• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Повний Google Chrome завантажити. Завантажити браузер Хром від Гугл. Версія 12.0.742.122.

 1. Top-браузер від Google доступний в повній версії. Прямо зараз скачайте повний Google Chrome. Браузер...

Top-браузер від Google доступний в повній версії. Прямо зараз скачайте повний Google Chrome.

Прямо зараз скачайте повний Google Chrome

Браузер Google Chrome стрімко набрав свою популярність в останні пару-трійку років. Компанія Google взялася як слід за просування і популяризацію багатьох своїх проектів, в тому числі і інтернет-браузера Chrome. (Цей браузер Хром від Гугл з розділу: завантажити програми для windows; безкоштовні програми російською)

Широку популярність продукти компанії Google купують не стільки за рахунок реклами, скільки за рахунок дійсно якісного підходу до проектування. Кінцевий користувач отримує хороший, швидкий, зручний інструмент для своєї роботи.

Прикладом такого інструменту є інтернет-браузер Google Chrome. Він поєднує в собі всю міць просунутого браузера, з надзвичайною простий управління, налаштувань, що межують з аскетизмом. Проте, зовнішня простота приховує за собою величезні можливості і зручності.

Можливості полягають в тому, що крім стандартних функцій, для всіх інтернет-браузерів (такі як "обрані закладки", перегляд сторінок на вкладках, що настроюється стартову сторінку та ін.), Google Chrome має колосальний набором так званих "віджетів", розширень, які вбудовуються в браузер за бажанням користувача.

Ці віджети встановлюються в лічені секунди, але дозволяють творити фантастичні речі. Це і перегляд різноманітної статистики про сайтах, і коментування вподобаних посилань, і скачування відеороликів з YouTube та інших відео-хостерів, і записна книжка, яка завжди під рукою, і завантаження музики з сайту ВКонтакте, і багато, багато, багато іншого.

У Google Chrome ви можете не турбуватися про збереження і перенесення ваших закладок. Вони завжди будуть доступні вам в поїздці з будь-якого комп'ютера, в будь-якому місці, аби був інтернет. Відмінною особливістю Google Chrome є його "легкість".

Google Chrome дозволяє відкривати безліч закладок, вести активний серфінг і при цьому навантаження на ваш комп'ютер буде мінімальна. Я не можу привести в приклад жодного іншого браузера, який настільки невимогливий і скромний до ресурсів. А інтуїтивно зрозумілий інтефейс робить цей продукт Top-браузером серед всіх інших - для новачків у комп'ютерних технологіях.

Якщо у вас нормальний інтернет, я рекомендую вам скачати безкоштовно і встановити браузер Google Chrome з офіційної сторінки Google .На сторінці натисніть кнопку праворуч вгорі "Завантажити Google Chrome" Спочатку на ваш комп'ютер буде завантажена невелика програма-установник, а далі вона сама завантажить останній Гугл Хром з сайту компанії Google і автоматично встановити його.

Якщо ж вам потрібно встановити повний Google Chrome на кілька комп'ютерів, наприклад на роботі, то пропоную вам завантажити браузер Хром від Гугл в варіанті - Повний Google Chrome, пакет інсталяції. Для того, щоб вам кожен раз заново не довелося витрачати трафік, при установці з сайту компанії Google.

Повний Google Chrome

Повний Google Chrome включає в себе програму автообновления, тому після установки він буде оновлений до найсвіжішої версії. Поточну версію даного пакета, викладеного для безкоштовного скачування, дивіться в заголовку статті.

Отже:

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью