• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Популярні теми для копірайтингу

 1. Спортивні копірайтери
 2. Замовте популярний контент у кращих авторів біржі
 3. Адалт-копірайтери
 4. Фільми, серіали, ігри
 5. Кращі сфери для копірайтингу

Чи існують популярні теми для копірайтингу? В якій сфері не вистачає копірайтерів? Давайте розглянемо найбільш затребувані напрями копірайтингу. Чи існують популярні теми для копірайтингу

Спортивні копірайтери

Підвищений інтерес до спортивних чемпіонатів та ігор не може залишатися без письменників. Постійно потрібні спортивні копірайтери, які можуть працювати продуктивно і швидко. Їхня праця переважно сезонний, приурочений до великих подій (Олімпійські ігри, Кубок світу або Європи).

Замовте популярний контент у кращих авторів біржіОднак копірайтинг на тему спорту може залишатися затребуваним і в «мирний» час. Сотні сайтів, що розповідають, як схуднути за допомогою вправ або наростити м'язову масу, теж вимагають спортивної підготовки від копірайтера. А схуднення і бодібілдинг - практично «вічні» теми. Щоб завоювати замовника, потрібно добре орієнтуватися в даній сфері і не допускати помилок.

Щоб завоювати замовника, потрібно добре орієнтуватися в даній сфері і не допускати помилок

Адалт-копірайтери

Аналітики вважають, що сайти з еротичним контентом займають 10-30% інтернет-простору. Тому адалт-копірайтер - справжня професія, яка у багатьох викликає повагу. Автори пишуть опису товарів для дорослих, еротичні оповідання і багато іншого.

Важливо: на біржі eТХТ замовлення на «дорослу» тематику не публікуються в загальній стрічці. Замовник може оформити таке замовлення тільки через індивідуальні завдання. А підібрати виконавця можна через функцію підбору автора по тематиці (18+).

Фільми, серіали, ігри

Якщо юридичний або технічний копірайтинг занадто складний, не варто засмучуватися. Зворотний бік швидкого інтернету - необмежений доступ до покладів мультимедіа. Але ж людина хоче дізнатися зміст, перш ніж дивитися фільм або серіал, завантажити додаток.

Копірайтер тут як тут: без особливих трудовитрат можна генерувати десятки кілознаков тексту кожен день, креативний копірайтинг тут не потрібен. І знову-таки важливі грамотність, актуальність і точність. Подивилися серіал або фільм? Напишіть синопсис, сюжет і огляд - можна заробити 300-1000 рублів за один вечір.

Кращі сфери для копірайтингу

На біржі eТХТ є відмінний інструмент, щоб дізнатися теми копірайтингу, - це рейтинг пошукових запитів . Дізнавшись, що найчастіше шукають замовники, можна написати актуальні статті. У будь-якому випадку, вибираючи теми для копірайтингу, варто орієнтуватися на популярні і добре оплачувані сфери:

1. Будівництво. Не варто скидати з рахунків цю галузь, але здивувати клієнта тут все складніше.

2. Право і закон. Копірайтинг для юриста необхідний всім і завжди, адже закони в РФ швидко змінюються.

3. Високі технології. Нові телефони, планшети, проривні відкриття: ринок чекає тисячі статей кожен місяць.

4. Краса і здоров'я. Традиційні і сучасні рецепти, опис послуг - такі теми статей для копірайтерів залишаються затребуваними.

5. Дієти та кухня. Вартість замовлень відносно невелика, зате їх сталість приємно радує прихильників тематики.

6. Власна справа. Бізнес-копірайтинг - ще одне поле діяльності, де можна знайти себе і забезпечити хороший заробіток.

Приєднуйтесь до Біржі eTXT, виберіть у стрічці серед тисячі замовлень близькі вам теми і знайдіть свою сферу копірайтингу, яка принесе вам прибуток!

В якій сфері не вистачає копірайтерів?
Подивилися серіал або фільм?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью