміни, що описують принципи роботи годинникових механізмів, а викладемо основний сенс.

Головна відмінність механічних годинників від кварцових полягає в джерелі живлення, який, в свою чергу, приводить в дію механізм годинника. В механічному годиннику джерелом живлення служить рух пружини, прихованої в особливому барабані. Власник заводить свій годинник - і тоді пружина всередині корпусу закручується, після чого починає розкручуватися, «оживляючи» механізм. Нерівномірний розкручування пружини, що несе за собою неточність ходу - відчутний брак механічних годинників. Механічний годинник в цілому вельми примхливі - вони не зможуть порадувати свого володаря точної роботою при сильному холоді або спеці. Розбіжність із точним часом на кілька секунд в добу є нормою для більшості механічних годинників. Про те, які ще фактори впливають на точність годин , Ми вже писали в одній з наших статтею .

Про те, які ще фактори впливають на  точність годин  , Ми вже писали в одній з наших  статтею

У будь-якому випадку, механічний годинник - не що інше, як машина часу, подорож першим класом на якій обійдеться дуже недешево. Вони дозволяють нам доторкнутися до вічності, побувати в минулому, коли всі деталі механізму виготовлялися і налаштовувалися вручну. Механічний годинник дозволяють насолодитися плавним ходом стрілок, а якщо їх задня кришка ще і прозора, то із задоволенням милуватися роботою майстерно виконаного механізму. Механічний годинник - найкращий друг і товариш людини, чий спосіб життя передбачає спокійне, плавне перебіг.

Механічний годинник - найкращий друг і товариш людини, чий спосіб життя передбачає спокійне, плавне перебіг

Кварцові годинники працюють від іншого джерела живлення - батарейки. Вона взаємодіє з електронним блоком, основою якого є кристал кварцу, в честь якого цей годинник і отримали свою назву. Імпульс від електронного блоку потрапляє на кроковий двигун, він повертає стрілки на циферблаті. Точність ходу кварцових годин вище, ніж механічних. Все завдяки кристалу кварцу, закладеного в основу електронного блоку - він забезпечує високу стабільність посилаються імпульсів. Кварцові годинники, на відміну від механічних, не потрібно час від часу заводити, батарейки вистачає на кілька років роботи.

Кварцові годинники коштують в основному дешевше, ніж механічні. Майже всі операції по їх складанню виконує автоматика. Кварцові годинники невибагливі - вони будуть працювати при таких температурних умовах, в яких механічні вже вийшли б з ладу. Кварцові годинники краще переносять удари і вплив вібрації. Кращі кварцові годинники мають показником відхилення часу 5 секунд в рік. Кварцові годинники стануть надёждой і опорою для всіх прихильників активного способу життя.

Чим механічний годинник відрізняються від кварцових?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью