• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Порожня тема WordPress- чисті шаблони для розробки

 1. Порожня тема Вордпресс для розробки
 2. Віртуальний хостинг сайтів для популярних CMS:

Чистий шаблон для розробки сайту на WordPress являє собою порожню тему з мінімальним дизайном і базової компонуванням елементів. Кому і навіщо може знадобитися використання такої теми при створенні сайту і де знайти порожній шаблон?

Порожня тема Вордпресс для розробки

Чистий тема використовується веб-дизайнерами і веб-розробниками як основа для створення сайту з повністю настройки будуть. Такий шаблон є скелет з мінімальним вмістом, який зазвичай включає код для відображення записів, архівних сторінок, коментарів. При цьому стиль оформлення або взагалі відсутня, або представлений по мінімуму.

Кому може знадобитися використання порожній теми WordPress? Повністю стилізовані шаблони зручні для застосування «як є». Якщо Ви не розробник, а замовник - то простіше і дешевше придбати преміум-тему з кількома видами сторінок, тематичних блоків і варіантів оформлення контенту.

Якщо вам просто потрібен типовий сайт - готовий преміум-шаблон рідко коштує більше 60 доларів, в той час як розробка «з нуля» може коштувати кілька сотень або тисяч.

Порожній шаблон WordPress послужить відправною точкою для розробки власної користувальницької теми. Такі теми поставляються з базовим PHP, CSS і HTML-кодом і вже заповненими файлами. Використання шаблону для власних потреб дозволить використовувати всі можливості в повній мірі, оскільки чиста тема надасть:

 • чистий неформатований код без сміття;
 • індивідуальну настройку CSS без нав'язаних стилів оформлення;
 • відсутність зайвої складності в управлінні елементами сторінки.

Порожні теми WordPress прискорюють робочий процес за рахунок скорочення обсягу коду, який необхідно написати. Наявність скелетної основи означає, що не потрібно кожен раз повторювати один і той же процес, коли ви створюєте новий шаблон. Використання порожній теми знижує ймовірність того, що ви забудете важливі файли або код, необхідні для належного функціонування сайту на WordPress.

Віртуальний хостинг сайтів для популярних CMS:

Де завантажити чистий шаблон для WordPress?

Знайти порожню тему для розробки сайту на WordPress можна в каталозі на офіційному сайті (1). Наберіть в рядку пошуку «blank» (2), в репозиторії міститься 2 порожніх шаблону для створення користувальницької теми (3).

Чисті теми також можна знайти на сайтах відомих розробників шаблонів і плагінів.

Наприклад, за адресою: https://livecomposerplugin.com/downloads/blank-theme/ . Деякі порожні теми WordPress оснащені корисними інтегрованими функціями, такими як адаптивні макети або зразки сторінок, які допоможуть протестувати ваш сайт.

З використанням чистої теми можна створити шаблон під сайт, що містить дуже багато текстової інформації, наприклад, різні онлайн-бази або довідники. Не рекомендується завантажувати порожні теми в блогах невідомих вебмайстрів, оскільки в такий код можуть бути додані сторонні посилання.

Кому і навіщо може знадобитися використання такої теми при створенні сайту і де знайти порожній шаблон?
Кому може знадобитися використання порожній теми WordPress?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью