• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Постійно збивається час на комп'ютері. Рішення

 1. Налаштування часу в БІОС

В черговий раз я зіткнувся з тим, що у мене на комп'ютері збивається час. Я налаштовую час, користуюся комп'ютером, а після виключення час знову збивається. У чому ж причина цієї недуги?

Все дуже просто. Справа в тому, що на материнських платах встановлено батарейка, яка відповідає за працездатність CMOS - пам'яті, яка контролює налаштування БІОС, а також встановити час. Коли дана батарейка перестає нормально працювати відбувається збій часу.

Бували випадки, коли через сіла батарейки Windows переставав завантажуватися в нормальному режимі. Загалом, якщо батарейка села, її потрібно змінювати. Але як визначити, що проблема саме в батарейці.

Якщо при включенні комп'ютера у вас збивається час в Windows, тоді вам потрібно впевнитися в тому, що проблема не пов'язана з самою операційною системою. Це можна зробити наступним чином.

 • перезавантажте комп'ютер
 • При включенні комп'ютера, увійдіть в БІОС. Слід зазначити, що на даний момент увійти в БІОС можна різними способами. Все залежить від вашої материнської плати. У мене материнка застаріла, тому я входжу в БІОС за допомогою кнопки «Delete». Коли комп'ютер включається, я натискаю кнопку «Delete» і тримаю її до появи биоса.
 • Коли відкриється інтерфейс БІОС, подивіться на час. Якщо час не відповідає дійсному, то, швидше за все, потрібно міняти батарейку.

Якщо в БІОС час вказано вірно, тоді потрібно розбиратися з самою операційною системою, можливо, проблема в ній. Якщо ж ви визначили, що проблема з батарейкою, то як же її поміняти?

Увага! Заміна батарейки на увазі розбирання комп'ютера. При розбиранні комп'ютера, є небезпека потрапити під вплив електричного струму. Будьте уважні! Якщо не впевнені у своїх знаннях, краще зверніться до фахівця.

На даний момент, для материнських плат використовуються стандартні батарейки з маркуванням "CR 2032".
На даний момент, для материнських плат використовуються стандартні батарейки з маркуванням CR 2032

Ось і все, батарейка змінена. Тепер можна збирати системник. Після складання і підключення всіх проводів, потрібно встановити дату і час в БІОС.

Налаштування часу в БІОС

Увімкніть комп'ютер і увійдіть в БІОС. Як я вже описував вище, це робиться за допомогою кнопки «Delete». По крайней мере, у мене так, можливо, у вас це робиться по іншому. Якщо ви не знаєте, як увійти в БІОС, пошукайте в мережі. Вбийте в пошук фразу типу: «як увійти в біос на ... (модель вашої материнської плати)».

Ви увійшли в БІОС, знайдіть в налаштуваннях дату і час і налаштуйте їх. Нижче фото того, як ця настройка виглядає у мене.

Пункт меню, де налаштовується час.
Пункт меню, де налаштовується час Налаштування часу.


Після змін дати і часу застосуєте настройки, зазвичай це робиться натисканням клавіші «F10», вам буде запропоновано зберегти настройки натисніть клавішу «Y» і «Enter». Щоб вийти з биос натисніть «Esc» і «Enter».

Комп'ютер перезавантажиться, і тепер час буде працювати правильно, по крайней мере, до наступної заміни батарейки.

Підписуйтесь на новини блогу.

Ваша підтримка важлива! Натисніть на кнопку соц. мережі. Цим ви допомагаєте блогу в розвитку.
Дякуємо.

comments powered by HyperComments

У чому ж причина цієї недуги?
Якщо ж ви визначили, що проблема з батарейкою, то як же її поміняти?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью