• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Пошукова оптимізація: SEO на Google зробіть самі

 1. Пошукова оптимізація на Google: Що таке SEO?
 2. Наскільки важливо SEO на Google?
 3. Що таке SEO і SEA?
 4. Зробіть SEO оптимізацію самостійно
 5. 3 золоті поради для вашого успіху SEO в Google
 6. Наша пошукова оптимізація SEO
 7. Як вам сподобалася стаття?
 8. Більше цікавих статей для вас:

Якщо ви хочете керувати своїм сайтом ефективно, ефективно і економічно ефективно, то почніть SEO з пошукової оптимізації . Ми пояснимо, що саме стоїть за терміном SEO і як найкраще реалізувати пошукову оптимізацію. Ви пробували це раніше, але не можете скористатися цим для вас? Нічого. Ми допоможемо зробити ваш сайт блискучим на сторінках Google і Co. для користувачів.

Ви пишете статті на веб-сайті компанії або запускаєте власний блог? Ви не тільки хочете створити свій контент для себе, але ви хочете, щоб на вашому сайті було якомога більше людей, але ви не маєте довгої досяжності? Ви досліджуєте протягом декількох годин і робите багато зусиль при написанні своїх повідомлень, тільки щоб зрештою з'ясувати, що вони не читаються і що ваш сайт на Google в будь-якому випадку на перших 10 сторінках не відображається? Пошукова оптимізація, названа SEO на короткий термін - може бути вашим ключем до успіху для ваших веб-сайтів тут.

Пошукова оптимізація на Google: Що таке SEO?

Пошукова оптимізація або англійською мовою також називається пошукова оптимізація і тому часто скорочується як SEO, означає оптимізацію статей, зображень і відео на вашому сайті для виконання, щоб ці в пошукових системах такі. Наприклад, Google буде більш помітним для користувачів. Ваш сайт буде видно, коли ваші кошти будуть розміщені якомога вище в результатах пошуку Google.

Для того, щоб зробити це успішно, статті, фотографії та відеоролики повинні бути відредаговані за допомогою впливу заходів для того, щоб бути визнані як релевантні пошуковими системами, а потім бути ранжовані вище. Метою пошукової оптимізації є збільшення досяжності вашого власного веб-сайту з метою залучення нових користувачів до вашого власного веб-сайту. А це для настільної версії і мобільної версії сайту.

Наскільки важливо SEO на Google?

Навіщо робити SEO? Досить просто: Є мільйони пошукових запитів на різні теми. І кожен день! Коли хтось щось вводить у Google або інші пошукові системи, часто пропонуються сотні сторінок результатів. Але чи ви коли-небудь натискали всі пропозиції? Навряд чи. Більшість людей навіть не натискає на сторінку в пошукових системах, просто переглядає результати на першій сторінці. Це не міф, а реальність.

У його роботі теж Натисніть на ймовірності в SERPs Google Йоханнес Беус прийшов до висновку, що 99,1% кліків потрапляють на веб-сайти, які відображаються Google на першій сторінці. Перші 60% кліків можна розмістити на сайті Google. Бачите, дуже важливо, як посади ваших веб-сайтів рангу. Важливо створити конкурентні переваги. З цією метою, пошуковий маркетинг надає вам два варіанти для ваших веб-сайтів.

Що таке SEO і SEA?

Можливо, ви вже чули абревіатуру SEM, SEA і SEO у зв'язку з онлайн-маркетингом. SEM означає маркетинг у пошукових системах. Вона охоплює всі заходи пошукового маркетингу з метою поліпшення позиціонування в результатах пошуку в пошукових системах і, таким чином, підвищення видимості, щоб користувачі створювалися для власного сайту. SEM пропонує два варіанти: SEA і SEO.

SEA означає "Реклама в пошукових системах" і означає рекламу в пошукових системах . SEA включає в себе всі дії, які компанія Google бере до оплати, щоб бути помітно відображеними в Google. Це включає, наприклад, Google Adwords. Компанії купують видимість у Google. Тут, мобільний маркетинг відіграє наддержаву роль.

SEO означає "пошукова оптимізація" і означає пошукову оптимізацію. SEO включає в себе всі дії, які ви робите самі для того, щоб класифікувати себе в Google і бути показаними, наскільки це можливо, в позитивному випадку.

Ви можете знайти більше інфографіки на  Statista Ви можете знайти більше інфографіки на Statista

Зробіть SEO оптимізацію самостійно

Оптимізація вмісту на вашому сайті дешевше, ніж проведення професійного маркетингу за допомогою Google Adwords або оголошень Facebook. Такий спосіб маркетингу допоможе вам з вашою видимістю в пошукових системах, але це набагато дорожче, ніж інвестування у власні навички та навчання оптимізації вмісту для користувачів.

Окрім того, під час оплати оголошення відображатиметься лише в об’явах Google. Це означає, що це короткостроковий успіх. Щоб утримати його в довгостроковій перспективі, вам доведеться публікувати витрати на рекламу знову і знову. З SEO, однак, у вас є переваги, які, з одного боку, є економічно ефективним, а з іншого боку, забезпечують довгостроковий успіх.

Виконання пошукової оптимізації самостійно є більш рентабельним, тому що вам потрібно тільки інвестувати у підготовку для необхідного досвіду SEO, а також повинні обчислювати витрати на робочі години, які ви витрачаєте на SEO. Ще одна перевага: у довгостроковій перспективі досягти стійкого успіху.

Зрештою, знання, які ви отримуєте за допомогою SEO, не втрачаються для вас, а оптимізація, яку ви робите з вашого вмісту, не є. Але стійкий успіх не означає, що вам ніколи не доведеться дивитися на ваш вміст знову після оптимізації. Звичайно, ви повинні періодично оновлювати вміст вашого веб-сайту. Якщо ви Наприклад, якщо ви запускаєте блог, можна перевіряти кожні три-шість місяців, щоб дізнатися, чи ключові слова продовжують зростати. Якщо вони не ростуть більше або гірше, подумайте про оновлення та заміну ключових слів більш цікавими ключовими словами, які є в моді.

3 золоті поради для вашого успіху SEO в Google

Є багато аспектів, щоб розглянути для успішної пошукової оптимізації, так що зміст вашого сайту знаходиться в самому верху порядку денного Goolge. Перш за все, це означає додавання цінності до змісту, використання значущих ключових слів і використання інструментів, які допоможуть вам оптимізувати.

 1. Створення додаткової вартості для ваших відвідувачів

Створення важливого змісту для читання є найважливішим. Ви можете вести своїх читачів лише на свій веб-сайт, створюючи значення. Подивіться на своїх користувачів, як на клієнтів. Клієнти купують тільки те, що надає їм додаткову вартість, і купують тільки знову, коли їм це дуже подобається. Так ведуть себе відвідувачі веб-сайтів. Ваш вміст може додавати значення різними способами. Залежно від того, в чому полягає ваша увага, ви можете додатково навчати, розважати, допомагати тощо.

Ваш вміст повинен завжди базуватися на хороших дослідженнях. Ваші посади повинні бути оброблені цікавими фактами, щоб передати правильну та збагачувальну інформацію. Для текстів блогу також дуже важливо уникати довгих речень і багатьох професійних зловживань. Зрештою, текст повинен бути зрозумілим, легким для читання, різноманітним і цікавим для читача.

Багато аспектів, які важливі для читача, такі як легкі для розуміння тексти або ключові слова, також класифікуються Google для вашого рейтингу. Але будьте обережні! Ви пишете свої тексти для своїх читачів, а не для Google! Ключове слово або подібні слова включаються якомога частіше, хоча і добре, але заважає потоку читання. Завжди переконайтеся, що стаття залишається розбірливою та цікавою!

 1. Цільове використання ключових слів

Ключові слова необхідні для оптимізації пошукових систем. Для того, щоб знайти відповідне ключове слово для вашої теми, яке також має високий обсяг пошуку, спочатку слід провести дослідження. Це можна зробити z. За допомогою Google Suggest, Google Trends або Google AdWords. Крім того, інструменти SEO часто мають функцію пошуку оптимальних ключових слів.

Розрізняють ключові слова з коротким хвостом і довгим хвостом. Ключове слово з коротким хвостом - це один пошуковий термін. В основному, такий термін пошуку є досить загальним і тому має високий обсяг трафіку. Ключові слова Longtail - це кілька слів або навіть словосполучення. Завдяки їхній довжині, вони, як правило, більш конкретні або принаймні обмежені однією темою, що означає, що вони мають значно менший обсяг перевезень, але також значно менше конкуренції.

Якщо ви не впевнені, яке ключове слово найкраще працює з вашим текстом, спробуйте інші. Ключове слово не встановлено в камені навіть після прийняття рішення. Якщо вона не працює, ви можете легко змінити її, але тоді вам доведеться налаштувати деякі інгредієнти тексту, щоб відповідати ключовому слову. І ви не повинні забувати про перенаправлення URL-адрес у разі зміни. Оновлення URL-адрес важливо, інакше відвідувачі потраплять до нірвани вашого веб-сайту.

 1. Використовуйте інструменти SEO

Підказка, щоб полегшити вашу роботу, - це використання інструментів SEO. Два ефективні інструменти для WordPress - вміст бананів і YOAST SEO. Хоча основні можливості Yoast є безкоштовними, вміст бананів коштує щомісяця. Але в довгостроковій перспективі, платить інвестувати в успіх вашого сайту.

Вміст бананів надає огляд усіх ваших статей та їх рейтинг у Google. Крім того, він має різні функції. Він пропонує вам дослідження ключових слів і показує вам так званий Bananascore для будь-якого ключового слова. Bananascore - це співвідношення конкурентів і пошукових запитів ключового слова. Крім того, ви можете використовувати банановий контент, щоб зробити аналіз сторінок, а також внутрішнє посилання, пошук та аналіз конкуренції.

YOAST SEO це плагін WordPress. Найважливішою особливістю програми YOAST є XML Sitemap, який дозволяє натиснути кнопку, щоб повідомити про новий вміст у Google. Крім того, YOAST SEO надає інформацію про те, наскільки добре ви оптимізували URL-адресу, назву та мета-опис.

І банановий контент, і YOAST, а також багато інших інструментів SEO познайомить вас з Daniel в нашому двогодинному SEO-курсі.

Наша пошукова оптимізація SEO

На нашому курсі самостійної роботи  Пошукова оптимізація - як досягти успіху в органічному пошуку Google На нашому курсі самостійної роботи "Пошукова оптимізація - як досягти успіху в органічному пошуку Google!" Даніель Корт, блогер веб-сайту, допоможе вам фінансовий Rocker , Подкастери та інтернет-маркетологи в oncampus через всі важливі області успішної та довгострокової SEO оптимізації. На основі багатьох практичних прикладів і роботи з інструментами, Даніель проведе вас через цей самостійний курс.

Що таке SEO і чому мені це потрібно? Як реалізувати SEO? Як веб-сайт працює в Google? Які інструменти я можу використовувати? Як я успішно працюю в SEO в довгостроковій перспективі? Цей курс самостійної роботи пропонує відповіді на всі ваші запитання щодо оптимізації пошукових систем. Заощаджуйте ваші гроші на дорогий пошуковий маркетинг і інвестуйте один раз 100 євро у тренінг для SEO експертів! Для ознайомлення з нашим курсом ви можете дивитися наш трейлер.

Висновок: Проведення хорошої та довгострокової успішної пошукової оптимізації не так вже й складно, але дуже ефективно і набагато дешевше, ніж платні маркетингові кампанії в пошукових системах. Єдине, в що ви повинні інвестувати, це ви й ваша освіта. І тоді ви теж можете керувати собою, де ви потрапляєте в рейтинг Google без подальшої допомоги. Перейти далі, стати експертом SEO самі!

Як вам сподобалася стаття?

Пошукова оптимізація: SEO на Google зробіть самі Пошукова оптимізація: SEO на Google зробіть самі  4,57 з 5 балів, на основі 7 набраних голосів 4,57 з 5 балів, на основі 7 набраних голосів. Loading ...

Більше цікавих статей для вас:

Детальніше про приклади м'яких навичок

Напишіть більше про магістерську роботу

Дізнайтеся більше про просування соціальних навичок

Більше про лідерство

Детальніше про самозайнятість

Докладніше про бухгалтерський облік

Детальніше про екстремальні види спорту з пристрасті: Oncampus зустрічається Вольфганг Кулов

Дізнайтеся більше про Кубку Академії

Додаткові поради з управління часом

Докладніше про методи управління стресом

Докладніше про Основи ділового адміністрування вчитися

Більше про основи маркетингу, які повинен знати кожен співробітник

Детальніше про маркетинг та управління проектами в інтерв'ю Марку Оліверу Опреснику

Докладніше про дослідження інформатики

Детальніше про міжкультурні компетенції

Детальніше про управління ризиками

Більше про ваш шанс на міжнародну кар'єру в індустрії туризму

Докладніше про корпоративне екологічне управління

Barcamp Lübeck 2018. Будьте там!

Дізнайтеся більше про мотивацію працівників

10 порад для кращого керування часом

Онлайн знайомства Поради: флірт навчитися легко

Заповніть онлайн-ступінь: все, що вам потрібно знати

(Відвідали 2,409 разів, 2 відвідувань сьогодні)

Це теж може вас зацікавити

Пошукова оптимізація на Google: Що таке SEO?
Наскільки важливо SEO на Google?
Що таке SEO і SEA?
Ви пробували це раніше, але не можете скористатися цим для вас?
Ви пишете статті на веб-сайті компанії або запускаєте власний блог?
Ви не тільки хочете створити свій контент для себе, але ви хочете, щоб на вашому сайті було якомога більше людей, але ви не маєте довгої досяжності?
Пошукова оптимізація на Google: Що таке SEO?
Наскільки важливо SEO на Google?
Навіщо робити SEO?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью