• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

praetorian.exe - Що це таке?

 1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з praetorian.exe
 2. Інформація про фото praetorian.exe
 3. коментар користувача
 4. Кращі практики для виправлення проблем з praetorian
 5. praetorian сканер

Praetorian.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є praetorian.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з praetorian.exe

 1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
 2. Оновлення програму Yandex. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
 3. У наступних пунктах надано опис роботи praetorian.exe.

Інформація про фото praetorian.exe

процес Yandex або захисник Яндекс належить програмі Yandex або захисник Яндекс (Версія 6.5 äëÿ Internet Explorer, 5.2 äëÿ Internet, 6.7 äëÿ Internet Explorer, 6.0 äëÿ Internet, 5.1 äëÿ Internet Explorer, 5.2 äëÿ Internet Explorer, 5.3 äëÿ Internet Explorer, 6.0 äëÿ Internet Explorer, 7.2 äë) від Yandex (Www.yandex.com) або ТОВ «ЯНДЕКС .

Опис: praetorian.exe не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. Praetorian.exe знаходиться в підпапках "C: \ Users \ USERNAME". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 1,737,024 байт (26% всіх випадків), 1,534,976 байт і ще 10 варіанта . Опис: praetorian
Це не системний файл Windows. Процес починає працювати разом з Windows (Дивіться ключ реєстру: Run, MACHINE \ Run). У процесу немає видимого вікна. Поставлено цифровий підпис. Це файл, підписаний Verisign. Praetorian.exe здатний моніторити додатки. Тому технічний рейтинг надійності 40% небезпеки.
Видавець програмного забезпечення Yandex надає деинсталлятор ( Панель управління -> Програми-> Yandex або Яндекс.Бар 6.5 для Internet Explorer).

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з praetorian.exe

 • Якщо praetorian.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files", тоді рейтинг надійності 41% небезпеки. Розмір файлу 1,515,352 байт (25% всіх випадків), 1,534,976 байт, 1,460,040 байт, 798,024 байт або 799,560 байт. У процесу немає видимого вікна. Процес починає роботу при запуску Windows (Дивіться ключ реєстру: Run, MACHINE \ Run). Це не системний процес Windows. Це файл, підписаний Verisign. У файлу поставлена ​​цифровий підпис. Praetorian.exe здатний моніторити додатки.
 • Якщо praetorian.exe знаходиться в папці C: \ Windows, тоді рейтинг надійності 64% небезпеки. Розмір файлу 1,055,462 байт. Немає більш детального опису програми. Знаходиться в папці Windows, але це не файл ядра Windows. Це не системний файл Windows. Процес завантажується під час процесу завантаження Windows (Дивіться ключ реєстру: Run, MACHINE \ Run).
 • Якщо praetorian.exe знаходиться в папці C: \ Windows \ System32, тоді рейтинг надійності 46% небезпеки. Розмір файлу 1,055,462 байт.

Важливо: Деякі шкідливі програми використовують таке ж ім'я файлу praetorian.exe, наприклад Win32: PUP-gen [PUP] (визначається антивірусом Avast), і Trojan-Clicker.MSIL.Agent.cn (визначається антивірусом Kaspersky). Таким чином, ви повинні перевірити файл praetorian.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

компонент яндекс-бару. За таке, просто лізе туди куди його не просять, троянообразіе хости їх власника коштувало-б пускати "під укіс".
dev null Praetorian exe процес можна побачити після того, як ви встановите яндекс бар для свого internet explorer'a. Багато користувачів спочатку побоювалися цього процесу, нібито що це вірус. Однак після численних перевірок різними антивірусними системами, виявилося що це не так. Як в загальному і те, що praetorian exe процес не приносить і який-небудь істотної користі для звичайного користувача. Хоча в загальному від одного вона вас захистить - якщо якась програма захоче прописатися в домашню сторінку вашого браузера - то praetorian exe процес вас захистить від цього. Для чого він потрібен? Ну наприклад, часто, напевно, траплялося, що вашу домашню сторінку в браузері, якась програма змінювала на іншу. Добре якщо на нормальну сторінку, а якщо на сторінку з порно? Ось якраз yandex praetorian exe захищає вас від цього неприємного моменту. Втім для більшості користувачів ця функція марна і вони вважають за краще видаляти цей процес, щоб він не відбирав пам'ять комп'ютера.
Bubun компонент яндекс-бару. За таке, просто лізе туди куди його не просять, троянообразіе хости їх власника коштувало-б пускати "під укіс".
dev null Praetorian exe процес можна побачити після того, як ви встановите яндекс бар для свого internet explorer'a. Багато користувачів спочатку побоювалися цього процесу, нібито що це вірус. Однак після численних перевірок різними антивірусними системами, виявилося що це не так. Як в загальному і те, що praetorian exe процес не приносить і який-небудь істотної користі для звичайного користувача. Хоча в загальному від одного вона вас захистить - якщо якась програма захоче прописатися в домашню сторінку вашого браузера - то praetorian exe процес вас захистить від цього. Для чого він потрібен? Ну наприклад, часто, напевно, траплялося, що вашу домашню сторінку в браузері, якась програма змінювала на іншу. Добре якщо на нормальну сторінку, а якщо на сторінку з порно? Ось якраз yandex praetorian exe захищає вас від цього неприємного моменту. Втім для більшості користувачів ця функція марна і вони вважають за краще видаляти цей процес, щоб він не відбирав пам'ять комп'ютера.
Bubun Я знаю як на 100% позбутися від цього негідника (додаткова інформація)
ZaprudnovAA Praetorian періодично намагається прописатися в автозавантаження, як він потрапив в комп - не знаю. АНТІВІНЛОК реально відстежує все, що хоче самовільно запуститися, вилітає віконце з повідомленням - можна дозволити або запретіть.По замовчуванням видаляє ключі з автозагруза через 20 сек. Прога безкоштовна і настільки корисна, що роками не мислю комп без неё.Автоматом видаляє всю гидоту, навіть на нетбуці, щоб не жерло пам'ять, антивирь не ставлю, а прога ніхрена не важить. Всім рекомендую.Попробую включити Praetorian, і потім оціню цей процес.
BILL Це суцільний бардак! Коли стикаються два захисника: від Яndex.ru і від Mail.ru. По черзі викидаються їх повідомлення про зміну їх головних сторінок. (додаткова інформація)
maikl61151 PRAETORIAN.EXE-08267570.pf (Сидить в C: \ WINDOWS \ Prefetch) .Загружается автоматично, від імені користувача.
Володимир коли процес активний, опера не запускається
Іноді досить прибрати галочку в програмах автозавантаження.
Юрій Шишлов ... через чур настирливий
terp Здрастуйте, забив в пошук praetorian, видало 7 файлів, виділив все і видалив - проблема зникла.
Вадим Praetorian exe процес почався у мене після установки яндекс бар. Завдяки Вам я впорався з проблемою. Просто видалив через панель управління і все відновилося.
Руслан Аргунов Якщо навіть 100 антивірусів будуть заявляти, що гавно - варення, включайте голову. Дана програма має всі ознаки вірусу. Лікується bat файлами в описі вище, або видаленням папок Яндекса. (додаткова інформація)
Петрович

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото praetorian.exe: - на основі 33 голосів з 14 відгуками.

42 користувачів запитували про цей файл. 3 користувачів не поставили рейтинг ( "я не знаю"). 4 користувачів дали, як безпечний. 3 користувачів дали, як здається безпечним. 12 користувачів дали, як нейтрально. 7 користувачів дали, як здається небезпечним. 7 користувачів дали, як небезпечний.

Кращі практики для виправлення проблем з praetorian

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з praetorian. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу praetorian.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

praetorian сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Для чого він потрібен?
Добре якщо на нормальну сторінку, а якщо на сторінку з порно?
Для чого він потрібен?
Добре якщо на нормальну сторінку, а якщо на сторінку з порно?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью