• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Посадка зонда на Марс 2018 - де дивитися онлайн трансляцію

Зонд NASA InSight готується здійснити посадку о 21:00 за київським часом.

Фото: NASA

Космічний зонд NASA InSight через півроку підлетів до Марса і готується здійснити посадку, яку космічне агентство будуть показувати онлайн. Посадка на Червону планету відбудеться сьогодні 26 листопада в 21:00 за Київським часом. Онлайн трансляцію вестиме NASA TV на своєму YouTube-каналі.

У космічного апарату буде всього один шанс сісти на планету. Під час посадки зв'язок з InSight перерветься - це час вчені називають "шістьма хвилинами жаху", оскільки в цей період контролювати апарат буде неможливо, і можна тільки сподіватися на правильно налаштовану інженерами автоматику. Подібне вчені випробовували під час прибуття марсохода Curiosity в 2011 році.

Зонд-лабораторія InSight після посадки на Марсі

Фото: NASA

InSight увійде в атмосферу Марса на швидкості 20 600 км / год і всього за 6 хвилин повинен сповільниться до 12 км / год, щоб зробити м'яку посадку. Зонд буде використовувати технології приземлення, задіяні в успішній місії Phoenix 2008 року: гальмування об атмосферу зробить балістичний парашут, а слідом будуть активовані 12 двигунів і зонд м'яко сяде на три ніжки в районі вулканічного нагір'я Елізій.

Зонд InSight, запущений 5 травня 2018 року, буде нерухомим після посадки - він представляє собою автономну лабораторію по дослідженню Червоної планети. Місія апарату розрахована на вивчення внутрішньої будови і складу Марса - для цього InSight оснащений сейсмометром. Вартість програми обійшлася космічному агентству в 480 мільйонів доларів, а сама місія розрахована на 720 днів - в цього часу InSight вивчатиме внутрішню структуру Марса, реєструючи підповерхневі поштовхи.

Нагадаємо, що раніше NASA втратили на Марсі ровер Opportunity і очікує важливий дзвінок з Червоної планети. також раніше на поверхні Марса був виявлений древній артефакт з Землі , А на фотографіях NASA виявили мертвого інопланетянина .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью