• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Порівняння 7 кращих WordPress плагінів резервних копій

 1. 1. VaultPress
 2. 2. BackupBuddy
 3. 3. BackWPup
 4. 4. BackUpWordPress
 5. 5. UpdraftPlus
 6. 6. Duplicator
 7. 7. WP-DB-Backup
 8. висновок

З оздание регулярних резервних копій вашого сайту на WordPress-це необхідна процедура, яка позбавить вас від багатьох проблем. Резервні копії дають вам душевний спокій і може врятувати вас в катастрофічних ситуаціях, коли ваш сайт зламали або ви випадково зробили якусь непоправну помилку. Існує кілька безкоштовних і платних плагінів для WordPress, і більшість з них досить зручні в експлуатації. У цій статті ми покажемо вам 7 кращих плагінів для WordPress.
Важливо: багато WordPress хостинг провайдери пропонують обмежений набір послуг резервного копіювання, але, будь ласка, пам'ятайте, що це ваша відповідальність для резервного копіювання вашого веб-сайту на свій власний ПК. Не покладайтеся виключно на свого хостинг-провайдера для зберігання резервних копій.

Важливо:

Якщо ви ще не налаштували резервне копіювання свого сайту, то ви повинні використовувати один з наведених 7 кращих WordPress плагінів для резервного копіювання та одразу ж приступити до роботи.

1. VaultPress

VaultPress

Це платний надійний плагін, часто використовуваний на складних сайтах для резервного копіювання. VaultPress був заснований Метт Mullenweg (Вордпресс співзасновник) і його команда в компанії Automattic.

Він на основі передплати з різних планів і ціноутворення. VaultPress пропонує автоматизовані в реальному часі хмари для резервного копіювання починаючи з $ 5 / місяць (що добре для більшості сайтів).

Налаштування VaultPress і відновлення з резервних копій займає всього лічені кліки. З деякими з них тарифних планів, вони пропонують Захист від сканування.

Єдиним недоліком VaultPress є те, що повторюються небажані витрати, які збільшуються, якщо у вас кілька сайтів WordPress.

2. BackupBuddy

BackupBuddy

BackupBuddy є найпопулярнішим преміум-плагін резервного копіювання для WordPress. Він дозволяє легко планувати щоденні, щотижневі, або щомісячні резервні копії і зберігати їх в Dropbox, на Amazon S3, а в rackspace хмарі, на FTP, в хмарних службах, і навіть відправити його до себе.

Найбільша перевага використання BackupBuddy полягає в тому, що він не на основі передплати. У вас є ліцензія на використання плагіна на кількість сайтів, згаданих в свій план. Ви отримаєте доступ до преміум форуми підтримки, оновлень, і 1 ГБ хмарного сховища для зберігання резервних копій.

Ви можете використовувати BackupBuddy, щоб перемістити ваш сайт на WordPress на новий хостинг без простоїв.

3. BackWPup

BackWPup

BackWPup - це плагін без оплати за використання, який дозволяє створювати повне резервне копіювання в WordPress безкоштовно і зберігати його в хмарі (Dropbox, на Amazon S3 і rackspace, і т. Д.), FTP, електронної пошти, або на свій комп'ютер.

Він надзвичайно простий у використанні і дозволяє планувати автоматичне резервне копіювання відповідно до дизайну вашого сайту і частотою оновлення.

Відновити WordPress-сайт з резервної копії теж дуже зручно. У BackWPup Pro версія поставляється з пріоритетною підтримкою, можливість зберігання резервних копій на Google диск, і деякі інші цікаві функції.

4. BackUpWordPress

BackUpWordPress

BackupWordPress - це повний Вордпресс плагін резервного копіювання з автоматичною диспетчеризації підтримки. Це дозволяє створювати різні графіки для вашої бази даних і файлів. Єдиний мінус даного плагіна полягає в тому, що в безкоштовній версії вам не дозволять зберігати ваші WordPress дані в хмарне сховище сервісу.

Якщо ви хочете зберігати ваші резервні копії на Dropbox, Google диск, FTP, і т. Д., То вам потрібно буде придбати преміум розширення для нього. Розширення доступні для кожного сервісу, і ви можете купити той, який вам потрібен або весь комплект.

5. UpdraftPlus

UpdraftPlus

UpdraftPlus - ще на WordPress плагін резервного копіювання. Це дозволяє створити повну резервну копію вашого WordPress сайту і зберігати його в хмарі або завантажити на свій персональний комп'ютер. Плагін UpdraftPlus може за розкладом створювати резервні копії та зберігати їх у потрібне положення. Є преміум версія плагіна з додатковими функціями і доповненнями.

Єдиний недолік Updraftplus полягає в тому, що не дивлячись на великі можливості, він має захаращений інтерфейс користувача. Це робить його важким для початківців, щоб знайти потрібне їм параметр. Незважаючи на безлад, він все ще має дуже хороший рейтинг в каталозі плагінів WordPress.

6. Duplicator

Duplicator

Як підказує назва, Duplicator - це популярний плагін автоматизованого резервного копіювання в WordPress використовується для перенесення WordPress сайтів. Однак він також має функції резервного копіювання.

Це не дозволяє створити автоматизоване резервне копіювання за розкладом, що робить його менш ніж ідеальним для регулярно підтримується сайт і не можна використовувати в якості основного рішення резервного копіювання.

7. WP-DB-Backup

WP-DB-Backup

З більш ніж 2 мільйонів завантажень, WP-DB-Backup є одним з найпопулярніших Вордпресс плагінів. Єдина проблема полягає в тому, що він тільки робить резервні копії вашої бази даних WordPress.

Це означає, що ви повинні будете зробити резервну копію ваших медіафайлів вручну. Якщо ви не плануєте оновлювати свій сайт занадто часто або не часто завантажувати картинки, то ви можете використовувати плагін WP-DB-Backup використовувати в якості основного для створення резервної копії вашого сайту.

WP-DB-Backup робить дуже простим процес створення резервних копій баз даних, планувати автоматичне резервне копіювання і відновлення бази даних сайту. Він є також дуже корисним інструментом для користувачів, які не мають доступу до phpmyadmin для створення резервної копії WordPress database вручну.

висновок

Кожен для створення резервної копії WordPress плагін має свої плюси і мінуси. Ми використовуємо і рекомендуємо VaultPress з двох основних причин. По-перше, він надзвичайно простий у використанні. По-друге, він пропонує в режимі реального часу інкрементних резервних копій. Це означає, що замість резервного копіювання всіх ваших файлів кожен день або кожну годину, він створюють тільки резервну копію того, що оновив і буквально через кілька хвилин після поновлення. Це ідеальний варіант для великих сайтів, тому що він дозволяє використовувати серверні ресурси ефективно.

Однак якщо ви працюєте в малим і середніми розмірами сайтів і не любите сплати щомісячних платежів, тоді ми рекомендуємо популярні BackupBuddy плагін. Чому? Тому що вони мають власне хмарне сховище, тайник, який робить його легким для новачків, щоб зберігати свої резервні копії в хмарі зі справою кількох кліків.

От і все. Ми сподіваємося, що цей список допоміг вам вибрати кращий WordPress плагін резервного копіювання для вашого сайту. Регулярно робіть резервні копії і позбавите себе від багатьох неприємностей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Чому?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью