• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Послуга Білайн «Міський номер»

 1. Відмінності прямого міського номера від федерального
 2. Опис послуги «Міський номер» і її вартість
 3. Як вибрати і підключити прямий міський номер на Білайн?

Вигідні тарифні плани і опції потрібні не тільки фізичним, незгірш від простих абонентів в них зацікавлені і підприємці, і юридичні особи. Індивідуальних підприємців і керівників компаній напевно зацікавить нова пропозиція Білайн - міський номер.

Це відмінне рішення для бізнесу - за коротким номером простіше спілкуватися з клієнтами, його легше запам'ятати і швидше набрати при дзвінку. При цьому, на відміну від стаціонарних телефонів, мобільний пристрій з прямим номером не має прив'язки до місця, можна вставити SIM-карту в будь-який телефон, і користуватися ним де завгодно.

Відмінності прямого міського номера від федерального

Федеральний номер - це 11-значний набір цифр, що починається з коду країни (+7) і містить в собі код оператора (наприклад, 909, 915 або інший). У свою чергу міські номери, теж містять код країни (+7), код міста (наприклад, в Москві це коди 495 і 499) і сам номер, що складається з 6-7 цифр. При цьому, набираючи прямий номер зі стаціонарного телефону код країни і міста вводити не обов'язково.

Кожен міський номер є доповненням до федерального, і діють вони разом - тобто фактично на один телефон можна додзвонитися по двом різним номерам.

Незважаючи на гадану схожість міських і федеральних номерів у них є ряд відмінностей, при цьому переваги першого очевидні:

 1. На відміну від мобільного телефону, міський можна набирати не повністю - якщо дзвінок здійснюється в межах міста, то зателефонувати на нього можна вводячи тільки сам номер - останні 6-7 цифр.
 2. Мобільний прямий номер не прив'язаний до конкретного місця - він прикріплений до SIM-картки, яку можна використовувати будь-якому мобільному телефоні.
 3. Підключити міський номер до мобільного значно простіше - немає необхідності в підключенні до телефонної лінії і розводці проводів.
 4. До мобільному прямим номером Білайн можна підключити ряд додаткових сервісів і послуг, наприклад «Хмарну АТС», яка дозволить з легкістю організувати багатоканальну лінію або «Номер 8-800», який буде підключений до основного номеру.

Крім цього короткий номер легше запам'ятати, та й на візитках або в рекламі він буде виглядати набагато солідніше.

Опис послуги «Міський номер» і її вартість

Послуга «Прямий міський номер» Білайн пропонує як одноканальний, так і багатоканальну зв'язок. Вона сумісна з іншими рішеннями для бізнесу (наприклад, «Номер 8-800», «Віртуальна АТС» і «Серійний номер»), надаючи своїм користувачам більше можливостей для створення телефонної мережі всередині компанії, або організації call-центру для прийому сторонніх дзвінків.

У оператора Білайн існує кілька різновидів варіантів підключення послуги «Прямий міський номер»:

 • Абонентський. Стаціонарний міський номер присвоюється з розрахунку один номер на одну лінію;
 • Серійний. Один міський телефонний номер може бути привласнений декількох лініях одночасно;
 • Багатоканальний. Стаціонарний номер присвоюється декільком сполучних ліній;
 • Виділений. Додатковий міський номер не має доступу до мережі, відбувається переадресація на один з наявних телефонів.

Фізичні особи можуть підключити міський номер тільки на деяких версіях тарифів «Все» . У той же час корпоративним клієнтам (юридичним особам і індивідуальним підприємцям) підключення прямого номера є на будь-яких тарифах Білайн для бізнесу . При цьому розрахунок вартості дзвінків здійснюється відповідно до діючого тарифного плану, так, як якщо б абонент користувався звичайним мобільним телефоном.

Вартість тарифів для фізичних осіб варіюється від 1450 до 3550 рублів на місяць, для юридичних осіб - в середньому, від 300 до 3000 рублів на місяць. При цьому послуга доступна переважно на тарифах з постоплатной системою розрахунків.

Послуга «Міський номер» діє в півсотні регіонів Росії, і її підсумкова вартість буде залежати в першу чергу від регіону підключення і рівень первинного тарифу на зв'язок.

Вартість підключення міського телефонного номера - 0 рублів, але за його обслуговування стягується абонентська плата. Для фізичних осіб абонентська плата за користування номером становить від 90 до 210 рублів на місяць (від 3 до 7 рублів в день), а для бізнесу обслуговування обійдеться приблизно в 500 рублів на місяць.

Абонентська плата за надання міського номера виставляється у вигляді стандартного рахунку Білайн і повинна бути оплачена до 20-го числа місяця, наступного за тим, в якому використовувалася опція. Якщо гроші не були перераховані, оператор її відключає, і дзвінки на номер перестають надходити.

Як вибрати і підключити прямий міський номер на Білайн?

Підключити прямий міський московський номер, як і будь-якого іншого міста, можна тільки в салонах зв'язку Білайн при зверненні представника організації, якщо він буде підключатися на компанію. Для фізичних осіб обов'язкова наявність посвідчення особи. Підключення і відключення по дзвінку оператору або за допомогою відправки USSD-запиту неможливо.

У кожному регіоні телефони видаються з кодом міста - регіонального центру. Наприклад, підключаючи федеральний номер в Москві абоненту буде виданий номер з кодом 495 або 499, а в Санкт-Петербурзі з кодом 812. Дізнатися свій телефон, безкоштовно підібрати новий з доступних, або вибрати гарний номер Білайн за додаткову плату можна буде тут же, в салоні зв'язку відразу при підключенні.

Як вибрати і підключити прямий міський номер на Білайн?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью