• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

При підключенні до wifi запитує код безпеки. Як дізнатися ключ від Wi-Fi на вашому комп'ютері.

 1. Що таке ключ безпеки
 2. Види шифрування мережі
 3. Як дізнатися свій ключ безпеки мережі Wi-Fi

Це питання стало досить актуальним і поширеним, так як зараз більшість користуються бездротовою мережею. Використання Wi-Fi технології є найбільш популярним в наш час.

Так як зараз вибір гаджетів великий і весь час з'являються нові моделі, про що можна прочитати, то можливість входу в Інтернет в будь-якому місці вкрай важлива.

Wi-Fi мережу вже увійшла в життя кожної людини, який користується світовою «павутиною». Це дуже зручно, завжди висока швидкість передачі даних і до неї можна підключитися практично в будь-якій точці.

У чому ж основні переваги бездротової мережі ? Ось кілька характеристик:

 • немає необхідності користуватися кабелем;
 • доступне підключення;
 • висока швидкість;
 • можна об'єднати відразу кілька гаджетів і пристроїв;
 • подача сигналу відбувається за допомогою спеціального роутера.

Як вже стало зрозуміло при користуванні такою мережею не виникає особливих проблем і складнощів, людина може без особливих зусиль користуватися Інтернетом і обмінюватися даними.

Що таке ключ безпеки

Багато при підключенні до бездротової мережі за допомогою ноутбука задаються питанням про те, що таке ключ безпеки.


Це спеціальний код, який ви придумуєте самі, що дозволяє повністю закрити доступ до користування вашою мережею. Наприклад, так часто буває, коли людина живе на невеликій відстані , А інші люди можуть підключитися до вашого бездротовому з'єднанню, якщо ключ безпеки не встановлений.

При створенні такого пароля зверніть увагу не на ключ, а на вибір типу шифрування. Це пов'язано з тим, що при установці зв'язку ПК з бездротовим з'єднанням відбувається повна шифровка даних.

При введенні неправильного пароля ноутбук може просто не розкодувати його, і тоді виникнуть деякі складності. Все це передбачено для повної безпеки ваших даних і всієї інформації, яка зберігається або передається по з'єднанню.

є типи бездротового підключення (WPA, WPA2), які вимагають обов'язкового введення такого ключа, інакше виконати підключення буде неможливо.

Відмінність цих двох варіантів безпеки полягає в тому, що в першому випадку потрібен загальний пароль, який зможуть використовувати всі учасники і користувачі підключення. Другий вид передбачає отримання унікального ключа кожною людиною.

В основному, сучасні роутери для підключення до мережі, відрізняються наявністю обох технологій, тому користувачі можуть вибирати найбільш підходящий варіант для себе.

Що таке ключ безпеки Wi-Fi мережі дивимося в відео:

Інструкція

Ключ безпеки створюється за допомогою майстра установки маршрутизатора. Існує три основних типи шифрування: доступ Wi-Fi (WPA і WPA2), Wired Equivalent Privacy (WEP) і 802.1x. Тому іноді виникає необхідність пошуку ключа безпеки. Зробити це дуже просто. Для того щоб знайти ключ безпеки на панелі швидкого доступу запустіть меню «Пуск» і виберіть з доступного списку «Панель управління».

Після виконання цих дій відкриється вікно, де можна змінювати різні настройки параметрів комп'ютера. Необхідно вибрати категорію «Мережа та Інтернет». Далі натисніть лівою кнопкою миші на функцію «Центр управління мережами і загальним доступом».

Повинно відкритися вікно з основними відомостями про мережі та налаштування підключень. Потрібно вибрати пункт «Управління бездротовими мережами». В результаті на екрані монітора з'явиться список всіх доступних бездротових мереж.

потім клацніть правою кнопкою миші за назвою бездротової мережі, до якої був раніше забутий пароль.

Натисніть на вкладку «Безпека». Повинно відкритися вікно з різними функціями. Необхідно знайти пункт «Показувати вводяться знаки», і поставити поруч галочку. Через деякий час на моніторі комп'ютера з'явиться код безпеки.

Ключ може містити в своєму складі не тільки букви латинського алфавіту, але і цифри. Цей спосіб використовується не випадково, оскільки така комбінація символів досить складна. Це дозволить захистити дані від несанкціонованого доступу.

Можете скористатися ключем двома способами. Його потрібно скопіювати в спеціальне поле для вставки або ж самостійно набрати на клавіатурі. Перший варіант більш ефективний, так як в цьому випадку виключається можливість помилки. В результаті з'являється можливість зміни раніше забутого пароля.

необхідність захисту бездротового з'єднання не викликає сумнівів ні у одного користувача. Ключ безпеки служить основним інструментом у виконанні такого захисту. Тому зміна ключа безпеки бездротової мережі заслуговує самого серйозного ставлення.

Вам знадобиться

Інструкція

Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції настройки ключа безпеки бездротової мережі.

Введіть значення «мережа» в поле рядка пошуку і натисніть кнопку «Знайти» для підтвердження виконання команди.

Вкажіть пункт «Центр управління мережами і загальним доступом» і перейдіть в пункт «Створення підключення або мережі».

Переконайтеся в тому, що зрозумілі відмінності між трьома основними методами шифрування даних, що застосовуються в бездротових з'єднаннях: - WPA або WPA2 (захищений доступ Wi-Fi) - забезпечує шифрування при обміняний даними між пристроєм і точкою доступу з використанням ключа безпеки, що представляє собою парольний фразу ; - Wired Equivalent Privacy (WEP) - не рекомендований застарілий метод захисту, підтримуваний ранніми версіями обладнання; - протокол 802.1х - застосовується в корпоративних мережах.

Вкажіть бажані значення імені мережі і пральний фрази ключа безпеки у відповідних полях вікна майстра настройки і застосуєте прапорець на полі «Подключаться автоматично».

Вкажіть команду «Підключитися до бездротової мережі вручну» і виконайте натиснення кнопки «Далі» при необхідності використання WEP методу шифрування.

Скористайтеся опцією WEP в розділі «Тип безпеки» в діалоговому вікні інформації про бездротової мережі і вкажіть необхідні значення у відповідних полях.

Перейдіть на вкладку «Безпека» нового діалогового вікна і застосуєте прапорець на полі «Загальний» в групі «Тип безпеки».

Підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK і застосуйте вибрані зміни натисненням кнопки «Закрити».

джерела:

 • Налаштування ключа безпеки бездротової мережі
 • Налаштування бездротової мережі
 • як в налаштуваннях змінити доступ до мережі

Для того щоб продовжувати користуватися операційною системою або іншим програмним забезпеченням , Необхідно ввести у вікно активації спеціальний код, який доступний на підставі серійного номера продукту. Найчастіше активацію можна виконати по телефону або через інтернет.

Ключ безпеки мережі є паролем, використовуючи який можна підключитися до працюючої мережі Wi-Fi . Від нього безпосередньо залежить безпечне функціонування бездротової мережі. Основне завдання його полягає в огорожі користувача (господаря) Wi-Fi від несанкціонованого підключення до неї. Деяким може здатися, що таке підключення, в общем-то, не сильно заважатиме роботі в інтернеті. Насправді ж воно загрожує значним зменшенням швидкості інтернету. Тому, створення пароля необхідно приділяти найпильнішу увагу.

Крім власне складності створюваного пароля, на ступінь безпеки бездротової мережі Wi-Fi в значній мірі впливає тип шифрування даних. Значимість типу шифрування пояснюється тим, що всі дані, що передаються в рамках конкретної мережі зашифровані. Така система дозволяє захиститися від несанкціонованого підключення, т. К. Не знаючи пароля, сторонній користувач за допомогою свого пристрою просто не зможе розшифрувати передаються в рамках бездротової мережі дані.

Види шифрування мережі

В даний час Wi-Fi маршрутизатори використовують три різних типи шифрування.

Відрізняються вони один від одного не тільки кількістю доступних для створення пароля символів, але і іншими не менш важливими особливостями.

Самим ненадійним і менш популярним типом шифрування на сьогоднішній день є WEP. В общем-то, цей тип шифрування використовувався раніше і зараз застосовується рідко. І справа тут не тільки в моральній старості такого типу шифрування. Він дійсно досить ненадійний. Користувачі, що використовують пристрої з WEP-шифруванням мають досить високі шанси на те, що їх власний ключ безпеки мережі буде зламаний стороннім користувачем. Даний вид шифрування не підтримуються багатьма сучасними Wi-Fi роутерами.

Останні два типи шифрування набагато надійніші і набагато частіше використовуються. При цьому у користувачів є можливість вибрати рівень безпеки мережі. Так, WPA і WPA2 підтримують два види перевірки безпеки.

Один з них розрахований на звичайних користувачів і містить один унікальний пароль для всіх пристроїв, що підключаються.

Інший використовується для підприємств і значно підвищує рівень надійності мережі Wi-Fi. Суть його полягає в тому, що для кожного окремого пристрою створюється власний унікальний ключ безпеки.

Таким чином, стає практично неможливо без дозволу підключитися до чужої мережі.

Проте, вибираючи свій майбутній маршрутизатор, слід зупинити свій вибір саме на тій моделі, яка підтримує саме WPA2-шифрування. Пояснюється її більшою надійністю в порівнянні з WPA. Хоча, звичайно ж, WPA-шифрування є досить якісним. Більшість маршрутизаторів підтримують обидва ці види шифрування.

Як дізнатися свій ключ безпеки мережі Wi-Fi

Щоб дізнатися свій ключ безпеки від бездротової мережі можна скористатися кількома способами:


Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью