• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Потужний домашній маршрутизатор своїми руками

Хоча в інтернет-магазинах є будь-яке мережеве обладнання, але все одно знайдуться любителі зробити все по-своєму. Наприклад, інженер Нік Пегг був дуже незадоволений обмеженнями класичного домашнього маршрутизатора WRT54GL з 4 МБ флеш-пам'яті і слабким ЦПУ. У той же час, будучи вельми обмеженим в засобах, він не міг дозволити собі професійний маршрутизатор.

Вихід знайшовся: зібрати пристрій своїми руками з комп'ютерних комплектуючих, які знайдуться в шафі або б / у в інтернеті.

Вихід знайшовся:  зібрати пристрій своїми руками  з комп'ютерних комплектуючих, які знайдуться в шафі або б / у в інтернеті

Материнська плата Intel D2500CCE Mini-ITX в стоєчном корпусі

Потрібно було щось недороге, з низьким енергоспоживанням і декількома мережевими адаптерами.

Свій вибір Нік зупинив на материнській платі Mini-ITX, яка ідеально підходить для такого завдання. У його випадку досить було плати з двома мережевими роз'ємами, але нескладно дістати таку ж плату з великою кількістю NIC.

Для бездротового зв'язку інженер взяв адаптер Intel 7260-ac Mini-PCIe, хоча пізніше сам зрозумів помилковість такого рішення. Через специфічною прошивки і драйвера під Linux карта вперто відмовлялася працювати в діапазоні 5 ГГц.

Карта Intel 7260-ac Mini-PCIe

Заднім розумом він зрозумів, що краще використовувати карту на чіпсеті Atheros і з нормальним драйвером. У будь-якому випадку, попередньо слід обов'язково перевірити в інтернеті, що іншим хакерам успішно вдалося вирішити проблему і хильнути прошивку OpenWRT.

Так чи інакше, інструкція Ніка Пегга з мережевої налаштування та конфігурації обладнання буде дуже корисна при спробі реалізувати подібний проект.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью