• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Пошук і видалення вірусів - лікування комп'ютера від вірусів, установка антивіруса і антивірусний захист

 1. Види вірусів і антивірусний захист комп'ютера:

* Ми працюємо оперативно! на нашому сайті або за телефоном - Наш фахівець приїде до Вас в перебігу 40 хвилин - 2 годин. Ми працюємо з 9:00 до 21:00 (без вихідних!)Комп'ютерний вірус являє собою шкідливу програму, здатну до самореплікаціі, тобто розмноженню в автоматичному режимі на вашому комп'ютері. Шкідливість вірусу проявляється в тому, що при зараженні гальмує комп'ютер, на робочому столі з'являються банери, для позбавлення від яких потрібно відправити смс повідомлення, пропадають важливі файли і так далі.
Останнім часом стали часто зустрічатися віруси, які блокують екран. При цьому з'являється банер з вимогою відправити гроші. Нерідко видалення вірусу такого типу стає проблемою для користувача.
Якщо вчасно не провести лікування вірусів, то вони можуть проникнути в усі файли вашого комп'ютера і знищити їх або зробити непридатними для роботи. Але це далеко не найгірші наслідки, до яких може привести зараження вірусами, якщо антивірусна захист не буде вчасно встановлена ​​може не допомогти і перевстановлення windows . Все залежить від того, який саме вірус атакував ваш ПК.

Види вірусів і антивірусний захист комп'ютера:


1. Черви. Цей вірус не робить нічого, крім того, як розмножується на вашому ПК з неймовірною швидкістю. Це призводить до того, що пам'ять забивається і гальмує комп'ютер. Для позбавлення досить видалити вірус з ком'ютера і почистити пам'ять. Зрозуміло, потрібно і установка антивіруса.
2. Троян. Троян є одним з найбільш небезпечних вірусів, так як його дія спрямована на нанесення шкоди комп'ютера шляхом крадіжки інформації, її використання в заборонених цілях, видалення важливих файлів, порушення конфіденційності. Нерідко при цьому гальмує комп'ютер. Щоб виявити його, необхідно провести пошук вірусів, але, як правило, він потрапляє на комп'ютер при установці завантаженої програми. Після його видалення потрібна надійна антивірусний захист, щоб уникнути повторного зараження.
3. Зомбі. Мета цього вірусу захопити комп'ютер і зробити доступним управління із зовні. Такі комп'ютери-зомбі використовуються зловмисниками для розсилок спаму і інших непорядних цілей. Якщо у вас на комп'ютері саме такий вірус, необхідно терміново видалити вірус і оновити захист.
4. Шпигунські програми. Ці віруси зроблені спеціально для отримання конфіденційної інформації, що належить власнику ПК. Щоб уникнути несприятливих наслідків необхідно оперативне видалення вірусу з комп'ютера. Також обов'язкова установка антивіруса, інакше комп'ютер вразливим практично для будь-якого вірусу.
Це далеко не всі існуючі різновиди вірусів. На даний момент їх створено дуже велика кількість, і постійно з'являються нові. Тому необхідно, щоб на комп'ютері стояла надійна антивірусний захист. Крім того, безпека вимагає постійного оновлення антивіруса, щоб ваш комп'ютер був захищений від усіх, включаючи найновіші віруси.

Лікування вірусів комп'ютера можливо наступними програмами:


 • Касперський Інтернет Секьюріті (Kaspersky Internet Security)

 • Доктор Веб (Dr.Web)

 • NOD32 і так далі.

Зазначені антивірусники є найпопулярнішими і забезпечують належний захист від вірусів. Після установки, необхідно провести видалення вірусів, які вже присутні в системі.
Звичайно, немає ідеального захисту від вірусів, тому періодично необхідно проводити пошук вірусів на комп'ютері і робити діагностику комп'ютера . У нашій компанії працюють кваліфіковані фахівці, які проведуть видалення вірусів з комп'ютера і повернуть його працездатність.

Установка антивіруса на сьогоднішній день є необхідністю. Виходити в Інтернет, завантажувати файли і багато іншого робити небезпечно, якщо ваш комп'ютер не захищений від можливої ​​атаки вірусів. Тому хороша антивірусний захист є необхідністю. Співробітники нашої компанії допоможуть вам захистити комп'ютер від шкідливих програм на високому професійному рівні ..


Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью