• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Прикмети на гроші і багатство: 9 важливих порад

 1. Чи варто вірити прикметам?
 2. Прикмети на гроші і багатство. Як потрібно реагувати?
 3. 1. Підмітати потрібно правильно
 4. 2. Кожному предмету своє місце
 5. 3. витрушувати скатертину
 6. 4. Витираємо скатертину правильно
 7. 5. Викидання сміття
 8. 6. Поява павука
 9. 7. Сіль
 10. 8. Гроші на столі
 11. 9. Гроші зберігати в одному місці

Прикмети переслідує нашого співвітчизника протягом усього його життя. Якщо вилка впала, то значить чекай приходу жінки. Якщо столовий ножик, то чоловіки. Якщо чайна ложка, то прийде дитина. Якщо на ногу гепнувся ополоник, то чекай на ній появи синця.

Є не тільки побутові прикмети, пов'язані з приходом кого-небудь. Так, наприклад, наші предки визначали зміну погоди або страшні події, спостерігаючи за поведінкою тварин. Наприклад, якщо в небі бачили летить птаха, що тримає в пазурах змію, то народ починав готуватися до війни.

Ті, хто вірить в народні прикмети, починає готуватися до того, що вони провіщають. І не можна сказати, що це робиться даремно. Прикмети на гроші і багатство ж, і зовсім, вимагають особливого підходу. І так, такі є!

Чи варто вірити прикметам?

Чи варто вірити прикметам

Вірити чи не вірити - ось у чому питання. Насправді, це особиста справа кожного. Хтось вважає за краще аналізувати обстановку, покладаючись на реальні показники. Для кого-то ж навпаки - чималу роль у фінансовому прогнозуванні грають прикмети.

І ті, і інші, якщо прикладають певні зусилля, домагаються свого. Але якщо є можливість якось підкріпити грошову ауру, то чому б цього не зробити? Тим більше, що цей спосіб не передбачає звернення до чорної магії. Отже, шкоди від нього немає.

Але, для досягнення фінансового благополуччя особливо ефективно діє застосування декількох методів, і один з них це «Грошова бочка» , За допомогою якої ви не тільки поліпшите своє фінансове становище, а й примножите його.

Стати багатим!

Прикмети на гроші і багатство. Як потрібно реагувати?

Як потрібно реагувати

Своєчасне визначення тих, чи інших грошових прийме завжди сприятливо впливало на фінансовий достаток людини. Це дозволяло йому не тільки отримати прибуток, але і зберегти, або примножити її.

Прикмети на гроші і багатство - це не тільки провіщення швидкої удачі у фінансовій сфері, а й деякі поради, що дозволяють вести побут так, щоб гроші самі текли в кишеню. Щоб слідувати таким вказівкам, не буде потрібно особливих зусиль і часу.

1. Підмітати потрібно правильно

Підмітати потрібно правильно

Ні в якому разі не слід помсти підлогу в сторону порога. Наші предки вважали, що, таким чином, з дому вимітається сімейне благополуччя. Щоб цього не допустити, підмітати слід, починаючи від порога будинку. Починати прибирання також випливає з цієї точки.

Слід врахувати, що прибирання повинна проводитися в сприятливі для цього годинник. Не слід приступати до наведення порядку після заходу сонця. Якщо ви вирішили почати забиратися з ранку, то обов'язково дочекайтеся світанку.

Віник в будинку повинен бути один. Використання різних віників загрожує залучених в будинок бідності і нещастя. Ще одним правилом по відношенню до цього побутового інструменту є його правильне зберігання - воно здійснюється ручкою вниз (чомусь багато хто думає, що навпаки).

2. Кожному предмету своє місце

Кожному предмету своє місце

Все повинно перебувати в спеціально відведеному місці. Якщо певний предмет залишений там, де він знаходитися не повинен, то це поганий знак. Особливо варто приділити увагу кухонного столу.

На ньому ніколи не повинно знаходитися нічого зайвого. Тим більше дверних ключів. Якщо ключ залишений на кухонному столі на цілу ніч, то чекай швидких фінансових витрат у великому вигляді, або пропажу чого-небудь з майна.

Щоб не заманити в свій будинок бідність, не варто зберігати на столі порожні пляшки. Не треба залишати на ньому порожні чашки. Ідеальне місце для порожніх пляшок - це відро для сміття. Якщо вони колекціонуються - то підлогу.

3. витрушувати скатертину

витрушувати скатертину

Вечірні посиденьки з гостями означають застілля. Природно, що після таких заходів залишається безліч сміття і бруду на столі. Якщо зі сміттям все ясно - його місце в відрі, то з порошинками на скатертини слід вчинити трохи інакше.

Прикмети на гроші і багатство свідчать, що не слід вдаватися до звичайного видалення смітинок за допомогою ганчірки. Для цього необхідно винести скатертину на вулицю і витрусити. Звичайно, не всі живуть в приватному будинку, і тим більше не кожному зручно спускатися з високого поверху до під'їзду, щоб здійснити таку дію. Але навіщо тоді балкон?

4. Витираємо скатертину правильно

Витираємо скатертину правильно

Йдеться про звичайну повсякденному прибирання, а не про усунення сміття після гостей. Не слід витирати скатертину долонею. І тим більше, не слід їсти вміст (таке часто буває з хлібними крихтами). Усувати смітинки з кухонного столу необхідно ганчіркою. В іншому випадку, ви накликаєте злидні в будинок.

5. Викидання сміття

Викидання сміття

Напевно багато хто чув, що не можна виносити відро для сміття ввечері. Ні, це не означає, що за дверима вас чекає величезний лисий маніяк зі шрамом на лобі. Просто, таким чином, ви накликаєте бідність в свій будинок. А вам це треба?

Сміття слід виносити на світанку. Це відноситься до тих, хто живе в приватному будинку, і тим, хто користується послугами під'їзної сміттєзбірника.

6. Поява павука

Поява павука

Якщо ви бачите павука на стіні, це означає одне - у вашому будинку оселилася нечиста сила. Природно, це жарт.

Павук в будинку - це щасливий знак, що символізує одне - в вашому капіталі скоро буде фінансовий приріст. Чи варто вбивати такого гостя?

7. Сіль

Сіль

Як і цукор, ця речовина незамінне в приготуванні різних страв. Однак, якщо солодку «білу смерть» можна стрельнути у сусіда, в разі порожній цукорниці в вашому домі, то з сіллю така операція є неприйнятною.

Не можна позичати сіль, і не можна її брати в борг - так свідчать народні прикмети на гроші і удачу. Якщо вийшло, що вашому сусідові дуже знадобилася сіль, то дайте йому її безоплатно. Якщо вона терміново знадобилася вам, то беріть її у тих, хто не попросить щось натомість.

8. Гроші на столі

Гроші на столі

Як і у випадку з ключами, на кухонному столі не можна зберігати гроші. Тим не менш, багато, плануючи вранці відвідати магазин (за хлібом, тістечками або цукром), залишають на ньому відкладену суму. Ця дія не дозволено для тих, хто слідує народними прикметами.

9. Гроші зберігати в одному місці

Гроші зберігати в одному місці

І це місце - гаманець. Не варто їх складувати на шафі або в комоді (якщо звичайно мова йде не про тривалому зберіганні). Фінансові кошти люблять постійне місце проживання. Тому складування їх повинно здійснюватися тільки в гаманці.

Див. також «Що покласти в гаманець для залучення грошей?» Чи можна якось керувати чарівною енергією достатку? Якщо ви будете знати, що покласти в гаманець для залучення грошей, ця можливість перестане здаватися такою нереальною. Магічні флюїди мають властивість накопичуватися в певних матеріальних предметах - талісмани.

Були перераховані далеко не всі прикмети, але відповідність тим, з якими ви зараз ознайомилися, дозволять помітно поліпшити якість вашого життя. Живіть багато!

Поділися статтею з одним:

Чи варто вірити прикметам?
Як потрібно реагувати?
Чи варто вірити прикметам?
Але якщо є можливість якось підкріпити грошову ауру, то чому б цього не зробити?
Як потрібно реагувати?
Але навіщо тоді балкон?
А вам це треба?
Чи варто вбивати такого гостя?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью